Jump to content
PirateClub.hu

Warhammer vs. Warcraft


Manfred von Richthofen
 Share

Melyik a jobb univerzum illetve játék?  

191 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Warhammer Vs. Warcraft!

    • Warhammer
      43
    • Warcraft
      103
    • Mind2
      19
    • Egyik sem
      25


Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

szerinted mit értek a Warhammer alatt? XD (az egész Warhammer-t)

 

a Warhammer volt előbb! a Warcraft csak utána jött miután a Games Workshop elutasította h a Blizzard megvegye a Warhammer-t! ezért kellett egy koppintás és így lett a Warcraft!

Persze a Warhammer-nek van multja a Warcraft meg csak RTS-ben van nem úgy mint a Warhammer ami táblás játék-RTS-Fantasy-RPG helyeken mind1iken van!

 

Nekem 1xűen jobb a Warhammer és kész! De aki Wow b**i az nem értheti mert sztem nem játszott még Warhammer-rel!

Link to comment
Share on other sites

Az elöttem szóló egy nagyon okos megnyilvánulást tett... "De aki Wow b**i az nem értheti mert sztem nem játszott még Warhammer-rel!" Milyen jó hogy, mi szemét wowosok nemértünk a warhammerhez :) de az nemzavar téged hogy a wowot hasonlítod a warhammernek az rts változatához. Gondolom te sem vágod hogy a warcraftnak volt 3 rts játéka, nemtudom hány könyv+ szerepjáték meg egyéb bla bla... a warhammerrel is játszottam 1 óra alatt meguntam.

 

Nekem 1xűen jobb a Warcraft és kész! De aki Warhammer "b**i" az nem értheti mert sztem nem játszott még Warcraft-al!

Link to comment
Share on other sites

Az elöttem szóló egy nagyon okos megnyilvánulást tett... "De aki Wow b**i az nem értheti mert sztem nem játszott még Warhammer-rel!" Milyen jó hogy, mi szemét wowosok nemértünk a warhammerhez :) de az nemzavar téged hogy a wowot hasonlítod a warhammernek az rts változatához. Gondolom te sem vágod hogy a warcraftnak volt 3 rts játéka, nemtudom hány könyv+ szerepjáték meg egyéb bla bla... a warhammerrel is játszottam 1 óra alatt meguntam.

 

Nekem 1xűen jobb a Warcraft és kész! De aki Warhammer "b**i" az nem értheti mert sztem nem játszott még Warcraft-al!

ha a war3-tft t is külön játéknak nézzük akkor 4 rts ;)

Link to comment
Share on other sites

Az elöttem szóló egy nagyon okos megnyilvánulást tett... "De aki Wow b**i az nem értheti mert sztem nem játszott még Warhammer-rel!" Milyen jó hogy, mi szemét wowosok nemértünk a warhammerhez :) de az nemzavar téged hogy a wowot hasonlítod a warhammernek az rts változatához. Gondolom te sem vágod hogy a warcraftnak volt 3 rts játéka, nemtudom hány könyv+ szerepjáték meg egyéb bla bla... a warhammerrel is játszottam 1 óra alatt meguntam.

 

Nekem 1xűen jobb a Warcraft és kész! De aki Warhammer "b**i" az nem értheti mert sztem nem játszott még Warcraft-al!

 

 

mondjuk már játszottam mindennel az összes Warcraft-al és Warhammer-el is úgyh tudom h meik milyen! és nem rts-t hasonlítok hanem a 2 MMORPG-t(igaz a Warhammer-ből csak a bétát tudom hasonlítani) Warcraft-nak 8 könyve van pikk-pakk és kész! és mi lenne az a bla-bla?? mert sztem más nincs Warcarft-ból! egyébként meg tudom h a Warcraft-nak volt 3 RTS-e szval nem vok h***e! és játszottam is velük h megnyugtassalak mindel!

 

és nézd meg h a arhamer-nek mennyi játéka volt: kezdve a Dark Omen-től!

 

de nem nyitok vitát mert úgyis a Warhammer Online fog győzni és kész!

Link to comment
Share on other sites

sztem ne mondjátok előre h vége a wow-nak amikor még a ki se jött az új wow kieg meg a wh online... az biztos h lesz olyan aki otthagyja a wow-ot a warhammer miatt de az honnan tudjátok mennyien? az meg 100% h nem lesz üres a wow szerver a warhammer online megjelenése után mert nem hiszem h 11 millió wow-os átmegy wh-ni mert ahhoz van kedve és a 70-es full t6-os brutal settes kariját meg otthagyja amit 2 év alatt kiszenvedett... szval ha te játszottál a wow-al akkor tuti tört szerveren nem eredetin. a kettő között meg ég és föld a különbség. am meg bírom mind2 univerzumot egy kicsit jobban a warhammer-t mert ott ugye a 40k :D az meg lehet h több wh játék jött ki, de warcraft játék szar még soha nem jött ki... warhammer-ből meg igen pl a firewarrior-ral játszottam nekem nagyon nem jött be

