Jump to content
PirateClub.hu

VW Golf tuningcsodák!


Daniels
 Share

Recommended Posts

A "mennyibe van egy átalakítás" kérdésre a válasz egyszerű. Annyiba, amennyit rá szánsz. Ha nem magad csinálod az átalakításokat (sokan nem, kivéve a profik), akkor csak meg kell adnod egy anyagi keretet, és hogy nagyjából mit szeretnél viszont látni a vasadon. Amiket beraktál képeket, azokon nem volt olyan radikális változtatás, szóval ennek viszonylatában nem is került sokba az átalakítás. Ja és persze vannak olyan megoldások, hogy a végeredmény egy egyszerű embernek ugyanúgy néz ki, viszont olcsóbb anyagokból lett kihozva. Ha én eszközölnék bármilyen átalakítást is, akkor profi gárdára bíznám a verdámat (pl. RS-Tuning) ;)

 

Ja és az se mind1, hogy levegős fűtóművel (gombnyomásra állítható), vagy csak egy állítható rugószettel futkorászok. Elég nagy az árkülönbség.

Link to comment
Share on other sites

háth ilyen ultra ültetést mint pl. az első képen, nem szeretnék, mivel az autóval járkálni fogok nap mint nap :D

ezért megteszi szerintem egy állítható futómű is.

 

kerestem pár jó minőségű képet:

 

volkswagen_golf-2-g60_e1.jpg

us-styled-golf2-jetta2_017_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

és itt a csabai srácé, ami nekem hihetetlenül tetszik:

307-1-autom.jpg

307-4-p5260002.jpg

Link to comment
Share on other sites

Az első képen egy VT-s autó van ( :) ). Egyébként biztos szép lenne a valóságban. A másodikon pedig egy "cult" (asszem ez a neve) stílusban épült autó látható. Erre a stílusra az jellemző, hogy meghatják az autó eredeti vonalait, és azokat próbálják még inkább kiemelni. A "csabai srác" kocsilya egy egyszerűbb átalakítás, nem igényel nagy befektetést.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Figy nevelőapám Kamionsofőr én előtte is autómániás voltam szal az ilyen témákhoz konyítok valamenniyt

 

Na figy úgy hogy valahon nézzen is ki min:800-900 ezer vagy ha nagyon kihívó akarsz lenni (de ez nem való a golfhoz)olyan 1,5 millió

 

ha gondolod segíthetek másban is

 

Peace

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...