Jump to content
PirateClub.hu

Ha rossz a fogad elmész a fogorvoshoz, vagy nem mész el, mert félsz a fogorvostól?


Roland18
 Share

  

159 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Ha rossz a fogad elmész a fogorvoshoz, vagy nem mész el, mert félsz a fogorvostól?

    • Inkább elmegyek, kibirom ezt a "kis" fájdalmat
      53
    • Nem megyek el, nem zavar hogy rossz a fogam
      21
    • Elmegyek mert szeretem ha szépek, jók a fogaim
      22
    • Nem érdekel had rohadjon ki a fogam :D
      16
    • Elmegyek, de nagyon nehezen viselem a fájdalmat
      47


Recommended Posts

Egyértelmű, hogy elmegyek ... voltam már szájsebészeten egy begyulladt fogam miatt, azóta még ha picit fáj is megyek egyszerre a fogorvosomhoz ...

Nagyon jóó fogdokim van, szóvaal egyértelmű, hogy megyek ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

én szeretek járni a fogorvoshoz....annak ellenére hogy életemben legtöbbet azokért a kis fehér izékért szenvedtem....de nem csak az az oka, h járok folyamatosan, mert szeretem ha rendben vannak, hanem mert egy irtó jóképű pasi a dokim....és olyan szép a szeme.....mindig azokat nézem miközben injekciót ad... :blush:

 

Nem semmi, ezt nem gondoltam volna rólad.... hogy mit vagy képes bevállalni két szép szempárért. woww2.gif

Még jó hogy nem Brad Pitt a fogdokid. :P:D

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Elmegyek, de nehezen tűröm. Nem tudom, mi lesz ha majd műteni kell a bölcsességfogaimat. Szerintem egy hétig előtte templomba járok... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nem megyek el azóta sem, mert bevallom: félek!

 

Nem volt kellemes érzés egy gyökérkezelés úgy végig élnem tavaly, hogy nem hatott az érzéstelenítő, és kb. olyan érzésem volt, mintha a fejemet fúrnák szét, majd megőrültem.

Van pár rossz fogam, el kéne menni, de egyszerűen ha a tavalyi esetre gondolok, kiráz a hideg.

Pedig tudom, ha nem megyek el csak nekem lesz rosszabb később.

 

Mindenki azt mondja, hogy csak az érzéstelenítő beadása fáj a kezelés pedig nem.

Érdekes, nekem akárhány fogorvosnál voltam, mindig fájt.! :(

Link to comment
Share on other sites

Én utálom a fogorvosom. egyszer már húzta fogam de azt hittem meghalok (rosszul adta az érzéstelenítőt és még nehezen is jött ki :( ) szal ink nem nagyon megyek, most is van illetve volt egy lyukas de letört az egész meg húztam is már csak a gyökere van vissza, de azzal már szájsebészetre kéne menni :S:S

Link to comment
Share on other sites

Sajnos vannak szerencsések, és kevésbé szerencsések - fogak terén is. Sajnos a családban benne van, hogy szívunk a fogakkal, mind a keresztanyámnak (apám felőli rokon), mind édesanyámnak 25 éves kora körül már protézise volt. Most is úgy írok, hogy be van dagadva a fogam, már alig várom, hogy mehessek a fogorvoshoz...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...