Jump to content
PirateClub.hu

Windows XP SETUP Hiba!


Spigike
 Share

Recommended Posts

CSao all!

 

Kéne 1 Kis HELP!

Szal vettem 1 uj alaplapot meg egy tápot mert az előző kifüstölt!

 

És a régi XP-re amin még a régi alaplap cuccok voltak fel akartam rakni az uj alaplap cuccokat(Driver) hátha megúszok 1 ujra telepítést mert 2 hete volt az uj cuccok elött!

 

Minden f*sza is volt még a hang kártyához nem érkeztem!

Ugyanis a régi alaplapé C-Media volt Ez meg Realtek!

 

Jó mondom f*sza 5.1 minden kira! Erre Driver SETUP há' mivan Driver is not installed! Unknown Error! (Ujra kezdem, megint! és még vagy 20*!Mindig uygan ez a hiba!)

 

Jólvan akkor legyen 1 ujra Telepítés be BOOT-ol az XP Partíció választó képernyő kijjönek a partíciók full más betüjellel!

Jó mind1 mondom még jó hogy volt midnegyikknek kötet neve! Erre C: Kötet törlése! Jó meg volt Új partíció létrehozás jó megvolt! Enter Ide telepítse a Windows XP rendszert! HIBA Ez a kötet nem kompatibilis a Windows XP Operációs rendszerrel! Mondom anyukád jó akkor nézzük a D: kötetet HIBA Ez a kötet nem kompatibilis a Windows XP Operációs rendszerrel! oké jólvan de mikor már az F:nél is ezt írta tanácstanlanná váltam ! Vég képp eltanácstalanodtam

Légszi segítsetek vagy valami TIPP-et írjatok! Jah és más alaplappal egyből fel lehetett tenni!

 

Az alaplap típusa:Asrock 4coredual-SATAII

 

Üdv és köszi a választ :Spigike B)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nekem is volt hasonló problémám, nálam csak az segített, ha az összes partíciót töröltem és utána létrehoztam egy új partíciót, arra telepítettem. Ami az idegesítő volt, hogy az összes adat törlődött a vinyóról, úgyhogy előtte be másik gépbe, fontos dolgok lement, telepítés után visszamásol. És örülhetsz, hogy "csak" az alaplapod rántotta magával a táp. Remélem, most már normális márkát vettél! B verzióban nem biztos, hogy csak az alaplapod füstöltette el a táp, ha a fentebb leírt módszer nem működik, akkor bizony (szerintem) új vinyó is lesz a kiadások között, de ebben nem vagyok 100%-ig biztos, ha jön egy okosabb ember, majd véleményezi.

 

szerk.: a tápod kilóra is elenőrizheted (minél nehezebb, annál jobb), vagy Novistar topicja alapján:

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=27485

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...