Jump to content
PirateClub.hu

Mennyire Igaz hogy....


Clark
 Share

Recommended Posts

Mennyire igaz az hogy minden csaj csak a szexre hajt, mert van egy ismerősöm aki azt állítja hogy kivétel nélkül minden csaj csak azt akarja, ha nem is az első találkán de azt akarja... én kicsit máshogy gondolom a helyzetett, mert általában egy normális épp eszű csaj, szeretetre és törődésre vágyik, vagy nem? vagy már túlságosan elzüllött mindenki? :o

 

Várom a véleményeket.

Link to comment
Share on other sites

egyet értek Rézf...ú bagolyal. bár mifelénk több az olyan csaj aki a szexre hajt....de azok olyanok is(tisztelet a kivételnek). am meg félig egyet értek Clark feltevésével is. ezt a legjobban az Aljeskúszóbab énekelte el a Monokinis lányok számukba :) szóval nem tuti h minden csaj csak a szexre hajt de abban biztos vagyok h ők is olyan 'perverzek' mint mi (ismét tisztelet a kivételnek :P )

Link to comment
Share on other sites

Nos.. könnyen meglehet, hogy a nők nagy része nem csak a szexre hajt, de meg kell hagyni, hogy az édes kis elméjükben nem lapul olyan mélyen a gondolat. De ez természetes és addig jó, amíg így van. Úgy gondolom, ezt már az első pár beszélgetésnél meglehet érezni, hogy valakit tényleg csak az érdekel-e vagy igenis számít neki az izmos felsőtesteden kívül más is. És innentől már csak ízlések és pofonok. Üdv, Sidower

Link to comment
Share on other sites

alapvetően sztem igaz is meg nem is.

 

nekik is vannak hasonló "vágyaik" / "testi szükségleteik" mint úgymond nekünk pasiknak...

 

a különbség az, hogy ők ezt máshogy kezelik és fogják fel.

 

de sokan azért nem csinálják azt sztem a csajok közül akiknek hasonló késztetésük lenne, mert a mai társadalom enyhén negatívan vélekedik azokról a csajokról akik gyakran váltanak partner-t vagy "csak a szexre mennek".

mert ők már könnyűvérüek míg a pasik meg macsók...

 

alapvetően ami jó azt az ember szereti csinálni.

legyen az szex vagy akár csokievés.

 

sztem minden normális női egyed szereti a szexet ( persze ha nincs rossz tapasztalata, rossz partnere, nem apáca vagy nem egyszerűen frigid ) és ebben szerény véleményem szerint SEMMI ROSSZ nincs.

 

az hogy vki átesik a ló másik oldalára... hát kb ugyanaz mint van aki nem bírja abbahagyni a csokievést vki meg igen.

Link to comment
Share on other sites

a szexet mindkét fél szereti nagyon is,és ezt el kell ismerni :)

de hogy valaki csak erre hajtson....

nimfomániások esetleg...de a normális nők többsége szvsz szeret a barátjával együt lenni,nem csak szex közben,hanem mondjuk elmenni sétálni,filmet nézni,beszélgetni...

csak a szexre?aki férfi az se a szexre megy mindig...max azok az emberek akiknek nincs életük és csak néha néha élhetik át(valamilyen prostival)az orgazmust NŐVEL...

szóval értitek?elég nagy hülyeségnek tartom csak a szexet normális kapcsolatban...

Link to comment
Share on other sites

az kizárt, hogy minden nő a szexre hajt! vannak olyanok akik balga módon sűrűn váltogatják a partnereiket, mert pl: így szereznek gyakorlatot, vagy avattatják fel magukat, vagy egyszerűen léhák, és nagyobb lánynak képzelik magukat tőle, vagy tapasztaltabbnak akarnak tűnni, és vannak olyanok akik kivárják az értékes partnert. én személy szerint az emberi értékekre hajtok, ami ugye a mai világban nagyon ritka, mert a pasik csak a farkuk mértével kérkednek, és értelmüket nem csillogtatják meg. ha agyilag nem hódít meg a pasi engem, akkor tökmindegy, hogy mit tud az ágyban, nem vok rá kíváncsi. szipi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...