Jump to content
PirateClub.hu

Ki a legjobb magyar rapper?


Manfred von Richthofen
 Share


Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Sztem mindegyik jó mindenkinek más a szövege.Jól tolja mindegyik.Én már kb mindegyiket hallgattam Hősök, Annibal Cannibals, A kezdeth Phiai, Fannkát, Siskát, Menthát,Deego stb... Sokan vannak ez jó sok féle ember más szövegek vannak amik jól sikerülnek vannak amik rosszabbak nem kell őket fikázni.Tiszteld őket és hallgasd a szövegeiket amiről dumálnak......

Link to comment
Share on other sites

Na be is b.... ha Sub Bass Monster magasról veri mindent. Az egy mainstream pöcs. Nem nagyon értek a RAP-hez de annyit azért tudok hogyha SBM magasról veri/verné az összeset akkor páran itt be is szarnának. (Köztük én is.)

Link to comment
Share on other sites

Mi az, hogy még így is jobb??

Mainstream f0s mindkettő. Ezek ilyen csinált sztárok.

 

Senki ne mondja azt nekem, hogy FankaDeli, vagy Sub Bass Monster jobb mint Tirpa, Aza, Harakiri, Tibbah vagy Norba.

(De mondhattam volna mást is.)

 

http://www.youtube.com/watch?v=DAENWBHfPVY

 

Ennyi.

Link to comment
Share on other sites

Persze, hogy jobb SBM SZERINTED. Ez azért van mivel semennyire nem vágod a témát. Halvány fingod sincs arról, hogy kik ezek az alakok akiket SBM-el ellentétben nem futtat a szánalmas mainstream média. Ennyire vágod a dolgokat.

Link to comment
Share on other sites

Ájj Ájj .....

 

Azért ne pont SBM-t oltsd már, nézd meg az utóbbi pár évben, akikkel közreműködött, micsoda kis muzsikákat nyomtak. SBM már évek óta nagyon is messze van a médiától, hatalmas a csend körülötte, de minden évben jó pár más kis csapattal összehoznak valami nagyon ütőset, amiben SBM-nek nem kis érdeme van!

 

Egyik kiváló példa, igaz ez nem éppen mostani:

http://www.youtube.com/watch?v=MsDEVvhTPZg

Link to comment
Share on other sites

Kr@sstheon1y azért mert másnak más az izlése és nem ugyan az tetszik neki mint Neked azért nem kell f*sozni! Nemtudom am, hogy Fanka mióta "médiasztár" (SBM-t én se szeretem), de ilyen alapon én is mondhatnám Tirpára vagy Harakirire, hogy rappelnek a "nagy gettóról", majmolják az USA beli néger rappereket, holott azt se tudják mi az a gettó!

 

Én csak annyit akarok ezzel mondani, hogy emberek vagyunk, nem vagyunk egyformák, és ez így a jó ;)

Peace!

Link to comment
Share on other sites

Engem egyáltalán nem érdekel, hogy más mit szeret. Magasról teszek rá. Nincs közöm hozzá. Mindenki azt hallgat amit akar.

Csak azt kijelenteni, hogy egyértelműen ő a legjobb, meg magasról veri mindet , szerintem kicsit túlzás.

Link to comment
Share on other sites

Igen az az én véleményem volt aztán egyből le is mainstream pöcsözted csak mert neked nem jön be...

 

Ja és itt a másik gond >>>

Engem egyáltalán nem érdekel, hogy más mit szeret. Magasról teszek rá.

 

De szerintem ezt itt és most hagyjuk abba, mindenki szeresse azt a stílust amelyiket szereti és kész.

Link to comment
Share on other sites

2 indokom is van

 

1. Az, hogy magasról teszel más véleményére az eléggé, hogy is mondjam, amolyan civilizálatlanságra utal. és ezt kéne megérteni végre, hogy más véleményét ''tiszteletben'' kell tartani, nem egyből lehurrogni az olyat aki mást mond.

 

2. ha valóban magasról tennél rá akkor miről beszélünk itt most? miért reagáltál a véleményemre?

 

ja és valamiért ha beletekerek az ilyen rapperek zenéjébe miért van az hogy minden 5. szó valami rondaság? Ettől vagányak lesznek vagy így nyerik meg a célközönséget maguknak vagy mi?

Link to comment
Share on other sites

Gratulálok! Ügyes vagy!

 

Civilizálatlan... :D :D :D

 

1./Azt azért írtam mert mindenki azt hallgat amit akar. Engem az nem érdekel. A mondatértelmezés még nem megy. Tessék gyakorolni!

 

2./Nekem nem okoz nehézséget a vita.

 

A vagányságról meg annyit, hogy nem várom el tőled, hogy a maximum 17 életéveddel ezeket értelmezd.Ha neked ez a legnagyobb bajod, hogy vannak benne vulgáris szavak akkor ismételten gratulálok! :)

 

Link to comment
Share on other sites

érdekes... miért szerkesztetted át akkor a hozzászólásod?

 

előbb még nagyon nem volt ott hogy : ''Nincs közöm hozzá. Mindenki azt hallgat amit akar.''

 

Gratulálok :D Azt hitted nem veszem észre, hogy át lett szerkesztve? xDD

 

Igen így már más értelmet kap. Ha ezt odaírtad volna először is, hogy MINDENKI AZT HALLGAT AMIT AKAR NEM ÉRDEKEL, akkor azt hiszed szóltam volna érte egy szót is?

Link to comment
Share on other sites

Elrontottam. Ma ismét rákerestem a kedvenc előadómra, és lám, a tecső meghálálta. Említetettek nagyobb neveket, de azok mind macskazenét játszanak ritmusérzék nélkül. Ez, ez igen. MC Marissa veri mindet! TÉRDRE ! MODERN RAPZENE!

 

 

Ha valaki nem ismerné az előzményt, kérésre belinkelem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...