Jump to content
PirateClub.hu

Paul Marlow alkotásai


PauL_MarloW
 Share

Recommended Posts

Sziasztok skacok régóta foglalkozom hobbi szinten photoshoppal (anno xXJoCXx név alatt si nyitottam topicot...) és szeretnék bemutatni pár újabb képet.(..a régebbieket a régi nevemmel ellátott topicban is láthatjátok).

 

Poets of the Fall sig

potfavatar.png

 

Poets of the Fall háttér

potfcopy-2.jpg

 

Battlefield 2142 sig féleség :D

bf2142.png

 

Constantine sig

constantinecopy-3.jpg

 

Guild Wars Ritualist háttér

ritucopy.jpg

 

Lineage 2 kamael csúnyabácsi háttér

lineage2.jpg

 

lineage 2 kamael jócsaj háttér xD

kamaelgirl.jpg

 

Silent Hill 3 háttér

w_Silent_Hill_3_-_Heathercopy-1.jpg

 

Dnb háttér

dnbcopy-3.jpg

 

Rage against the machine háttér \,,/

RATMcopy-1.jpg

 

 

1-2 munkát még találhattok a deviantart oldalamon

Link to comment
Share on other sites

Hello, nagyon jó képek! Nekem nagyon tetszenek! Én is próbálkozok photoshoppal, de nekem nem nagyon sikerül még valami jobbat csinálni. Azt szeretném megkérdezni, hogy tudsz-e segíteni valamiben? Nagyon tetszik egy lány és neki akartam ajándékba csinálni egy képet, vagyis az ő képjéből valami nagyon jót, de nem sikerül, már kb 13 órát töltöttem vele. Valami olyasmit hogy virágok, angyalka, keret, név, ...ilyesmik. A tiedi közül az elsőnek nagyon tetszik a betütipusa.

Remélem érted mire gondolok. ha segítenél akkor lécci írd ide a e-mail címedet a válaszokhoz és én majd elküldöm e-mail-ben a képet és a lány nevét. vagy küld el a címed a pokornyib@citromail.hu -ra és lécci írd oda hogy te vagy az a képszerkesztő akinek írtam. elöre köszi . hello és neked így tovább...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

De régen voltam itt is :)

 

Tettszenek a képek!"Rage against the machine" meg a DNB-s hátér tettszik a legjobban B) , meg természetesen a legelső siged :) talán azért, mert számomra a többi montázsnak hat.

 

Grat, főleg ehhez a 2 képhez :)

 

Kíváncsi lennék, mennyi munkád van egy-egy képbe, nem is időbe, hanem technikailag.

Link to comment
Share on other sites

Tényleg lehet olyat is :D És még egy, csomó cucc van a képeden, füst meg tűz meg minden, gondolom te csinálod nem brush ugye? Meg az a csaj nagyon "érdekelne"!Hogy azok a szárnyak is saját gyártmányúak ? meg a glória is?

a szárny és a füst a brush rajta csak a glóriát én rajzoltam és torzítottam el a többi meg kép és ps.

Link to comment
Share on other sites

http://www.4dl.biz/rons-smoke-photoshop-brushes-78.html

a rons packban van benne a füst a szárnyt meg vhol a deviantarton találtam...nem tom pontosan a nevét mert újra kellett raknom a gépem és nem mentettem le őket :\

 

 

újabb próbálkozás:

 

Ezt a képet...:

khergit_king.jpg

 

...szinezgetem most így állok vele:

pacisbcsiszinescopy.jpg

 

 

Módosította PauL_MarloW
Direkt link tilos.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...