Jump to content
PirateClub.hu

Műholdas adások, Kábeltv, Digi és hasonlók PC/TV -n való nézése


Markeee
 Share

Recommended Posts

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A Digi kódok még működnek.Már a Skystar 2.8 DVB kártyánál maradnék.Beltérit nem vennék vagy csak előfizetéssel vennék egyet.

Sajnos nem sokáig működik már az aktuális kódrendszer de ez nem jelenti azt, hogy SAT kártyával nem lehet trükközni mert ott mindig internetközelben vagy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Az a kérdésem, ha én pc-n akarom nézni a digit, akkor mit kell szereznem??? Ajánlhatnátok valamilyen tvkártyát mert ebben nem vok otthon. :D

A tvkártyán is van egy csati, amibe belemegy a tányér kábele? Meg milyen progi kell hozzá?

Ha tudtok egy nevet mondjatok ami lecibálja a kódot a szerverről.

 

 

Előre is kössz!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Kr@sstheon1y!!!!

 

Most a Lifeview-ra vagy a Skystarra gondoltál??? :blink:

A Lifeview-ot ahogy néztem, notebookokhoz árulják, nekem pedig sima PCI-os kellene.

Ha bejön majd a nagra3 ez akkor is működni fog, mármint meg lehet oldani, hogy mikor bámulom az adást, akkor egy kártyamegosztással folyamatosan töltse a kódokat???

Ilyen kártyamegosztókat hol lehet találni??? Régen néztem a netboard-ot, de akkor ott még semmi konkrétat nem írtak ezzel kapcsolatban.

 

Bocs hogy így betemetlek a kérdésekkel :D

 

Ha tudsz, válaszolj légyszi.

Link to comment
Share on other sites

Én sem tudok így rögtön kártyamegosztókat.Azokat nem szokták nagyon publikálni. Ha lesz Nagra 3 akkor nem fogod nézni a Digit. El kell telnie kb.: 9 hónapnak , hogy eredményre jussanak. (Ez nem biztos de én úgy hallottam, hogy a Nagra 3 indításától kezdődően 9 hónap múlva lesz öröm)

 

A kártyákba nem vagyok biztos de ha a Skystart a Technisat gyártja akkor az jó minőségű és jó kártya. (A Techinsat kártyák általában jók.)

Link to comment
Share on other sites

Nem találtam meg, a kérdésem ez lenne:

Nemrég szereltük be a upc-t, minden rendben de van egy kis probléma:

mikor elmegyek egy nem upc-s csatornára és bediktálom neki a számot (ezesetben comedy central 112), akkor teljesen fekete a kép kódolt csatorna és akármit csinálok lehet előről indítani az optiboxot :S

Link to comment
Share on other sites

1. Az Optibox szar. (Kész.Ez van.Nekem is van egy és nem volt túl jó.Főleg a menü.A képminősége és a tunere viszont jó volt.A tunere jobb mint a Linuxos Azboxé de az Azbox az mérföldekkel többet tud!)

2. Nem találkoztam még ilyen problémával.Az Azbox csinálja ezt néha Hello HD előfizetés alatt de csak akkor ha épp kódváltás volt.Akkor is csak fél percre megy el az adás. (Focimeccs közben idegesítő. :D )

3. Lehet, hogy arra a csatornára nem fizettél elő.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!Segitségeteket szeretném kérni!Aminap beszereztem egy Orton 4100c készüléket (kéztöl vettem semmi leírás meg iesmi) Van nekem egy DigiTV elöfizetésem, kérdésem az lenne ha átdugom a Digis beltériböl az antennát ugy menni fog-e vagy vegyek külön tányért? Csak azért kérdem mertmár összedugtam néztem hozzá kódot

http://aktualne-kody.blogspot.com/

innen,de nem müködik, vagy lehet én írtam volna be rosszul!?

Ha tudnátok segiteni pls egy kicsit szájbarágosan mert nem nagyon értek hozzá :D

Link to comment
Share on other sites

Kár volt venned, mert már nem sokáig lehet élvezni az ingyen Digit. Egyébként ha átdugod a kábelt akkor mennie kell.

 

 

Ne haragudjatok, de lassan 2 éve megy már ez a duma, hogy nem sokáig lehet nézni.

Közben pedig van adás, van kód, van minden.

 

Ez egy jó játék, hogy bepötyögsz pár számot és jön az HBO, amire egyébként nem fizetnél elő, de így hogy nézed, megnyugszol hogy tényleg nem is érné meg az árát!

 

Jó tvzést!!!

