Jump to content
PirateClub.hu

Elolvadós szavak, mondatok, megnyílvánulások


lazlo
 Share

Recommended Posts

Ti milyen elolvadó hatású mondatokkal, vagy egyéb megnyílvánulásokkal bókoltok a párotoknak?

 

Én általában bevetem tipikus "mackós megnyílvánulásaimat" (leszögezném nem brummogok :lol: )

 

Ilyen pl.: Ha komolyságomat félreteszem, és átváltozom megértő plüss maciba, emellett törekszem arra, hogy párom mindig jól érezze magát minden helyen. Szereti, amikor már már gyerekes naívsággal csinálom dolgaim, (no persze tűréshatáron belül). Legalább két naponta írok neki sms-t (tekintettel arra, hogy messze lakik tőlem), hogy éreztessem vele mennyire is hiányzik. Ajándékozásnál pl.: szülinap, névnap, évforduló törekszem mindig saját készítésű ajándékkal előrukkolni, ezzel sokkal jobban lehet hatni mások érzéseire (pozitív értelemben), ezáltal maradandó lesz, mind az ajándék, mind az élmény.

 

Ahány leányzó annyi szokás, mindenesetre ezen (mackós) megnyílvánulások biztos, hogy nem működnének karakán, basáskodó beállítottságú lányoknál

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

lazlo!

 

te vagy a tökéletes pasi, kész csoda ha nem lop el az összes nő a világon! én is ilyeneket akarok átélni. :(

én nagyon tudok bókolni, szinte ki vannak rá éhezve a fiúk, és váratlanul is éri őket, hiszen nincsenek rá felkészülve, hogy egy nő udvaroljon, és ki merje mondani azt amit gondol, és zavarba is jönnek tőle. szempillarebegtetős vok, szeretek humorizálni, nevetni, jó szövegeket nyomni közben, hogy arra se legyen ideje, hogy felocsúdjon, csak azt érezze, hogy a hatásom alá került, és nem akar szabadulni. :rolleyes::blush: szipi

Link to comment
Share on other sites

A csókod festi kékre az eget, a szemed színétől zöldülnek a fák, Nélküled üres minden képkeret, és világtalan az egész világ! :blush: (Ha nem zöldszemű a csaj, akkor inkább ne! :D )

 

De amúgy a saját szerzeményeknek, verseknek mindig megvan a 6A-sa! ;):blush: Viszont van akiről az is lepereg. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hát én nem mondtam még 1 csajnak sem ilyen olvadós szöveget!! Nekem nem a műfajom s nem is illik hozzám... Néha a szavak s mit sem érnek... Nyalizni meg nem szeretem.... én máshogy is ki tudom fejezni ezeket a dolgokat! :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Hát én nem mondtam még 1 csajnak sem ilyen olvadós szöveget!! Nekem nem a műfajom s nem is illik hozzám... Néha a szavak s mit sem érnek... Nyalizni meg nem szeretem.... én máshogy is ki tudom fejezni ezeket a dolgokat! :)

 

Hát... Jó az néha ha mondasz ilyeneket. Szeretik a csajok. És tényleg nem jó ha ilyen sablon szöveget nyomtok mert mi van ha már elsütötték előtted 100x? Magától kell jönnie szerintem.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! Nagy problémám van, szóval van egy elsős kiscsaj a giminkbe, én 3ikos vagyok.Szóval beszélgettünk párszor, megszemeztünk is...Azon gondolkodom,hogy veszek neki 1 csokor rózsát,vagy meglepem egy neki szóló repp szólóval.Nem tudom mi tévő legyek?! Kb. 2 hete ismerjük egymást nekem nagyon tetszik , megszeretném közelíteni közelebbről is...Több lány mondta, a rózsa jó dolog.A volt barátnőm ( mára csak jó barát )azt mondta,hogy elijesztené a rózsa,mivel olyan mint egy " lánykérés " ,hülye kifejezés de nem tudok jobbat találni rá.. Túl korai lenne? Meg " norbi ez nem a 16.század ahol egy csokor rózsa elég " ... Help segitseteke légyszives.Szipi !! VALAKI HEeLp

Köszöönm.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! Nagy problémám van, szóval van egy elsős kiscsaj a giminkbe, én 3ikos vagyok.Szóval beszélgettünk párszor, megszemeztünk is...Azon gondolkodom,hogy veszek neki 1 csokor rózsát,vagy meglepem egy neki szóló repp szólóval.Nem tudom mi tévő legyek?! Kb. 2 hete ismerjük egymást nekem nagyon tetszik , megszeretném közelíteni közelebbről is...Több lány mondta, a rózsa jó dolog.A volt barátnőm ( mára csak jó barát )azt mondta,hogy elijesztené a rózsa,mivel olyan mint egy " lánykérés " ,hülye kifejezés de nem tudok jobbat találni rá.. Túl korai lenne? Meg " norbi ez nem a 16.század ahol egy csokor rózsa elég " ... Help segitseteke légyszives.Szipi !! VALAKI HEeLp

Köszöönm.

