Jump to content
PirateClub.hu

Warhammer vs. Warcraft


Manfred von Richthofen
 Share

Melyik a jobb univerzum illetve játék?  

191 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Warhammer Vs. Warcraft!

    • Warhammer
      43
    • Warcraft
      103
    • Mind2
      19
    • Egyik sem
      25


Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na még 10 millió 250 ezer és a war utol éri a wowot :D de nem is baj, mert akkor végre a blizzard is jobban belehúz a fejlesztésbe... ideje már 1 konkurencia, csak nehogy besüljön.

 

wotlk, novemberben? ^^ az jópár előfizetőt [vissza is ] fog hozni ;) szvsz 1-2 millával megugrik a wowosok száma.

Link to comment
Share on other sites

de nem értelek titeket minek menne 1-2 millóval fentébb egy játék megvevőinek száma mert kijön egy kieg!

csak azok veszik meg akik eddig játszottak vele de ettől még nem megy fentébb a szám marad ugyanott!

a WAR meg 1-2 patch mondom és jó lesz!

a WOW tökéletesen jött ki és nem adtak ki hozzá semmi javítást csak ültek a fejlesztők és néztek maguk elé?

ha majd lesz a WAR-nak is 2-3 kiegje akkor sokkal többen fogják játszani!

Link to comment
Share on other sites

Megcáfoltad a sajátod mondandódat :)

 

" minek menne 1-2 millóval fentébb egy játék megvevőinek száma mert kijön egy kieg!" válasz:

" ha majd lesz a WAR-nak is 2-3 kiegje akkor sokkal többen fogják játszani!" épp azért mert kiegje lesz :) a bc után is egyre többen lettek a wowosok, hol ott az az alap wowhoz képest el lett kicsit rontva.

Link to comment
Share on other sites

" a wow tökéletesen jött ki" egy játék sem tökéletes a megjelenésénél ;)

pedig volt jópár hétig beta test mégis volt benne csomó bug megjelenéskor :)

wotlk beta testnél is olyan bugok vannak hogy sírni lehet rjata [youtuben utánnanézhet akit nagyon érdekel]

Link to comment
Share on other sites

Amikor egy házba bementek és a küszöbön leestek xd az a bug nemsemmi. Videóban még számilja a sikeres meg a sikertelen átugrást omg xd valamein 3x esett le. De bug mindenhol van és még most se tökéletes a wow... semmisem tökéletes.

Link to comment
Share on other sites

" a wow tökéletesen jött ki" egy játék sem tökéletes a megjelenésénél ;)

pedig volt jópár hétig beta test mégis volt benne csomó bug megjelenéskor :)

wotlk beta testnél is olyan bugok vannak hogy sírni lehet rjata [youtuben utánnanézhet akit nagyon érdekel]

 

 

éppen ezt írtam! XD olvassátok már végig mielőtt válaszoltok!

ti kezdtétek el mondani h kieg jön akkor +1-2 millióan fognak jönni!

a WAR az friss játék szval 1 kieg után fognak sztem nagyon sokan játszani vele!

 

de nem akarok vitatkozni mert Wow-ost nem lehet meggyőzni h jó játék a WAR War-ost pedig arról h jó játék a WOW szval én maradok a WAR-nál!

 

üdv

Link to comment
Share on other sites

szerintetek meg számít h hányan játszanak egy játékkal! XD

de iet úgyse játszanék! előbb olvasd el h ki mit ír és csak utána válaszolj mert az előző hsz-ban is majdnem szó szerint ugyanazt írod amit én!

"a wow tökéletesen jött ki" egy játék sem tökéletes a megjelenésénél!(nah én ezt nem írtam h tökéletes olvasd végig!

a WOW tökéletesen jött ki és nem adtak ki hozzá semmi javítást csak ültek a fejlesztők és néztek maguk elé?

szted miért van kérdőjel? ;) olvasd el előbb és utána írjál!

 

U.I.:Kit érdekel mien a háttér!

Ha anno nem hagyják abba a fejlesztést most mind WAR-oznátok! erről ennyit! ha el akarjátok b@szni az életeteket akkor rajta! a WOW a legjobb út!

