Jump to content
PirateClub.hu

Warhammer vs. Warcraft


Manfred von Richthofen
 Share

Melyik a jobb univerzum illetve játék?  

191 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Warhammer Vs. Warcraft!

    • Warhammer
      43
    • Warcraft
      103
    • Mind2
      19
    • Egyik sem
      25


Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Warhammer 40k:Dawn of War II viszont szerintem nagyon is jó lesz és azzal végre a Warhammer 40k univerzumnak is lesz egy jó kis rts-e, ami veri a Warcraftokat!

 

erre írtam azt hogy a war3 már 6 éves, és hogy a warhammer4ever még csak most készít rts t pedig olyan nagy vetélytársak..

Link to comment
Share on other sites

a Warhammer-nek az első RTS-e 1990-es évek elején jött ki!(lehet később a közepe táján)

a Warcraft meg 6 éve!

és utána koppintották le a Warhammer-t és lett belőle Warcraft ami az első 2002-ben jelent meg!

a Warhammer-nejk viszont már van vagy 10-15 játéka hanem több!

csak azok eléggé régiek!

a legújabb az a Dawn of War volt ami sztem simán veri az összes Warcraft-ot össze+vissza!(ide+oda is)

 

 

azért látszik h egyesek nem is próbálták a Warhammer-t csak úgy írogatják h Wow+Warcraft3 jujj de jó!

Link to comment
Share on other sites

Warhammer:Shadow of the horned rat

Warhammer:Final Liberation

Warhammer:Dark Omen

Warhammer:Fire Warrior

Warhammer:Dawn of war

Warhammer:Dawn of War:Winter Assault

Warhammer:Dawn of War:Dark Crusade

Warhammer:Dawn of War:Soulstorm

Warhammer:Mark of Chaos

Warhammer:Mark of Chaos:Battle March

Warhammer:Age of Reckoening

Warhammer:Dawn of War 2(ez még nem jött ki de tuti kijön)

 

+még a kisebb kiegek a régiekhez+az FPS is!

 

még a Game***r is leírta h a Warcraft a Warhammer:Shadow of the horned rat-ből másolt ki egyetsmást! ;)

 

+ a könyvek:

(összesen van v 60-70 könyv kisebb nagyobb hosszabb rövidebb! a felét nem fordították le magyarra de állítólag fogják!)

 

-Felix és Gotrek regények

-Gaunt Szellemei regény

-Dawn of War regények

Link to comment
Share on other sites

Warhammer:Shadow of the horned rat

Warhammer:Final Liberation

Warhammer:Dark Omen

Warhammer:Fire Warrior

Warhammer:Dawn of war

Warhammer:Dawn of War:Winter Assault

Warhammer:Dawn of War:Dark Crusade

Warhammer:Dawn of War:Soulstorm

Warhammer:Mark of Chaos

Warhammer:Mark of Chaos:Battle March

Warhammer:Age of Reckoening

Warhammer:Dawn of War 2(ez még nem jött ki de tuti kijön)

 

+még a kisebb kiegek a régiekhez+az FPS is!

 

még a Game***r is leírta h a Warcraft a Warhammer:Shadow of the horned rat-ből másolt ki egyetsmást! ;)

 

+ a könyvek:

(összesen van v 60-70 könyv kisebb nagyobb hosszabb rövidebb! a felét nem fordították le magyarra de állítólag fogják!)

 

-Felix és Gotrek regények

-Gaunt Szellemei regény

-Dawn of War regények

 

ennyi játék van azt mégis csődbe ment majdnem az egész fejlesző cég.

 

edit: pár oldallal ezelőtt írták hogy a kiegeket nem nézzük új gémnek akkor annyira nem is új ;) [énis odaírtam a tft t de mindegy]

Link to comment
Share on other sites

Manfred feladhatod :) a warcraft nyert... lehet hogy koppintás a warcraft, lehet hogy több játékva van a warhammernek, de akkor se fogja a warcraftot lepipálni... mikor fognak a warhammerrel 12 millióan játszani? mikor a wow megjelent mindenhonnan fojt a wow... warhammer semmi, egy túró lett :D egy szép wow utánzat... a blizzard örül hogy nemvette meg a warhammert :D de lehet hogy mégse, mert ők kipofozták volna és rendesen megalkották volna a warhammer világát... a warcraft csinált 3-4 jó RTS-t a warhammer csinált vagy 5 fost meg 1 FPS-t amit meg se említek, mert ha csak ránézek rosszul leszek (és megvan gamestar DVD-n). A warhammer online is lehuzhatja a rolót... jó ha 5 milliót megüti a mérce, de az már tényleg a nagyon jó kategória.

