Jump to content
PirateClub.hu

Műholdas adások, Kábeltv, Digi és hasonlók PC/TV -n való nézése


Markeee
 Share

Recommended Posts

De akkor ez elég veszélyes, mert IP cím alapján simán beazonosíthatnak :o Nem mintha sokat néznék TV-t, de a családban többen szokták nézni pl. a Story TV-t, szóval nem ártana, ha várnának a kódolásváltással.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Opticum 4100C

 

Megpróbáltam saját kézzel visszaállítani a kulcsot, de nem sikerült! Van 2 beltérim az egyik ami nincs elcseszve a másik amit én rontottam el (fentebb olvasható, hogy mi történt) és úgy szeretném, hogy összekötöm a 2 beltérimet és program+kulcs frissítés.

De nem tudom, hogy lehet ezt megvalósítani!

 

Link to comment
Share on other sites

Kr@ss, ha jól tudtam eddig akkor a comedy central csak a kábeles digin elérhető, műholdason nem... sok fórumot nézegetek sehol nem volt arra utaló nyom, h. a comedy central-t már műholdon is nyomnák.

 

 

Egy érdekes hír:

 

Július 1.-én indul a magyar nyelvű Eurosport2 és a Comedy Central a UPC Directen!

 

Július 1.-én indul a UPC Directen a magyar nyelvű Eurosport2 és a Comedy Central tesztje!

 

A Comedy Central a 17-es programhelyen, a Eurosport2 a 40-es programhelyen lesz elérhető.

 

Augusztus 1.-től a Eurosport2 átkerül a 45-ös programhelyre.

 

még egy érdekesség:

Profilt vált az Animax július 1.-től!

 

Július 1.-től az eddig anime sorozatokat sugárzó Animax ifjúsági csatornává alakul!

 

Az új műsorok között előszöt a The Amazing Race valóságshow-val találozhatunk, de rövidesen érkezik a Zoom sztárhíradó. Mindkét műsor az AXN-en is látható, ami nem véletlen, mivel a két csatorna a Sony Pictures Television International tulajdonában van.

 

A The Amazing Race-nek örülök, s nem bánnám, ha a survivornak is nekifeküdnének :) s hátha nem csúszik majd annyit a felirat, mint mostanában sokszor a digis axn-en :)

 

 

Apropó, még egy érdekesség, elméletileg itt már elérhető a Nat Geo Music:

Nat Geo Music : Eutelsat W2 16 E 11061 H 5722 5/6 (világzenét nyomnak...)

 

ezt mezei eszközökkel lehet fogni egyébként? :) vagy forgatni kellene, vagy egyéb? :) ha igen, akkor merre, s mennyivel? :) van valami őskori forgató az antennámon, de az még a 90-es évek első felében lett 'hangolva' :D

 

bár ahogy nézem jó eséllyel nálunk is elfog terjedni rövidesen.

Július elejétől Csehorszgában és Szlovákiában is bevezetik a piacra a Nateo Music-ot, a National Geographic Channel világzenét sugárzó csatornáját, amely hazánkban már elérhető néhány kábelhálózaton.

 

A tulajdonos Fox további csatornák indítását is bejelentette e két országban.

 

Így várhatóan elindul a régiónkban már több országban jelenlévő Fox Crime és Fox Life is.

 

Mivel hazánkat a nemzetközi társaságok együtt kezelik Csehországgal és Szlovákiával ill. másik párosításban Romániával, ezért elképzelhető, hogy a két csatorna előbb-utóbb a magyar piacon is bevezetésre kerül. (Erről már korábban is volt szó, de a projektet azért jegelik, mert a kereskedelmi adóknak eladott filmjogokból a Fox nagyobb bevételhez jut, mint egy-két saját csatornával.)

 

A NatGeo Music esetében már zajlanak a tárgyalások a Digi TV-vel, így ha a cseh és szlovák kínálatba felkerül, akkor ez az adó nálunk is elérhetővé válik, mivel nálunk már most is terjeszthető! Északi szomszédunknál a UPC is terjeszteni fogja a műsort, de arról nincs információ, hogy a műholdas UPC Directre is felkerülne.

Link to comment
Share on other sites

Nagyon Köszönöm Kr@sstheon1y!

Még annyi kérdésem lenne, hogy kell e állítanom valamit a műholdak keresésénél a motor mozgatásán kívül? Nem mindegyik holdnál talál jelet! Lehet az a baj hogy nem tudom forgatni csak kb. 180 fokos szögben és nem lát minden holdat? A Thor és a Hotbird megvan de a többi nincs. Valamint tudnál egy linket ahol megtalálom az aktuális kódokat azokhoz a csatornákhoz amelyeket ezeken a holdakon találok és fizetősek. Előre is köszi.