Link to comment
Share on other sites

"Ha anno nem hagyják abba a fejlesztést most mind WAR-oznátok! erről ennyit! ha el akarjátok b@szni az életeteket akkor rajta! a WOW a legjobb út!" lol egy friss játéknál se hagyják abba a fejlesztést[lásd fps,rts stb. játékokhoz is jönnek a patchek..

 

Robinho11: nem csak a wow, war tudja elbaszni az életed hanem a fű.pia is..

Link to comment
Share on other sites

És vajon mér ment csődbe? mert nem vették a játékaikat :D. A Blizzardnak sose volt ilyen gondja, mindig maradandót alkotott, amit vettek is rendesen, mert megérték az árukat. Elég sokat kell, még a warhammernek tornázni, hogy eljusson a Warcraft szintjére, ahoz képest, hogy a warcraft kompíntotta le a warhammert :).

Link to comment
Share on other sites

Hát... Én WoW-ot tört szerveren kezdtem (60X XP szorzóval) és jónak találtam... Mostanra már minden 1-es nyamvadt kasztot felvittem LvL 70-re FULL T6 setben stb de még mindig nem tudok elszakadni a játék elől...

Sőt... mostanra már kezdem a könyveket is olvasni... Filmeket nézek stb... Egyszerűen több millió lehetőség közül lehet válogatni a játékban... ráadásul nemsokára a WotLK-ben jön az új kaszt szal még páz évig tartja a játékosait a WoW és az a pár év alatt olyan jó kiegeket tudnak még csinálni hogy az embertelen... Szal a WAR-oddal kitörölheted enyhénszólva... a BLIZZARD minden 1-es eddig eladott játékából több millió példányt adtak el mert nem összebasszák (elnézést a szóhasználatért) mint a WAR-osok... És ráadásul a WAR-nak 1 x*r a grafja... a WoW-nak se vmi húúdenagy ha vki jáccot a FarCry2-vel az tudja mi a jó grafika... de itt jön megint az hogy nem a grafika a lényeg hanem a játékélmény... a Diablo 1-2 se rendelkezett isteni grafikával , de azzal a mai napig is játszok mert egyszerűen QRVAJÓ... És ha te akkora paraszt vagy hogy képes vagy a Xar játékot veszenni amihez venned kell a 100 000 ft-os vidikártyát hogy elmenjen a gépeden azt kiderül hogy 1 nagy xar... aztán baszhatod a vidikarid... De mondom a WoW annyira jó hogy szerintem meek RETAIL-ra... nem meg győzni akarlak téged se Manfred de ne szóld le a játékot... akkor pofázz ha 2 percnél többet jáccottál vele te NOOB... És ha annyira "WoW Buzi" vok akkor gyere ide azt itt megbeszélhetjük... a monitor előtt könnyen nagylegény az ember...

Link to comment
Share on other sites

És vajon mér ment csődbe? mert nem vették a játékaikat :D. A Blizzardnak sose volt ilyen gondja, mindig maradandót alkotott, amit vettek is rendesen, mert megérték az árukat. Elég sokat kell, még a warhammernek tornázni, hogy eljusson a Warcraft szintjére, ahoz képest, hogy a warcraft kompíntotta le a warhammert :).

 

óóó és ki mondta h már volt játékuk ami kijött és nem vették?! XD

ha jól tudom ez lett vna az első játékuk csak a vezető kilépett belőle és nem maradt elég pénz ezért eladták a jogokat a Mythic-nek!

 

az a torznázós rész azért nem teljesen állja meg a helyét! ;)

nah mind1 akkor is jobb a WAR! :D

Link to comment
Share on other sites

Craft? :D

 

A Blizzardnak sose volt ilyen gondja, mindig maradandót alkotott, amit vettek is rendesen, mert megérték az árukat

 

ott a pont!

 

a Warhammer 40k:Dawn of War II viszont szerintem nagyon is jó lesz és azzal végre a Warhammer 40k univerzumnak is lesz egy jó kis rts-e, ami veri a Warcraftokat!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...