Link to comment
Share on other sites

most olvastam, a blizz írta hogy aktív 11 millió előfizetője van a wownak ;)

 

amúgy meg nem egyszerre játszik 11 millió ember lol a 11 millió amúgy is az össz előfizető az angol,a német, a spanyol, az amerikai, orosz,a francia serverek között oszlanak meg.

Link to comment
Share on other sites

Én a Warcraft világra szavazok egyértelmű hiszen próbáltam a wrcraft 1-2-3 is meg a wowot!

DE!!!

A warcraft 3 az nagyon nem jött be, a történet tetszik de a játékmenet rossz azért mert ha valaki emlékszik warcraft 3 nem ilyenek tervezték, elrontották a játékmenetet és ezt ők is bevallották hiszen hasonló rts és rpg keveréket akartak kb. olyasmit mint a spellforce.És igy azt a verziót a kukába dobták, és igy egy teljesen más dolgot alkottak más játékmenetel és grafikával! Ami nekem nem jött be! Ezért ez a részt a warhammer nyeri!!Warhammer nyert nálam rts be.

Link to comment
Share on other sites

Játszottam mindkettővel de egyik sem jött be márpedig azért mert Lineage 2 párti vok :D

Lehet kövezni de én legalább nem írom tele a fórumot ilyenekkel, hogy For the hord meg hogy wow powwaaa meg wow univerzuma jobb XD

Jézusom ti komolyan attól lesztek nagymenők hogy for the hord? :D :D

 

Lineagében legalább nincs ilyen meg főleg nincs olyan szó hogy ninjazol :D meg hogy a rouge-t rugózzuk :D

Sokkal szebb a grafja több játékélmény lehet várakat foglalni csoportban pl :)

 

Mondjuk már azzal sem játszom vagy fél éve de lehet megint feltelepítem egy kicsit nosztalgiázni :)

 

ÉS NEM ÍROM A SZÖVEGEM VÉGÉRE HOGY LINEAGE For4ver :D

 

Minek nics értelme :P

Link to comment
Share on other sites

Manfred ájjál már le, ezzel a szöveggel (juj most ide biztos blabla) 12 millió ember 4-5 osztva és nem 1 server van... és nem is mindenki napi 24 órát játszik >.> És még ezt a grafika dolgot is ráfogod a warcraftra ember xd 2008 van semmibe nemtelik jobb enginet rápakoln. Az hogy bénák a fejlesztők nemkell a wowra fogni... és ne gyere a warcraft topicba mondani a hülyeségedet. Nemveszed észre, hogy csak mafadat nevetteted ki? Mint ropbinho a pes imádó. Akár hogy tereled arra hogy a blizz mindent lopott a warhammertől akkor is jobb lesz, és ezen nemlehet változtatni. (Mellesleg a RA3 el lett baszva kicsit és nemlesz annyi játékosa soha... de az meg stratégia... semmi köze hozzá omg) és jó hogy nem a wowot isteníti de nem is a warhammert -.- a lineageről is megvan a véleményem :) de én majd vitatkozzunk a meik jobb mmo-rol ha már játszottal annyit mint én :D kb 50 mmo után mondom ezt...

Link to comment
Share on other sites

Kocka? tudod te miaz? Aztírtam hogy napi 24 órát toltam velük? és azt tudod mennyi ideig tartott ez a mennyiség? Ha valaki minden híresebb játékot átvisz, (itt gondolok cod, sacred, farcry, stbstbstb) akkor már kocka? Szerintem nemvagy tisztába vele.

Link to comment
Share on other sites

mondjuk játszottam már szinte mind1ik mmo-val szval tudom meik mien! ;)

másnak osztod az észt de magadnak meg nincs ien mi? a kincs ami nincs?

wow-osok ennyire nem tudnak olvasni? leírtam 2x is h nem úgy gondolom h 1 szerón de azért még oda írjátok h LOL meg OMG meg mittom én mien magyarhoz nem méltó szöveget beszéljetek rendesen! (magyarul)

nah figyelj csak ájjál neki grafikus motort csinálni! ennyi!

ti kezdtétek h a War lopta el a motor a wow-tól énmeg csak mondtam h fordítva van mert a War-t hamarabb kezdték fejleszteni csak leállt így alakalom nyílt rá h a Wow szinte munka nélkül szerezzen egy jó motort!

ha jó RPg-t akarsz akkor ott van a Morrowind+Oblivion!

ha meg MMO-t akkor Guild Wars ami üti a War- és Wow-ot is egyaránt!

erről ennyit!

 

látszik h a wow csökkenti az IQ-t(már ha van egyáltalán a Wow-osoknak ienje!)

Link to comment
Share on other sites

Igen de nem csak a wowosok hanem akik napi 4 órát ülnek egy hülye játék előtt és közbenmeg az életük egy rakás szar...

