Jump to content
PirateClub.hu

Google vs Flash


enisz
 Share

Recommended Posts

Bill Gates elhatározza, hogy megszerzi a Google keresőalgoritmusát. Elmegy Aquamanhoz, hátha segít neki. Aquaman csak hebeg-habog, végül kinyögi:

- Köszi, hogy rám gondoltál, Bill, de hát a Google a szárazföld egyik leghatalmasabb ura, én nem tehetek semmit. Próbálkozzz SUpermannel, ő mégiscsak erősebb a földön.

 

Bill megköszöni az ötletet, és elmegy a kérésével Supermanhez. Amikor meghallja a küldetést Superman, először csak hebeg-habog, végül kinyögi:

- Tudod, hiába vagyok szuperhős, nem tehetek semmit, a Google mindent tud rólam, szinte előbb tudják, mit teszek, mint én magam. Próbáld meg a Pókembert, ő mégiscsak jobban ért a hálóhoz.

 

Bill Gates kicsit ideges, hogy megint kikosarazták, e megköszöni az ötletet, és elmegy a kérésével Pókemberhez. Amikor Pókember meghallja a küldetést, elsápad.

- Ne haragudj Bill, de ez a feladat túl nehéz nekem

 

Bill felcsattan:

- Nem hiszem el vazzeg, hogy már a harmadik szuperhős kosaraz ki!! Rendben, elmegyek oda, ahová mondod, de ha az általad ajánlott hős sem hajlandó elvállalni a feladatot, rádúszítom a BSA-t!

- Semmi baj, Bill, biztos vagyok benne, hogy Flash Gordon elvállalja.

- De hiszen ő egy alig ismert szuperhős!

- Igen, de van egy olyan szuper képessége, ami miatt tökéletes a feladatra.

- ???

- Flasht nem látja a Google

Link to comment
Share on other sites

Az a baj, hogy nem tudom pontosan mi az a flash, és hogy a google-vel milyen "kapcsolatban" van, ezért nem értem a viccet.

 

biztos vagyok benne, hogy tudod mi az a flash. pl ilyen kisebb játékokat, amik weblapokon szoktak lenni. na azok flash alapúak, flash környezetben futnak, és azokat a google nem tudja indexelni, azokra nem tudsz rákeresni, mert " a google nem látja a flash-t" :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...