Link to comment
Share on other sites

A Real Madrid TV melyik műholdon fogható? Régebben talán a Hotbirdon volt angol nyelven és az Astran spanyolul, de most nem vagyok benne biztos. Aki tudja az informáljon kicsit!

Link to comment
Share on other sites

Nagyon Köszönöm Kr@sstheon1y!

Még annyi kérdésem lenne, hogy kell e állítanom valamit a műholdak keresésénél a motor mozgatásán kívül? Nem mindegyik holdnál talál jelet! Lehet az a baj hogy nem tudom forgatni csak kb. 180 fokos szögben és nem lát minden holdat? A Thor és a Hotbird megvan de a többi nincs. Valamint tudnál egy linket ahol megtalálom az aktuális kódokat azokhoz a csatornákhoz amelyeket ezeken a holdakon találok és fizetősek. Előre is köszi.

 

Használj USALS módot.Annyit kell tenned,hogy GPS segítségével meghatározod otthonod földrajzi helyzetét és a koordinátákat megadod a műholdvevőnek.Ezek után magától meg fogja találni (!!!!) az összes elérhető műholdat.

 

Real Madrid TV az jó csatorna és régebben ingyenes volt csak mostanában lett kódolt.

Link to comment
Share on other sites

Nem tudom a csatornakeresést mert nincs digis beltérim.

 

Mikor indul a Digisport?

 

Itt választ találsz kérdésedre:

 

http://www.digiportal.hu/news.php

 

Az a baj, hogy valószínű Nagra 3-ban fogják adni. :(

 

Nem öt perc hanem 15 perc. :D

 

Íme:

 

"Ezt követően, az illegális vételt meggátolandóan 15 percenként váltják a kódokat."

 

Végül is engem nem fog izgatni mert akkora Linuxos beltérim lesz és kártyaszerverekről fogom kapni az adatokat. :)

Link to comment
Share on other sites

Nem tudom a csatornakeresést mert nincs digis beltérim.

 

Mikor indul a Digisport?

 

Itt választ találsz kérdésedre:

 

http://www.digiportal.hu/news.php

 

Az a baj, hogy valószínű Nagra 3-ban fogják adni. :(

 

Nem öt perc hanem 15 perc. :D

 

Íme:

 

"Ezt követően, az illegális vételt meggátolandóan 15 percenként váltják a kódokat."

 

Végül is engem nem fog izgatni mert akkora Linuxos beltérim lesz és kártyaszerverekről fogom kapni az adatokat. :)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Szóval a linuxos beltéri meg fogja oldani a dolgot?

Valami ilyesmire vártam. :rolleyes:

És melyik lenne a leg megfelelőbb linuxos beltéri?

Gondolom net az alapból kell majd hozzá.

Jah és mi van akkor hogyha AU-s a beltérim? Most nincs gondja a kódváltással. Csak gondolom a Nagra 3 teljesen más lesz... :(

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Digi Tv és UPC Direct: "tartották a szavukat"

 

Az előzetes híreknek megfelelően három nagyon várt programból mind megérkezett (illetve ma még megérkezik egyikük) a UPC Direct és a Digi Tv előfizetőihez szerdán. Ezuttal nem tévedtek az ezirányú előrejelzések... Írásunkban megmutatjuk a DigiSportot is...

 

Mint ahogy azt már mi is napokkal ezelőtt beharangoztuk három nagy érdeklődéssel várt programmal bővülhet a két nagy műholdas platform magyarországi kínálata. A UPC Directre a "magyar" Eurosport2, és a Comedy Central csatornák érkezése volt megjósolható - esetükben biztosra is mehettük, hiszen a UPC ÁSZF-je (ált. szerződési feltételek) ezt már jó re tartalmazta. Igaz,a Comedy eddig a pillanatig még nem került műholdra.

 

Talán méginkább várták azonban a mai napot a Digi Tv műholdas platformjának nézői, hiszen itt egy új program, a saját adóként létrejövő és szinte minden lehetséges sport-közvetítési jogot beszerző Digi Sport debütálását várta mindenki július elsejére. Igaz egyelőre még csak a kiváltságosok láthatják a tesztüzemet - hivatalos előfizetéssel nem elérhető - de megérkezett...

 

http://www.youtube.com/watch?v=1FudSdeU_Is

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...