Jump to content
PirateClub.hu

Utálod a focit?


Roland18
 Share

Utálod a focit?  

241 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Utálod a focit?

    • igen, utálom
      37
    • nem utálom, de nem is érdekel
      83
    • nagyon szeretem a focit, s?t m?velem is
      41
    • az nem férfi, aki utálja a focit
      51
    • csak nézem, de nem futbalozok :D
      27


Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kitalálom: nincs sörhasa, nincs 110 kiló felett, nem szőrös mint egy állat, nem üvöltözik ha gólhelyzet / gól van, nem lusta, nem ugráltatja a feleségét, és nem minden este sörrel a kezébe nézi a tv-t :)

 

 

Elég nagy hülyeséget írtál. Egyrészt ha szerinted minden fociszerető férfi ilyen, akkor hülye vagy, másrészt akik fociznak is, azok nem hiszem, hogy 120 kilós, hájas disznók. A magadfajta parasztokat annyira szeretem, amikor osztják itt az észt a fociról... Nem szereted, ki nem sz*rja le, értettük, oszt csáááááááááá. Ennyi.

Link to comment
Share on other sites

Elég nagy hülyeséget írtál. Egyrészt ha szerinted minden fociszerető férfi ilyen, akkor hülye vagy, másrészt akik fociznak is, azok nem hiszem, hogy 120 kilós, hájas disznók. A magadfajta parasztokat annyira szeretem, amikor osztják itt az észt a fociról... Nem szereted, ki nem sz*rja le, értettük, oszt csáááááááááá. Ennyi.

 

Látom megvan mind a 15 éved. Nem tudom milyen alapon szidalmazol, én se szidtalak. Ez az én véleményem, ha nem tetszik ne olvasd el. Mindenesetre, a "jelent" gombot megnyomtam :)

Link to comment
Share on other sites

Persze, hát a "jelent" gomb mindenre jó.Meg is van a véleményem azokról akik ezekre a kényszerhelyzetekre haszanálják ezt a funkciót.Értelmesen,korrektül érvelni már nem tudsz John Terry hszére így marad a mágikus "Jelent" gomb.Röhejes.

Egyébként meg igaza van.Ilyen hsz után én is hasonló stílusú választ írtam volna.Csak most visszafogtam magam.

Amúgy meg a tahó,értelmetlen hozzászólásaid miatt ne lepődj meg azon ha kapsz ilyen "kedveskedő" kommenteket.Visszább lehetne venni az arcból Batista.

Megértésedet köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Látom megvan mind a 15 éved. Nem tudom milyen alapon szidalmazol, én se szidtalak. Ez az én véleményem, ha nem tetszik ne olvasd el. Mindenesetre, a "jelent" gombot megnyomtam :)

 

 

 

Tisztelt Batista!

 

 

Szerintem elég sok ember nyomogathatná a 'jelent' gombot a te hozzászólásodnál is, hiszen elég sokakat sért. Nem is értem ezt, hiszen a focirajongóknak véleményem szerint nem is ez a sztereotípiájuk, hogy "120 kilós, szőrös, hájas disznók". Nem tudom, hogy te ezt honnan vetted. A sport -így a foci is- művelve a leghasznosabb, de aki nézni is szereti, az miért lenne kövér? Épp ellenkezőleg, az az embertípus, akit te védelmedbe vettél az általam korábban idézett hozzászólásodban, éppen az olyanokra (tehát akikeket semmilyen sport nem érdekel, hiszen Kr@sstheonly ezt írta) illik a 120 kilós sztereotípia. Mivel akit semmilyen sport nem érdekel, semmiféle sportot sem fog művelni - és ha nem melózik, hanem mondjuk iskolába jár, akkor nem hiszem, hogy egy Adonisz kinézetű emberrel fogsz találkozni, lévén, hogy semmifajta mozgást nem végez.

