Jump to content
PirateClub.hu

Bárány vs Hamvai


davcsi
 Share

Bárány vs Hamvai  

71 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Melyiket szereted jobban?

    • Bárány
      30
    • Hamvai
      6
    • Mindkett?t szeretem!
      9
    • Egyik sem...
      26


Recommended Posts

Hátha nem a stílusod, és nem birod őket, akkor ne írj ide.

 

edemen: megnézném, hogy Te hogy tudsz dj-zni! Addig amíg nem tudod ezt megcsinálni, ne mondj ilyeneket. Majd, ha profi DJ leszel, akkor fikázd őket. Amíg ilyen senkiházi vagy, addig kushad.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Egyértelmű hogy nekem Bárány a kedvencem. Sokan mondanak róla sokfélét, de szerintem a "bunkó duma" mellett tudása is van. Nemhiába volt a hazai Dj szövetség elnöke. Plusz fergeteges partit tud csinálni szerintem és én nem azt nézem, hogy beledumál a számokba, hanem arról a számról kapok infót is. Az hogy beledumál meg a Discoshitben elengedhetetlen, ez a "műfaj" erről szól, hogy nemcsak a zene megy hanem van kapcsolata a közönséggel, nem úgy mint sok Dj-nek akik csak állnak és csak kevergetnek ami éppen jön és amit éppen kérnek. Másrészről említették, hogy hamvai hozza be a zenéket a többiek róla nyúlják...ezekszerint eddig csak nekem tűnt fel, hogy más más zenét képviselnek...Hamvai a "kisasszonyosabb" zenéket szereti, Bárány meg a keményebbet (Sander van Doorn, Roger Martinez stb) és ettől hogy az összes discoshit dj más más zenét vagy alfajt képvisel ettől lesz az egész olyan amit magyarországon csak ők tudnak nyújtani. A saját szerzeményekről csak annyit, hogy sokuknak van saját alkotása: pl That thang Antoniotól vagy Bárány -So good és még sorolhatnám.

 

Ennyi voltam, üdv:

 

Gabo

Link to comment
Share on other sites

Hát sztem már ott gáz a helyzet, hogy az emberek egyik fele újdonságként fogadja hogy van saját számuk, a másik fele meg úgy mondja el, mintha vmi újat mondanának a népnek :D szóval innen az jön le, hogy ezek az emberek nem a saját tudásukból lettek ilyen híresek.Szóval elég gáz az ilyen, csak az emberek nem gondolnak bele.

Amúgy meg: ahhoz, hogy vki elnök legyen vhol, ahhoz nem feltétlenül kell sok tudás... hagy ne soroljak példákat :D szóval az hogy bárány DJ elnök volt még nem jelent semmit.így mennek a dolgok manapság.

Link to comment
Share on other sites

Hát sztem már ott gáz a helyzet, hogy az emberek egyik fele újdonságként fogadja hogy van saját számuk, a másik fele meg úgy mondja el, mintha vmi újat mondanának a népnek :D szóval innen az jön le, hogy ezek az emberek nem a saját tudásukból lettek ilyen híresek.Szóval elég gáz az ilyen, csak az emberek nem gondolnak bele.

Amúgy meg: ahhoz, hogy vki elnök legyen vhol, ahhoz nem feltétlenül kell sok tudás... hagy ne soroljak példákat :D szóval az hogy bárány DJ elnök volt még nem jelent semmit.így mennek a dolgok manapság.

 

Mindig az nyer, aki népszerű, felkapott! Lásd Bárány elnöksége.

Állandóan ugyanazokat a trekkeket játssza, (amik közt van pár jó darab, meg a saját remixeik közül is van pár ami bejön), ha van ís néhány újdonság azok is a saját és csapata (B-Sensual) remixei, amik közül asszem tán 1 jelent meg (White Angel) eddig hivatalosan, a többi csak a neten terjed.

Mondjuk saját száma tán nem olyan sok van, inkább remixek.

Az általam az előző hozzászólásomban említett So Good c. szám is egy remix. (Ears & Venczel: So Good (Original Mix) - ez az eredeti track.)

De ha a saját trekkjeiket, remixeiket, ennyire nem akarják kiadni, minél több bőrt akarnak lenyúzni róla, akkor legalább ne adnák oda senkinek.

Nem egy embertől kaptam már meg a számaikat MSN-en, hogy ettől meg attól van. És tényleg az original, eredeti verzió volt minden esetben.

 

Viszont Hamvai ennek az ellentéte. Ő nem adja ki szerintem senkinek a számait, mivel nem nagyon halmoznak el engem Hamvai darabokkal, sőt nehéz megszerezni őket, senkinek nincs meg, akik így ilyen nagy DJ-ktől kapnak ilyen-olyan (rokoni, baráti ...) úton zenét.

De az ő trekkjeit legalább meglehet venni a Beatporton. Az egész Pure Hamvai-t (egy mix album kijött CD-n ilyen címmel, amin nem full trackek vannak, hanem vágott verziók mixben). A Beatporton minden számot meglehet venni teljes hosszában.

 

Bárány és csapata nem adják ki évekig, meg miért nem vigyáznak jobban a zenére, ha az olyan fontos nekik.

Meg csodálkoznak, hogy jajj kikerült a netre a zenéjük ....

Volt a FlameMakers blogon, hogy Bárány Attila táskájából lopták ki a zenét, mikor zenélt.

Ez is vicc szerintem. Csak valaki ezzel akart hősködni.

Szerintem szimplán annyi történt, hogy szépen valami nagy spanjuknak, akiben nagyon de nagyon megbíznak odadták a So Good-ot, és szépen felnyomta a netre.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bárányt szeretem!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...