:-)

Link to comment
Share on other sites

Az igaz, hogy már réges-rég ígérgetik, de a tényt figyelembe véve, hogy már küldözgetik kifele a Nagra hármas kártyákat ez már a tettek mezeje biza', s innen már tényleg csak idő kérdése, h. mikor állnak át végleg.... Ez már akár idén is megtörténhet. Szerelők elmondása szerint Novemberig terv szerint kimegy minden kártya, utána meg indulhat az átállás. Tekintve, h. az emberek elbíbelődhetnek kicsit az új aktiválásával, szerintem reális az év legelejei átállás.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék.. Szóval szeretnék egy tv tunert venni. El tudnátok mondani, hogy miről is szól ez az egész? Állítólag egy DSCALER nevű progival lehet fogni az összes csatornát (Pl: HBO) Tunerhez kell külön előfizetni? Be kell rakni a gépbe? Vagy, hogy megy ez? Szóval olyat keresek, ami lehetőleg 10ezer HUF alatt van, de mégis jó minőségű és vinné az HBO-t meg a hasonló kódolt adásokat. (Igaziból ezért kellene) Vagy mindegy teljesen, hogy milyet veszek?

Link to comment
Share on other sites

Szóval, digi-t szeretnék fogni. Ki is néztem egy-két dolgot már, pl.:

http://sat.hu/shop/product_info.php?cPath=57_21_30&products_id=323
http://www.direktdigital.eu/hu/16-triax-td-78.html

 

Plusz még keresnem kéne fejet.... De, ha tudtok jobbat mondjátok:D

+ Próbáljak szenvedni és vhogy a szomszéd antennáját figyelve beállítani, v fizessek elő a leggyengébb csomagra, h be legyen állítva a tányér?? És akk tányért se kéne szerezzek...

 

+ Akk mi van a Nagra 3-mal? Vágjak bele, vagy várjak??

 

Köcce a válaszotokat előre is! :)

Link to comment
Share on other sites

Ne vágjál bele.Inkább fizess elő Digi alapcsomagra (2900 Ft/Hó) .A nagra 3-al jelenleg semmit nem lehet csinálni.

 

Viszont a 78-as Triax antennát megvenném mert az a világ legjobb antennája.Érdekesség de a Triax antennák dán és nem kínai gyártmányúak.Mindegyiket szélcsatornákban tesztelik, hogy ellenállóak legyenek az időjárással szemben.Egy 78-as Triax antenna segítségével jobb jelerősséget lehet produkálni mint egy közepes minőségű 90 cm átmérőjűvel.

 

Ezt a fejet ajánlom:

 

http://sat.hu/shop/product_info.php?cPath=57_32_41&products_id=45

Link to comment
Share on other sites

A UPC-t az még nehezebb vagy szinte lehetetlen "viccessé" tenni mert az újfajta Cryptoworks nevű kódolást használ ami alapból bonyolult és viszonylag sűrűn vált (2 naponta vagy 1 nap többször) kódot.

De ha itt tartunk akkor a Hello HD-hez és a T-Home Sat-hoz sincs törés. (Mindkettő Conax kódolást használ amiről semmi használható infót sem hallottam.)

Link to comment
Share on other sites

hello all nekem bent van a digi tv csak ingyen kéne . kérdezném hogy mijen beltérit kell venem ami jool mükszik és bevált ja és ha jol gondolom ezt 1-böl rálehet kötni a fejre be is van álitva ugyhogy már csak 1 beltéri kell meg kod

ha lehet pm-be válaszoljatok mert nem sörön járok ebe a topicba

elöre is kösz

Link to comment
Share on other sites

Hali. Még új vagyok de kérdésem azért lenne. Vettem egy samsung plazma tv digitális tunerrel nálunk t-home kábel tv van és a digitális kb 130 adóból 20 tudok nézni minden segédeszköz nélkül, elméletileg a tv-n va CI CARD kártya hely CAM MODULOS, amit eddig tudok hogy a szolgáltatótól vehetek kártyát de a kérdés az lenne hogy lehet e szerezni más forrásból okosítható kártyát vagy marad a hivatalos forrás. ÜDV blam :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

De milyen tuner van benne?

Olyan ami földfelszíni digitális adást vételét teszi lehetővé vagy digitális műholdas tuner?

 

Okosítható kártya jelengel nincs.

 

Itt lehet venni hivatalosakat:

 

http://mediavox.inweb.hu/

 

http://sat.hu/shop/

 

Földfelszínihez:

 

http://www.terraplusz.hu/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...