 

1 szó mint 100, ha a szerinted a focirajongók 120 kilósak, akkor az általad "védett" alakoknak mekkora a súlyuk? :D Láttad a South Park azon részét (én nem nézem, csak hallottam), amely a WoW rajongó gyerekről szól? :D

Link to comment
Share on other sites

Fordítsuk meg a dolgot. Miért kéne szeretni a "focit" úgy általánosságban? Vannak jó meccsek, és (sajnos) vannak szarok. Utóbbiból ezen a mostani VB-n is kijutott rendesen. Mielőtt valaki leugatná a fejem, elmondom, magam is szerettem focizni, úgy cirka 30 évvel ezelőtt. És igen, különbséget kell tenni azok között, aki csak élvezi, vagy fogalmazzunk másképp, csak nézi, és az között aki műveli. Nyilván aki aktívan műveli, azokra nem jellemző a "sörhas", aki meg csak nézi, és esetleg mára "sörhasa" van, na annak meg már szerintem semmi köze ahhoz, hogy szereteti e, vagy sem a focit.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ne aggódj én se látom semmi értelmét XD egyszerüen én nem látok abban semmi értelmet hogy van egy labda és azt a nyomorék labdát rugdossa 20 ember, nah most ennek mi az értelme, úgy őszintén?? Semmi!

 

Egy szó mint száz: Nem utálom, mert nem bántott engem de szerintem értelmetlen egy sport, sorry team:/

Link to comment
Share on other sites

Egyébként 22 ember.

 

Még akkor is legyél pontos ha egy számodra jelentéktelen és nyomorék sportot gyalázol.

 

Hogy mi az értelme úgy őszintén?

 

Kérdezd meg azt a több száz millió embert aki űzi vagy csak nézi a focit.

 

Mondjuk ebből a hsz-ből és hozzáállásból kiindulva az összes sport értelmetlen.

 

Például:

 

Kosárlabda?Ugyan.Magas emberek kergetnek egy narancssárga labdát.Semmi értelme.

Jégkorong?Védőfelszerelésbe öltözött emberek egy kis fekete korongot kergetnek.Baromság.

Darts?Pár ember egy hülye kinézetű nyilat egy falapba dobál.Na hagyjatok ezzel...

Billiárd?Két ember dákó segítségével műanyag labdákat egy lyukba gurít?Állatság.

Kézilabda?Focilabdánál kisebb labdát focikapuba dobálni?Ugye nem mondják komolyan...

Vízilabda?Mély vízben úszva labdát dobálgatni egy miniatűr kapuba?Agyrém!

Tenisz?Egy serpenyő formájú ütővel egy bikaherényi labdát ütögetnek?Te jó ég!

 

 

Én az összes sportot szeretem csak az előzőekből kiindulva ha a topik címe más lenne akkor valószínű, hogy az előbbi emberkéktől ilyenek születnének.

Link to comment
Share on other sites

Mindig szánalommal vegyes jókedvvel tölt el az, amikor egyes sportoknak (tehát JÁTÉKOKNAK) az értelméről kezdenek el egyesek elmélkedni. Azért JÁTÉK, mert nincs neki gyakorlati haszna, nem lesz jobb attól a világ, ha a grundon betalálsz a kapuba. Ez egy JÁTÉK, amelyet mindenki a saját szórakoztatására játszik. Mi értelme van mondjuk a Counter Strike-nak? Az égvilágon semmi, de mégis jó vele játszani. A szórakozás a lényeg. Márpedig sokfajta szórakozásnak gyakorlati haszna (gondolom ezt értitek "értelem" alatt) egyáltalán nincs. Mi értelme van annak, hogy pár tag kergeti a labdát? Ki kéne próbálni, és talán nem kérdeznétek ilyen hülyeségeket. Aki nem szereti a focit, ne az értelmét hiányolja, csak mondja azt, hogy szimplán nem tetszik a sport. Nincs ezzel baj, de legalább ne ilyen "érvekkel" támogatnák meg egyesek a véleményüket...

 

Zsolt: mondj már egy "értelmes" sportot, kérlek!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...