Jump to content
PirateClub.hu

Max Payne


ALAP
 Share

Recommended Posts

Sziasztok nekem a film nem adta annyira mint a játék,nem jött át az igazi max p hatás ami a játék során érezhetö.

Sokkal jobra számitottam HIÁNYOZTAK AZ IGAZI MAX P-ES EFFEKTEK az volt a baj azok a jo lassitások meg a lassu golyok repülése,sajnos ez a filmben csak néhányszor volt.

Link to comment
Share on other sites

Megvan arról az emberről a véleményem, aki mozisan letölt egy filmet, főleg egy olyan akciót, ahol a minőségi robbanás és lövöldözés, 5.1-ben hozza meg a kívánt hatást. Én addig várok míg a mozikba nem kerül, ennyire tartom jónak a filmet, vagyis a játék tetszett, tehát sokat várok tőle!

Link to comment
Share on other sites

Flóri bá ezzel teljesen egyett értek vagyis azzal a részével, hogy megvárok minőségi verziót. Főleg ilyen filmeknél ahol sokat dob a hanguaton. aztán itthon nézem 5.1-ben és zsír;) am még nem láttam max p. filmet majd elválik hogy milyen.

Link to comment
Share on other sites

Flóri bá ezzel teljesen egyett értek vagyis azzal a részével, hogy megvárok minőségi verziót. Főleg ilyen filmeknél ahol sokat dob a hanguaton. aztán itthon nézem 5.1-ben és zsír;) am még nem láttam max p. filmet majd elválik hogy milyen.

Link to comment
Share on other sites

Én is kb 1 órája néztem meg a moziban és őszintén szólva egy kicsit csalódott vagyok. Sokkal többet vártam ettől a filmtől. Tudom h ez egy adaptáció meg minden de akkor is azért nagyon megkavarták a sztorit és sok alapszereplőt kihagytak. Az akciók egy kicsit haloványak voltak ahhoz képest amire számitani lehetett volna. Így is voltak azért jó kis események,de csak kevés. Pl igazi bullett time effect az egyész filmben csak egyszer volt és én hiányoltam azokat az igazi Max Payne belső monológokat.

De még így is megérte megnézni a moziban mert akárhogy is nézem ez azért csak Max Payne :rolleyes:

 

Link to comment
Share on other sites

Az én véleményem a filmről (szigorúan csak személyes vélemény):

 

Az első felében benyomnak egy kis nyomozást, ami vánszorog, unalmas és érdektelen. Egyáltalán nem érezni a súlyát. A második fele meg átcsap lövöldözésbe, ami szintén érdektelennek hat, de legalább felébresztett engem. Marky Mark-ban egész kellemeset csalódtam, sokkal rosszabb Max figurát vártam tőle. Mona meg csak dísznek volt. Semmi komoly cselekményszállal nem fűzték a történetbe. A képi világ viszont egész ütős volt. Kár, hogy az általam legjobbnak vélt részeket ellőtték a trailerekben.

 

Önálló filmként is szégyellem, nem hogy adaptációként.

 

4/10
Link to comment
Share on other sites

Nálam ez a film nagyot bukott :( Ahogy az SG is megírta: A legenda porba hullott. Amilyen izgalmas és akciódús volt a játék, annyira unalmas és lapos lett a film. Játékadaptáció? a Film nagy részénél nem is követik a játék történését, ahol igen, ott meg nem is úgy történik a dolog, ahogy a játékban. Pl. vegyük azt amikor BB (?!) megöli Lupino-t... Marhára nem volt a játékban a kettönek köze egymáshoz. Az olaszok szálát úgy ahogy, kihagyták a filmből... És még sorolhatnám a tényeket amiért ez a film soha nem lehet rendes játékadaptáció...De ez az én véleményem. Akinek tetszett, az örüljön neki. Én majdnem sírtam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...