 

Szvsz a csajoknak, ha pasizós hangulatban vannak, bejön a humor, ha meg tod nevettetni, már a tied ;)

 

Rózsát szerelmesek szoktak adni, legalábbis első randira biztos nem vinnék. Rapszólóval az a baj, hogyha látta a csaj a drillbit taylort, azt gondolhatja, szoptad az ötletet.

 

Inkább mondd neki azt: -Szép a popsid. -Honnan tudod? -Láttam a YouTube-n :D

 

szerk.: Na ha a csajnál party vagy, akkor nevetni fog az ilyesmi pikáns, enyhén bunkó beszólásokon, ha gázol, tuti nem vagy nála nyerő. A reakcióján múlik és ez tuti ;) Sok Sikert!

Link to comment
Share on other sites

A csókod festi kékre az eget, a szemed színétől zöldülnek a fák, Nélküled üres minden képkeret, és világtalan az egész világ! :blush: (Ha nem zöldszemű a csaj, akkor inkább ne! :D )

 

De amúgy a saját szerzeményeknek, verseknek mindig megvan a 6A-sa! ;):blush: Viszont van akiről az is lepereg. :(

És szerinted az mennyire jó ötlet ha írtam egy verset, ami 2-önkről szól, főleg arról hogy szerettem belé, és mit szeretnék? (mit szeretnék nem kell vmi bonyolult dologra gondolni hanem pl a csokra) gyakorlatilag az a gondolat menet vezeti végig a verset..

Link to comment
Share on other sites

Szia kaloz007! :)

 

Egy cipőben járunk barátom (ha nevezhetlek így)! ;)

 

Nos, én is így csináltam pár napja, talán egy hete, csajról durván fogalmazva: lepergett. :blush: Vagyis nem, mondta a "szokásos"-t, azt hogy szép vers. Nem kerültem egy picivel sem közelebb hozzá, nem lett közlékenyebb, nem kereste jobban a társaságom, nem értem el semmit a versekkel sem, mondhatom így. :(

 

Persze minden lány más! :) Lehet a lány, aki neked tetszik, örülni fog neki, meghatódik és a nyakadba omlik! ;) Én szurkolok, hogy így legyen! ;):)

 

Majd írj a fejleményekről akár itt, akár PM-ben! :)

Link to comment
Share on other sites

Az a legjobb, ha úgy veszel meg dolgokat a párodnak, hogy őt az tök váratlanul érje (pozitív értelemben). itt gondolok akár egy kis csokira, vagy egy váratlan vacsira :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

1. Hello! Kő Kóla? - Ez olyan lányoknál válik be, akik sötétben, 200kilo sminkel is nagyon rondák. No, ők egyből rábuknak a csigaházra!

2. Szia! Új vagyok a városban, megmutatnád, hol laksz? - Ha koleszos, akkor alapban gázos a kérdés, akkor meg még nagyobb a csattanás, ha apuka már kint vár a kapualjban.

3."TE olyan k*rva szép vagy, mint a szél!!!" És igen, ezt tényleg hallottam egy fiú szájából, egy elég jó kinézetű lánynak vallott így szerelmet. Van lány aki ettől nem olvad el???

4. Nálam az alkohol mennyisége dönt a bókok erősségéről és koncentrációjáról is. Pl. volt egy lány, annyira szép melle volt, hogy egész este azt dicsértem, reggelre a kezemben is tarthattam őket! :) De leginkább a szép szem van rám nagy hatással, a tulajdonosa is tisztában szokott lenni adottságával, így érdemes azokat magasztalni!

Link to comment
Share on other sites

Ha véletlenül úgy adódna, hogy ki kellene menned a toalettre, csak mondd azt, hogy megyek a Washington Clubba - ettől biztos dobni fog mindenki hátast :lol:

Link to comment
Share on other sites

Itt tényleg az a lényeg, hogy szívből jöjjön amit mondunk vagy teszünk.

Amit utálok mostanság, hogy minden kis 160 karakteres csöpögős izét szerelmes versnek neveznek:S pedig az aztán nem szépirodalom..

Amit pedig szeretek az az, ha "letámad" a párom, csak úgy váratlanul. Bár ezt ki ne szeretné?:D

Link to comment
Share on other sites

Nem dicsérni kell a barátnőt, hanem mosolyt kell csalni az arcára :) - egy egyszerű simogatás a nyakon, vagy a hasikón és rögtön érzékelhető a hatás :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Igen, sokféle megoldás lehet. Fontos az, hogy maga a lány is vevő legyen a bókokra. Ha lepereg róla, akkor vagy nincs semmi esély, vagy nincs azon a szinten, hogy értékelni tudjon kedves szavakat. A legfontosabb, hogy szívből jöjjön és igaz tartalma legyen. Ha nincs mögötte érzelem lehet akármilyen szerelmi monológ, hatástalanná válik. A lány szemébe kell nézni, bókolni kell, de nem rámenősen és talán az igazi hatást a finom érintkezéssel lehet elérni, amikor csak egy pillanatra megérinted, szinte spontán. Nem csak párkapcsolatra igaz ez, hanem udvarlásban is.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...