Jump to content
PirateClub.hu

Műholdas adások, Kábeltv, Digi és hasonlók PC/TV -n való nézése


Markeee
 Share

Recommended Posts

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Köszi a választ! Esetleg nemtudod, hogy az Arion AF-4000-t lehet okosítani? Mert amit te írtál picit drága. Egyébként megéri az árát?

Még egy kérdés..erről mi a véleményed? HUMAX PR - HD 2000 ez is okosítható igaz? 40ért jól járnék vele?

Link to comment
Share on other sites

Az Arion-t nem ismerem de jókat írtak róla és az ára is jó.A szoftverellátottságát azt nem ismerem de szerintem lehet okosítani.

A HUMAX PR - HD 2000 az Premiere HD -hoz kitalált hivatalos beltéri.Azt szerintem hanyagold.

Ami nekem van az megérte mert amit kell azt viszi.

 

Az Ariont innen meg lehet rendelni:

 

halott link

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Aham, most néztem a UPC oldalát, UPC Direct esetén Az UPC Gold+ csomag + az HBO MaxPak lenne összesen havi 7000 HUF, ami bőven belefér a havi költségvetésbe, viszont nem találom a HD lehetőségeket ... ha jól értem, akkor tényérostévén a UPC nem foglalkozik ilyesmivel?

A UPC Digital meg ugye kábelen jön??? Tehát idekint a HD-ról le kell mondani??? Már a magyar nyelvű adókról gondoltam.

 

köszke:

 

hidden

 

 

Ha külföldön akarsz HD minőségű adókat magyarul nézni akkor neked a HelloHD -ra van szükséged.

 

Itt találsz bővebb információt a szolgáltatásról.

 

halott

Módosította agentzs1
Link to comment
Share on other sites

A Biss kódolást a legkönnyebb feltörni.

 

Az Opticum 4000c-hez itt találsz szoftvereket és a Biss kódoláson kívül a Digit is fogja törni. :) (elég sok van itt de regelni kell előtte):

 

http://www.sat-plus.com/showthread.php?t=63919

 

 

http://www.sat-plus.com/showthread.php?t=80492

Link to comment
Share on other sites

Helló. Romániában a UPC-nél folyamatban van a váltás analóg TV adásról digitálisra. Namármost mindenkinek adnak egy beltérit, amin fogni tudja az adást, és ezt a kütyüt össze kell kötni a TV-vel egy sima koaxiális és egy SCART kábellel. Minden okés, viszont lenne két kérdésem a szakikhoz:

 

1. Hogyan oldható meg ennek a rendszernek az elosztása több TV készülékre, úgy, hogy mindenik TV-n külön és függetlenül a többitől lehessen nézni a műsorokat?

 

2. Meg lehet-e valahogy variálni az egészet, úgy, hogy számítógépen TV tunerrel lehessen nézni az adásokat? Ha igen, akkor hogyan és milyen szoftverrel?

 

Köszi előre is.

Link to comment
Share on other sites

Mindenkinek a Strong beltériket ajánlom, főleg a 6016-os modellt!

 

Egy beltérivel nem lehet megosztani.

 

 

Egyáltalán nem Strong beltéri.Az Opticumok/Optiboxok/Vantagek sokkal jobbak.Manapság HD-s beltérit érdemes venni.A Strong is gyárt HD-s beltériket de azok gagyik.

 

Helló. Romániában a UPC-nél folyamatban van a váltás analóg TV adásról digitálisra. Namármost mindenkinek adnak egy beltérit, amin fogni tudja az adást, és ezt a kütyüt össze kell kötni a TV-vel egy sima koaxiális és egy SCART kábellel. Minden okés, viszont lenne két kérdésem a szakikhoz:

 

1. Hogyan oldható meg ennek a rendszernek az elosztása több TV készülékre, úgy, hogy mindenik TV-n külön és függetlenül a többitől lehessen nézni a műsorokat?

 

2. Meg lehet-e valahogy variálni az egészet, úgy, hogy számítógépen TV tunerrel lehessen nézni az adásokat? Ha igen, akkor hogyan és milyen szoftverrel?

 

Köszi előre is.

 

A műholdas adásról van szó?Ha igen akkor:

 

1. Meg lehet oldani ezt könnyen.Ha Cryptoworks kódolási rendszert használó kártyákat adnak akkor olyan beltérit kell venned ami ismeri ezt a kódolási rendszert.Ehhez egy Diablo CAM Wireless ZIG-BEE rendszer szükséges ami nem olyan olcsó. (MO.-n még nem láttam de olyan 40-50 ezer Ft körül lehet az ára.)

 

http://www.diablocam.com/wireless.html

 

2.Meg lehet oldani ezt is de erről az előző oldalakon volt már szó.

 

 

nagydora1216 az Orton beltérikről még nem hallottam ezért nem tudom, hogy mi jó hozzá és, hogy hogyan kell beleprogramozni a TP-ket.Légyszíves csinálj képeket a menüjéről, úgy talán könnyebb lesz segíteni.

Link to comment
Share on other sites

Szerencsés helyzetben vagy mert a régi Opticumomnak is ilyen volt a menüje. :)

 

Nálam a 9339 (egyszerűen bepöntyögöd a távirányítóval ezt a számot) kód beütése utám megjelent a kulcsszerkesztő menü. Ott kikeresed a Nagravision (2) menüpontot és azon belül a DigiTV-t.Onnantól már tiszta sor. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...