Link to comment
Share on other sites

sztem ne mondjátok előre h vége a wow-nak amikor még a ki se jött az új wow kieg meg a wh online... az biztos h lesz olyan aki otthagyja a wow-ot a warhammer miatt de az honnan tudjátok mennyien? az meg 100% h nem lesz üres a wow szerver a warhammer online megjelenése után mert nem hiszem h 11 millió wow-os átmegy wh-ni mert ahhoz van kedve és a 70-es full t6-os brutal settes kariját meg otthagyja amit 2 év alatt kiszenvedett... szval ha te játszottál a wow-al akkor tuti tört szerveren nem eredetin. a kettő között meg ég és föld a különbség. am meg bírom mind2 univerzumot egy kicsit jobban a warhammer-t mert ott ugye a 40k :D az meg lehet h több wh játék jött ki, de warcraft játék szar még soha nem jött ki... warhammer-ből meg igen pl a firewarrior-ral játszottam nekem nagyon nem jött be

 

nah jó teljesen nem lesz üres azt csak úgy mondtam! de sokan át fognak menni! és eredetin nyomtam még régebben havernál és nekem nem jött be a Wow! és sok ismerősöm van úgy h megunta a Wow-ot és azt mondták h alig várják h jöjjön a WAR! sztem nem az fog számítani h 10000 szintű full übertápos "szétszedem a beled akkor is" kari van e vagy sem!

 

csak egy info a WAR beta-jának elindítása utáni 1 héten több mint 1.5 millióan voltak akik igényeltek hozzá kódot!

persze nem azt mondom h mind1ik imádja de azért szép szám 1 hét alatt!

 

Link to comment
Share on other sites

egyébként a Warhammer-nek van FPS-e is h tudd!

 

az olyan is...

 

aztán vigyázattok mert a WAR eljövetele után a Wow szerók kongani fognak az ürességtől!

 

én akkor boldog lennék és megvenném, ha nem havidíjas lenne vagy olcsóbb lenne a játék maga

de ezt a mondatot, amit írtál elmondták már sok játéknál(GW,Age of Conan,Hellgate London stb.), de egyik se lett a trónbitorló

majd ha kijön akkor lehet rajta vitatkozni, de addig nem érdemes!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Trilon télleg nézd meg azért h a Warhammer milyen múlttal rendelkezik!!(Warhammer kb 10-en fölül a Warcraft meg 3 RTS+Wow és bumm)

A kis Warcraft meg egy nagy játék jól sikerült átirata!

Csak a Wow húzta fel de most leáldozott neki ahogy Manfred von Richthofen mondta!!

 

Ja persze, vége a wownak xd. Ezt már sokan hangoztatták eddig is. Persze nem lett vége, hogy is lehetett volna, mikor a játéknak van egy teljesen egyedi varázsa, amit sem a lotro sem más játék nem tudott eddig megtörni. Ezzel megéri évekig játszani, otthonoddá válik, a történet, a világ, mindaz ami megtudja fogni azokat az embereket akik arra hajlamosak, hogy éveket játszanak végig egy játékkal. Még a tanárom is WoWozni akar.

Link to comment
Share on other sites

Nekem 1xűen jobb a Warhammer és kész! De aki Wow b**i az nem értheti mert sztem nem játszott még Warhammer-rel!

játszottam mind2vel, wow sokkal jobban tetszik... átláthatóbb, egyszerűbb, stb stb...

 

A wow napja leáldozott!

---

aztán vigyázattok mert a WAR eljövetele után a Wow szerók kongani fognak az ürességtől!

na ezt nem hiszem... belegondolsz, vannak, akik wowot igencsak lowend gépen tolják... nekik nem fut a warhammer, ergo maradnak wowon... ennyi...

Link to comment
Share on other sites

nem szólok bele wow-ozzatok csak!

én maradok WAR-nál!

wow egyedül annyiban "jó" h kissebb gépeken is megy! de ez engem nem érdekel!

Ha játék akkor legyen igényes és szép ne kocka alakú és átláthatatlan!

nem sértésnek szánom se nem kritikának!

ez a saját véleményem és ha akartok akkor hurrogjatok le érte de úgysem fogom megváltoztatni! :P

Link to comment
Share on other sites

Igényes? Láttad te a warhammer grafikáját? nemszebb mint a wownak van, csak optimizálatlan és azért nemfut rendesen... a wownak el lett találva a grafika + semmi gépeken is elmegy lazán. És lehet hogy a warcraft egy kompintás, de mégis feljebb jutott mint az öreg warhammer, és ez a lényeg, és ha a Wow-al akkor azzal, de már maga a warcraft 3 is nagy durranás volt, meg tudod a warcraft játékaira sose mondtak rosszat mert nem csak összecsapták és kihajigálták őket, hanem dolgoztak rajta, ellenben a warhammernek nem 1 játéka van (köztük az fps xd) ami el lett cseszve, csakmert a pénzéhes készítők kidopták a játékot mondávn biztos megveszik a wh fanok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...