Független, hogy most wow ,lineage2 vagy gw vagy wh aki napi 1-2 óránál többet játszik vele és teljesen rabul tudja ejteni sőt még pénzt is képes érte kiadni, hogy játszhasson vele azoknak agyukra ment az mmok világa lásd:korea :D

Link to comment
Share on other sites

Ez az Manfred :D menny csak lejebb... Ilyen beszólást "látszik h a wow csökkenti az IQ-t" micsoda oltás... A Warhammer is ugyanugy okozhat függőséget mint a WOW. Attol, hogy te a Wh-t szereted, még nem hülye aki nem :) tudod most azthiszed, te vagy a legokosabb és mindenki más hülye :S kkthxbaibail2pnoob. Inkább állíts fel ész érveket, hogy mi miatt jobb a warhammer, pontokba szedve, ha megtetted írok eggyet a wowrol és majd utánna döntsön aki akar :) és ne az legyen az észérv, hogy "hát a wow lopta a wh ötletet meg az engine is a wh-ból lett lopva blabla". És nem nekem kell engine-t csinálni, hanem a készítőknek... 2008-ban ilyen grafikával nem adhat ki akkor se ha 200x-en kezdte el. Megnöveli a pixel számot és pár vonást csinálnak. Nemsok idő megtenni, majd beleteszik egy patchben akkor... A wow is újjította a wotlk-ba a motort, meg árnyékokat, "fizikát" (<- ez erős tulzás). De haljuk a felhozatalod mr wh.

Link to comment
Share on other sites

mondjuk játszottam már szinte mind1ik mmo-val szval tudom meik mien! ;)

másnak osztod az észt de magadnak meg nincs ien mi? a kincs ami nincs?

wow-osok ennyire nem tudnak olvasni? leírtam 2x is h nem úgy gondolom h 1 szerón de azért még oda írjátok h LOL meg OMG meg mittom én mien magyarhoz nem méltó szöveget beszéljetek rendesen! (magyarul)

nah figyelj csak ájjál neki grafikus motort csinálni! ennyi!

ti kezdtétek h a War lopta el a motor a wow-tól énmeg csak mondtam h fordítva van mert a War-t hamarabb kezdték fejleszteni csak leállt így alakalom nyílt rá h a Wow szinte munka nélkül szerezzen egy jó motort!

ha jó RPg-t akarsz akkor ott van a Morrowind+Oblivion!

ha meg MMO-t akkor Guild Wars ami üti a War- és Wow-ot is egyaránt!

erről ennyit!

 

látszik h a wow csökkenti az IQ-t(már ha van egyáltalán a Wow-osoknak ienje!)

"meg OMG meg mittom én mien magyarhoz nem méltó szöveget beszéljetek rendesen! (magyarul)"

És akkor az mennyire magyar hogy "mittom, mien, h, ien" stb.

Többen játszanak a WoW-val jelenleg, lehet ez később változni fog. Lehet hogy a WoW-ban sok a lopott ötlet, de ha olyan rossz lenne akkor nem lenne 11-12 millió aktív felhasználója.

"látszik h a wow csökkenti az IQ-t" egy ilyen kijelentés után én ezt mondom a Warhammer Onlinera

Amúgy én WoW párti vagyok. Warhammert csak haveromnál próbáltam ki, de inkább maradok a WoWnál.

 

Link to comment
Share on other sites

Trilon inkább olvass vissza mert már írtam 1x h a wow is csak patch-ekkel lett tökéletes és a War-hoz is kell egy-két ráncfelvarrás h tökéletes legyen!

hiába állítok fel bármit mert a végén úgyis csak ezt fogjátok mondani.

A wow-ot 12 millióan játszák!

én meg lesz*rom!

ennyi!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bocsi a dupla postért, de valamit nemhagyhatok ki :)

 

(HW Insider) 750ezer felhasználó regisztrálta magát a Warhammer Onlinera, és szépen otthagyta a megunt World of Warcraft világát. Ám azóta ezen emberek fele visszaunta magát a WoW-ba, kifogásként a regisztrációs gondokat meg játék közben a szerverparát hozták fel. Ugyanez történt az Age of Conan indulásakor. WoW játékosoknak felszaladt a szemöldöke a finom újdonságok, gyönyörű grafika láttán és szép számmal özönlöttek az új világba. Ahonnan sikoltva menekültek vissza a jól bejáratott, untig megszokott WoW univerzumba. Hiába, a vaddisznókban túlgazdag otthon mindig tárt kapukkal és sültgombás-tejfölös lángossal várja a hazatérő szakács-nindzsa-halászmestereket. Már nagyon nehéz éjszakákat átaludni, hogy végre hősi halállovag páncélt ölthessünk magukra..

 

(forrás :http://hardwired.hu/forum/forum.phtml?area=comment&id=24394)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...