Jump to content
PirateClub.hu

Műholdas adások, Kábeltv, Digi és hasonlók PC/TV -n való nézése


Markeee
 Share

Recommended Posts

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

szóval attól függ!

 

Ki kell kódolni mindenképpen de a upc-t még számítógépen sem tudod kikódolni

Csak a digitv lett feltörve

Na már most két megoldás létezik! :)

 

1. veszel másik beltérit hozzá (upc-től vagy vhonnan sunyiban) - de ezt nem akarod

2. megosztod a kimenő jelet de akkor mind a kettő tv-én ugyanazt a csatornát tudod csak nézni

 

más megoldás nincsen! :(

 

Üdv: depechemode

Link to comment
Share on other sites

Veszel egy wifis kártya megosztót és simán nézel annyi tvén amennyin csak akarod és különböző adást.

http://www.youtube.com/watch?v=b3s45GUdPuk

 

 

Ez egy gagyi módszer.Nem mindig működik.

 

Ilyet kell szerezni valahonnan:

 

http://www.diablocam.com/wireless.html

Link to comment
Share on other sites

narancs00

veszel scart elosztót vagy rca elosztót

attól függ mivel van a beltéri összekötve a tv-vel

 

pl:

http://www.metroman.hu/index.php?oldala=menu.php&oldal=termek_reszlet.php&tazon=2150

vagy ezt

http://elektroexpressz.hu/shop_artdet.php?shop_id=5495&cikk=unas_281956

 

ezt bedugod a beltéribe majd a két kimenőjébe egy-egy scartot ami a két tv-be megy be és kész is! :)

Link to comment
Share on other sites

Nekünk is upc-nk van, és két tv-n nézzük, beltérink viszont csak egy van, de külömböző adásokat nézünk mindkét tv-n. A bemeneti kábel van ketté osztva. A melyik a beltérihez van csatlakoztatva azon 76 csatorna van, amelyiken nincs beltéri, azon 36, és függetlenek egymástól!

Remélem segítettem!

Link to comment
Share on other sites

rita0317

és hogy kapcsoltok csatornát????

érdekes lenne ha két kimenete lenne a beltérinek és két jelvevőja a távirányítóhoz!! :D

Ott vmi másról van szó az biztos! :)

 

Kr@sstheon1y amit Te mondtál az jó csak nem biztos h

1. minden rendszerrel kompatibilis

2. megér ennyi pénzt!

 

de nem rossz az ötlet! ;)

Link to comment
Share on other sites

Nekünk kábelröl jön a upc, és már eleve úgy vezetik be a lakásba hogy minden szobába megy egy kábel. Ha a kábelen keresztül jön a vétel,akkor beltéri sem kell. A másik tévé programján be lehet fogni a csatornákat. Külön kapcsoljuk a tv-ket. De a beltérire is lehetne másik tv-t is kötni, de akkor lenne az hogy mindkét tv-n ugyanazt néznénk.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hali! A napokban jártam abban a boltban ahol a régi beltérimet vettem, és érdeklődtem a nagra3-al kapcsolatban. Azt mondták, hogy már megvan az okosság arra is, és olyan 40000Huf körül már ajánlottak is egyet. De tudtommal még nincs feltörve a n3. Akkor most hogy van ez? Vagy ezek az okos beltérik csak arra jók,hogy kártyaszerverről némi havidíjjal nézzem a tv-t?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kedves Kr@sstheon1y!

 

Azt szeretném kérdezni, hogy most ezzel az új Nagra 3 kódolással mi fog változni?

Úgy értem, hogy a régi okosítható beltérik nem lesznek képesek arra, hogy fogják az új jelet és mehetnek a kukába?

Mert gondolom idő kérdése és ezt is feltörik és ehhez új beltérire lesz szükség, nem lesz elég minden hónapban beírni a kódot?

 

Válaszát előre is köszönöm!

 

Üdv.: Attila

Link to comment
Share on other sites

ÜDv!

 

Itthon a DigiTv-nk olyan h egy beltériről megy az anyámék tévéje és az enyém. Az tvjükön van adás minden fasza, nálam meg ezt írja ki:

Smartcard státusz

10 Jegyzet - CA_RIASZTÓ_HOZZÁFÉRÉS_MEGTAGADVA

 

Alá meg: Zavart csatorna. A Gagyi külföldi tévé adóknál mint DDTV vagy UTV nem írja ki.

NOs mit tehetnék? Amit javasolni szoktak h áramtalanítsam a beltérit párpercre már megvolt (kb oan 8 perc) aztán gyáribeállítások visszaállítása is de semmi.

Valami ötlet?

Link to comment
Share on other sites

Üdv!

 

Valaki tud nekem mondani valamit azzal a problémával kapcsolatban, hogy a Digin jelenleg nem elérhető a TV6? :huh: Olvasgattam más fórumokat is, de jobbára csak feltételezéseket találtam arról, hogy vajon miért nem jön be. Van, aki azt mondja, hogy hivatalosan nincs a csatorna a Digi csomagjában, és a most folyó egyezkedés miatt szünetel ideiglenesen, van aki olyanról hallott, hogy egy másik csatorna 'helyén' lett elérhető, egyeseknek állítólag tökéletesen működik, stb.

 

Előre is köszönöm a segítséget. ;)

Link to comment
Share on other sites

Hivatalosan nincs bennt mert a csatornáért sokat kértek a tulajdonosai...ugyanígy a viva tv-vel és az MTV hungaryval, csak azok helyére beetettek másik magyar zenecsatornákat...

a digikábelen lévő Comedy Central Sincs tudtommal...

Link to comment
Share on other sites

Valami infó nincs esetleg azzal kapcsolatban, hogy mikor lesz újra elérhető (vagy hogy visszakapjuk-e még egyáltalán :blink: )? Nekem speciel nagyon hiányzik, kezd úrrá lenni rajtam a Star Trek-hiány. :)

Link to comment
Share on other sites

Jelen állás szerint az MTV, VIVA, Comedy Central jogtulajdonosával folynak a tárgyalások, s ők szeretnék is, ha visszakerülnének. Rontja az esélyeket, hogy a digi részéről egy eddig csak Romániában futó csatornát elkezdtek magyar profillal is a piacra dobni.

 

A TV6-nak rosszabbak az esélyei. Ők eredetileg a BL miatt szerződtek le velük, s már régebben is lehetett arról töredékesen hallani, hogy a digi meglátása szerint kiüresedett a tartalom ahhoz képest, amire szerződtek. Viszont szerintem semmi se lehetetlen :) S egyébként is :D Töltsd le az összes StarTrek-et, s akkor nem fogod hiányolni :P

 

Kíváncsi leszek, hogy mi jön majd a helyére. S egyébként a DIGI lehet, hogy viszonylag közeljövőben újabb TP-ket kap. Arra is kíváncsi leszek, h. azokra mi jöhet majd.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...