Jump to content
PirateClub.hu

TESCO vagy LIDL


cs1rk3
 Share

TESCO vagy LIDL  

231 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. TESCO vagy LIDL

    • TESCO
      89
    • LIDL
      56
    • Egyiksem.
      36
    • Mindkett?.
      37
    • Nem szoktam vásárolni.
      4
    • Nem érdekel.
      9


Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sziasztok!

 

Hát a Lidl-ben inkább édességet szeretek vásárolni, mert szerintem nagyon jók szoktak lenni elég jó áron. TESCO-t nem annyira kedvelem, mert ha nem TESCO-s terméket veszel az minimum dupla áron van mint máshol. Én több boltba szoktam menni, mert érdemes az árak változása miatt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Én a Lidl- t jobban szeretem. Eddig a német minőségben soha nem csalódtam. :)

Link to comment
Share on other sites

LIDL-ben édesség sokkal olcsóbb, mint bárhol. Vannak igen jó cuccok. :) TESCO-ban pedig minden más. Ugye ingyen kaja, lehet labdázni és még vannak egész jó vételek. Pl. csomagolási hibás cuccok ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Ez a kérdés hogy "TESCO vagy LIDL?" elég szubjektív!

Persze mindenkinek van kedvenc helye, de ha az árakat vesszük akkor nem csak ezt a kettőt kell figyelembe venni!

 

Ha valaki mondjuk nem sajnálja a pénzt, annak baromira mindegy hova megy!

 

Aki viszont szeret normálisan gazdálkodni, az bejárja a következőket:

Tesco

CBA

Spar - Interspar

Penny Market

Auchan

Aldi

És még lehetne sorolni a helyeket! Na és persze ne feledkezzünk meg a jó öreg piacról sem!

 

Ha azt veszem, hogy én Erzsébeten lakok, itt bringával a Tesco, Auchan, Lidl, CBA, Interpsar, Lidl is bejárható. Emellett van két piaca is a kerületnek.

Igaz, hogy egy bevásárlás ahol az árakat figyelembe veszem, bringával bejárva vagy 5 óra, viszont több ezer forintot megspórolok!

 

Említette valaki a Metro áruházat. Valóban baromi sok termékük van, de az árak már közel sem a régiek!

 

Az pedig, hogy a Tesco olcsó... hát vitatnám!

 

Régen érdemes volt a németekhez elmenni nagy bevásárlásra, mert rengeteget lehetett spórolni! Mára viszont az árak nem sokban térnek el! Tehát mára már egyáltalán nem éri meg Budapestről pl. Bécsbe kiautózni! Benzinköltség, autópálya matrica, stb. elég húzós!

 

De, kinek a pap, kinek a papné!

Link to comment
Share on other sites

hát azért ne csak az árakat vegyük figyelembe, hanem a minőséget és a nemzetgazdasági hatását is:

 

"A foglalkoztatási lista harmadik helyezettje a magyar piacot szlovák tejjel és vizezett húsipari termékekkel elárasztó multi, a Tesco 20 179 embert foglalkoztat. Tegyük hozzá: egyes számítások szerint áldásosnak nehezen nevezhető tevékenységével legalább háromszor annyi magyar munkahelyet szüntetett meg a mezőgazdaságban és a kereskedelemben, mint amennyit jelenleg működtet, társasági adót pedig a kiadvány szerint tavaly sem fizetett."

 

szval azt mondom, hogy közvetlenül a magyar termelőtől kell vásárolni és erre egyre több a lehetőség is, pl: szociális bolthálózat, igaz hogy Pesten van nagy része ezeknek, de már van Zalaegerszegen Szombathelyen stb, amikről én tudok de nyilván van sok a keleti ország részben is.

Tehát a megoldás közvetlenül a magyar termelőtől, olcsón és minőséget. (pl. egy kiló alma szociális bolthálózaton belül 3ada annyiba kerül mint a tescoba, tehát ennyit arról, hogy a tesco olcsó)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Egyik se és az "Auchan" sem.

Nem kellene a külföldi, multinacionális tőkét támogatni.

Ilyen meg olyan jó, na persze..............

Miért nem kapni sehol sem makói magyar fokhagymát ?

Azért mert kínai van helyette.............. Felháborító !!!!!!!!

Szomorú hogy több tízezer embert meghülyítenek, hogy gyerünk a nagy multiba vásárolni.

Ilyen kedvezmény meg olyan akció, tök olcsó itt minden.....

Hagyjuk már ezt a mesét.

Magyar vállalkozókat kellene támogatni !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...