Jump to content
PirateClub.hu

Műholdas adások, Kábeltv, Digi és hasonlók PC/TV -n való nézése


Markeee
 Share

Recommended Posts

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Sziasztok.Az lenne a kérdésem hogy már régóta rebesgetik hogy új kártyákat fog küldeni a digi mindenkinek és kapunk pár hónapig ingyen hbo -T :D.A kérdés pedig az hogy most ez megvalósult már egyáltalán? Vagy mikor fog? Azt tudom már hogy kb 2 éve ez megy a neten hogy majd lessz de még sosem valósult meg. Ti tudtok valamit erről?

Link to comment
Share on other sites

Nekem is lenne egy kérdésem: apám most vett egy használt beltéri egységet, amibe kártyát nem lehet rakni, de van rajta ilyen csatlakozó, amin lehetne okosítani. Kérdésem az lenne, hogy ha vennék egy ilyen nullmondem kábelt, akkor nehéz lenne rá olyan programot feltölteni számítógépen keresztül, hogy fogja a digi tv-t? jó lenne ha valaki eltudná magyarázni, és ha könnyű ezt a programot rárakni, akkor feltöltené nekem azt a programot! tudom, hogy a google a barátom, de nekem az a szoftver kellene, ami biztosan jó!!! parabola tányért, és fejet nem kellene hozzá vennem, mert már van egy okosított beltérink (Orton 4100C), és ha ezt megcsinálnám csak rádugnám és kiderülne, hogy jó-e... Előre is köszi a segítséget!!!

Link to comment
Share on other sites

Szia!

Igen már megvalósult! Már kb két hete megkaptam az új kártyát. A régit visszaküldtem, és már aktiválták is az ingyen HBO packot! Úgyhogy nem lehet most már sokáig élvezkedni az ingye tv-zésbe. Valszínűleg szeptembertől lesz nagra3.

 

Sziasztok.Az lenne a kérdésem hogy már régóta rebesgetik hogy új kártyákat fog küldeni a digi mindenkinek és kapunk pár hónapig ingyen hbo -T :D.A kérdés pedig az hogy most ez megvalósult már egyáltalán? Vagy mikor fog? Azt tudom már hogy kb 2 éve ez megy a neten hogy majd lessz de még sosem valósult meg. Ti tudtok valamit erről?

 

Nekem is lenne egy újabb kérdésem.

Lesz-e olyan szoftver ORTON 4100c-re ami majd fogja a nagra3-at ? Vagy kukába vele?

Link to comment
Share on other sites

sziasztok! olvasgatom a témát de nem tudom hogy érdemes-e vele foglalkoznom. Nekem kábel TV-m van, ezért nincs se parabolám, se beltérim, se semmim. Bővített (2-es) csomagra fizettem elő. be szeretném hozni a DigiTv csatornáit de nem tudom hogy kezdjek bele. Mik kellenek hozzá? Megoldható lenne egy teljesen független szolgáltató mellett? Milyen beltérit vegyek hogy be tudjam hozni az összes csatornát? (a mozicsatornákat is beleértve...) Még teljesen kezdő vagyok..

Link to comment
Share on other sites

Szia!

Igen már megvalósult! Már kb két hete megkaptam az új kártyát. A régit visszaküldtem, és már aktiválták is az ingyen HBO packot! Úgyhogy nem lehet most már sokáig élvezkedni az ingye tv-zésbe. Valszínűleg szeptembertől lesz nagra3.

 

 

Te mázlista! :D. Nekünk még nem küldtek semmit,még valami értesitőt sem. :S. VÁrok és várok akkor tovább.

Link to comment
Share on other sites

Most már vagyok.Kaptam 10 nap hsz megvonást egy bizonyos beszólás miatt (hhhh...) és egy kicsit kizökkenten az egészből de jöhetnek a kérdések. :)

 

Ne vegyetek Orton 4100C beltérit mert ha a Diginek új kódrendszere lesz akkor majdnem hasznavehetetlenné válik.Egyre több HD adás van és úgy gondolom, hogy egy HD-s beltéri jobban megérné mindenkinek. (Azt is gondolom, hogy egyre több lapos Tv van a háztartásokban.)

Link to comment
Share on other sites

Kr@sstheon1y: A fent írt kérdésemre tudnál válaszolni? :) És még az a kérdésem lenne, hogy ha megváltozik a diginek a kódrendszere, akkor attól még nézhetőek lesznek a mostani adások? mert nekünk van egy okosított orton... és jó lenne, ha nem kellene másikat venni!

Link to comment
Share on other sites

Kr@sstheon1y: A fent írt kérdésemre tudnál válaszolni? :) És még az a kérdésem lenne, hogy ha megváltozik a diginek a kódrendszere, akkor attól még nézhetőek lesznek a mostani adások? mert nekünk van egy okosított orton... és jó lenne, ha nem kellene másikat venni!

 

 

Nem lehet nézni akkor az adásokat hiszen (majdnem) teljesen új alapokra helyezik a kódrendszert.Ez kb. olyan mintha egy újabb fejlesztésű oprendszer új fájlrendszert kap és a régit nem tudja vagy csak részben tudja kezelni.Egy vagy fél évnek el kell telnie, hogy egy új kódrendszert részlegesen fel tudjanak törni.Hogy kell-e új beltérit venned?Ezt még nem lehet megválaszolni.Ha lesz rá szoft akkor nem.

 

tomme0818, a luxsat.eu nagyon gagyi oldal.Kódot váltottak ma a Diginél és még NINCS kirakva az új kód.Pedig nagyon jó meccs van a Digisporton.

Link to comment
Share on other sites

Köszi a választ! és erre tudnál válaszolni?: apám most vett egy használt beltéri egységet, amibe kártyát nem lehet rakni, de van rajta ilyen csatlakozó, amin lehetne okosítani. Kérdésem az lenne, hogy ha vennék egy ilyen nullmondem kábelt, akkor nehéz lenne rá olyan programot feltölteni számítógépen keresztül, hogy fogja a digi tv-t? És ha igen, akkor adnál linket olyan szoftverhez, ami biztosan jó? meg egy kis leírást :)

Link to comment
Share on other sites

Hát szerintem elég régi fajta: Smart Centurio! Nem tudom erre rálehetne-e rakni azt a szoftvert, hogy menyjen a digi, de van rajta olyan kimenet... sajnos a távirányítója nincs meg, nem tudom, hogy vmiféle univerzális távírányítóval is jó lenne-e... itt egy kép róla:

http://www.sat-receiver-world.com/media/images/digsat_wela-centurio_thb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Szia molnmiki!

Lehet azért nem kapsz új kártyát mert neked már eleve nagra3-as kártyád van. (piros színű) Ugyanis úgy van hogy már tavaly óta az új előfizetők már nagra3-as kártyát kaptak.

 

 

Hát körülbelül már 2 éve megvan a digi vagy még régebben még akkor lett behozva amikor az volt a nagy divat hogy mindenhova az ment be.Szóval nem tudom hogy mikor lessz,talán lehet az is hogy faluban lakok és a falusiakat hagyják legkésőbre hmmmm.

 

Link to comment
Share on other sites

hali srácok!

 

Bocs a zavarásért (a hülye kérdésért meg pláne... :D ), de lenne egy olyan gondom, hogy az oktatóm megkért, hogy nézzek utána a neten, hogy T-Home Sat TV-n be tudja e lőni vhogy az előfizetéses csatornákat úgy, hogy ingyen tudja nézni.

Na most ezt jól megfogalmaztam xD.

tehát az a lényeg, hogy Van neki Sat TV-je, alap csomaggal, de ő akarja nézni az előfizus csatornákat is, de fizetni nem akar érte.

Ezt meg lehet vhogy fusizni?

Előre is köszi a választ.

Üdv. és további szép napot mindenkinek,

 

Bock. Z

 

Link to comment
Share on other sites

Kr@sstheon1y: Azt olvastad amit feljebb írtam? kérdezted a gépem típusát ami ilyen: Smart Centurio

feljebb linkeltem be róla képet is... Kérdésem az, hogy ezt lehet-e akkor okosítani úgy, hogy nincs meg a távírányítója, de nem tudom, hogy ér-e valamit az az univerzális távírányító...

Link to comment
Share on other sites

Soha nem hallottam még erről a Smart Centurio márkájú beltériről. :o

 

Még a Sat Universe-n sincs róla topik.Fogalmam sincs ,hogy van-e rá valami.

 

Ezen a kedves arab nyelvű oldalon esetleg lehet valami.

 

http://vision2007.mylivepage.com/blog/index/

Link to comment
Share on other sites

Anti, ezen az oldalon kell keresgélni:

 

http://sat.hu/shop/index.php?cPath=57_21_30

 

 

Nem vagyok Optibox fan sőt nem tartom őket túl sokra de állítólag ez a modelljük jó:

 

http://sat.hu/shop/product_info.php?cPath=57_21_30&products_id=400

Link to comment
Share on other sites

Ma volt itt egyébként egy tök korrekt digis szerelő (egy kis technikai gondot helyrerakni, egyébként 2-3 nap alatt kint voltak bejelentéstől) vele beszélgettem el, tök korrekt volt, s mondott is okosságokat.

 

A nagra 3-as kártyákat tűzön-vízen átakarják vinni, h. olyan novemberig mindenki megkapja, s lehetőleg át is nyomják minél többen. Tehát, aki nem kapott - köztük én is - az várjon türelmesen :)

 

Elmondta, h. egyébként a diginél szerinte át se álltak volna, ha nem ekkora mamlaszok az emberek. Újságban hirdetik sokan, h. megcsinálják a dekódolást, nálunk is, a mi kis városunkban is pl. még a nem messze lévő benzinkútnál is ki van plakátozva :D

 

S vannak olyan esetek is, h. 'emberünk' dühöngve hívja fel az ügyfélszolgálatot, h. már pedig azonnal mondják meg neki - hiszen kötelesek neki azonnal szolgáltatni - az új digis kódot, h. beírhassa :D

 

No comment! :D Ergó, ha nem lenne ennyi hülye, a digit különösebben nem érdekelte volna az egész. Csak már cikkeznek is róla, stb, így muszáj nekik kezdeni vmit.

 

 

Link to comment
Share on other sites

lenne egy olyan kérdésem, hogy van egy okosított beltérim(opticum 4000c) rajta egy működő soft.-tal, és több helyen olvastam hogy nyitva a magyar axn(mert eddig román volt magyar hanggal), meg több csatornáról hogy van(comedy central, Investigation Discovery, digisport+/2, ezek nekem nem jönnek be pedig kerestem is újra csatikat de nem...

ha valaki tud valami okosat akkor írja le...

És még hallottam olyat hogy a kártyákat lehet hamisítani, így bele lehet tenni a régi digis beltérikbe....ez igaz vagy csak "rémhír"

Décadence:hát vannak ilyenek, bár nagy részét mostani és volt digi dolgozók csinálják, legalábbis itt errefele...

Link to comment
Share on other sites

A magyar AXN még le van kódolva, teszt üzem van. A digisport 2 még csak a románoknak indultbe, magyar honban is várható viszont bármikor. A Discovery új csatornáját már sokan tényként kezelik, h. lesz, de még nincs. :) Majd idővel. Comedy Central max csak kábelesen lehet, ha minden igaz műholdasra a teljes műsoridős VH1-gyel vannak leszerződve... majd azt követően, ha az lejárt, akkor lesz szerintem osztott műsor(vh1 délutánig, aztán comedy central). Egyébként elég nagy mozgás van most a diginél, mostanában elég sok tesztelgetést elkezdtek az új TP létrejöttével... Lehet reménykedni, h. elég sok meg érkezhet hozzánk is.... egyébként nyár elején volt egy olyan hír, ha jól emlékszek, h. a nagra háromra való átállás után vagy 8-9 új csatorna várható a magyar tv nézők számára is... nem tudom, h. mi a realitása, de majd meglátjuk.

Link to comment
Share on other sites

12531Mhz Függőleges 23340

 

Itt vannak az új csatik:

* ActionStar

* ComedyStar

* CineStar

* AXN CE

* N24 Romania

* Investigation Discovery

* TV Doma

* Movies24 Ro

 

Jelenleg az összes csatorna szabadon fogható az előfizetőknek is, de csak az AXN magyar nyelvű az összes többi angol.

Link to comment
Share on other sites

Addig ok hogy a comedy central csak kábelesen megy, de a doq, sport klub+ is csak kábelem megy ha jól tudom, a normál digisek ezeket nem tudják nézni, de tört digivel én nézem mindkettőt, ugyhogy nemértem hogy van ez...

De én ujra is kerestem a csatikat és ezek nem jöttek be, vagy lehet hogy a beltéri nem ismerné még ezt a frekvenciát?

még próbálkozok vele, majd megirom a fejleményeket...

 

üdv:csecse

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...