Jump to content
PirateClub.hu

Naruto


Barnika19920504
 Share

Recommended Posts

Szerintetek Hány része lesz még a Narutónak?

Mikor jön össze Narutó Hinataval?

És mikor jön már vissza Sasuke?

 

 

nem tom hogy vagytok vele de sztem ezek még ködös dolgok ezért kérem írjátok le véleményeteket :D

ui: ha valakinek eszébe jut még pár kérdés azt irja le pleas:D

Link to comment
Share on other sites

Hát mivel a Shippuuden 60-dik részénél járok és még semmi sem történt, szóval minimum 300 biztos, hogy lesz :D

Nagyobb az esélye, hogy Sakurával jön össze, Yamato is megmondta, hogy "Sakura te..." (vagy vmi ilyesmi :D ) tovább meg nem tudta mondani, mert Naruto magához tért :D

Sasuken meg felesleges gondolkozni, az eddig kijött részekbe nem jött vissza, és valahogy az az érzéseim, hogy ezt is elhúzzák mint a sima Narutot.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

nekem naruto a kedvencem, főleg amikor harc van és átváltozik kyubi (9 farkú róka)-vá.

 

Én a videoplayeren szoktam nézni, 170. résznél tartok, google-ba beírom hogy naruto 170 rész part 1 (ha megnéztem utána part2 ) és ott nézem, nem a sz** jetix-es részeket.

 

Sztem naon jó anime, akit utálok az a sasuke mert elég bajos...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
... szerintem Gaara már nem fog többet szerepelni. :( Végül is már kazekage, és Naruto ellenségei is szép lassan megfogyatkoznak így segítség sem kell neki...

 

hm, nem osztom a véleményed, hisz Gaara nagyon hálás Narutonak a segitségért, igy keresni fogja az alkalmat (a maga vissazfogott stilusában) hogy segithessen neki, Narutonak meg eléggé meg fog gyülni a baja az Akatsuki-kkal akikre amúgy is pikkel Gaara. Vmelyik openingben meg volt 4 fehérköpenyes doki-kinézetü ninja is, hasonlo filler lehet belölük mint a fire-country shinobikból - az Asuma-Kazuma vonalnál. De ez csak tipp, a lényeg, hogy fog még elökerülni Gaara sztem :)

Link to comment
Share on other sites

Figyelem Spoiler !!

Mivel a mangát is olvason minden héten ezért tudom hogy kb. 3-4 rész múlva az animében meg fog halni Asuma szenszej(egyik kedvenc karakterem)

:( ! Gaara eddig még nem szerepelt a mangában de remlem hogy az animében csinálnak egy gaarás fillert !

Link to comment
Share on other sites

Áhh, nem bírtam megállni, hogy ne olvassam el :D

Egyébként már annyira elhúzzák ezt a Narutot, hogy kedvem sincs nézni. Régebben amint kijött egy új rész rögtön le is töltötötem, most meg akár héttel később is, mert annyira unalmas. Most komolyan kit érdekel, hogy Naruto 2 részen át áll a vízesés előtt és pórbálja azt szétvágni, eközben pedig Sakura tablettákat vagy miket készít neki. Mostani részt is haverom dicsérte, hogy mennyire jó...hát már elgondolkoztam azon, hogy többet le sem töltök belőle :D

Link to comment
Share on other sites

Szerintetek Hány része lesz még a Narutónak?

Mikor jön össze Narutó Hinataval?

És mikor jön már vissza Sasuke?

 

 

nem tom hogy vagytok vele de sztem ezek még ködös dolgok ezért kérem írjátok le véleményeteket :D

ui: ha valakinek eszébe jut még pár kérdés azt irja le pleas:D

 

Ezt a témát nem akarom elolvasni - pontosabban a hozzászólásokat - mert biztos lesz benne olyan, amit még nem láttam és valaki leírta, így meg már nem fogok izgulni...

 

Annyit tudok, hogy a sima Naruto 220 részből áll, utána jön (pontosabban már most is van, egy jó ideje) a Shipudden (nem tudom, hogy kell leírni, talán Shippudden).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Naruto vágatlanul December 10-én az Animax-en!

 

Sokszor írtunk már az Animax-es Narutoról. Először ugye azt lehetett hallani, hogy júliusban kezdi vetíteni a csatorna a Naruto részeit, utána jött a hír, hogy még ebben az évben elkezdik. És lám, így lett!

 

Vágatlanul, eredeti openingeket és endingeket használva, új szinkronhangokkal, Naruto az Animax-en decemer 10-én, az első 2 rész 21:15 és 21:40-es kezdéssel!

Kíváncsian várjuk!

 

Csütörtökön jön a Naruto Shippuuden Special! Aki dél körül otthon lesz, vagy épp netközelbe kerül, Online élő egyenes adásban nézheti a Naruto Shippuuden legfrissebb részét, egyenesen a TV Tokyoból, itt a Naruto-Kun Főoldalján

 

2008.12.04. ~ 86. rész @ Shikamaru no sai - Shikamaru, a zseni

2008.12.04. ~ 87. rész @ Hito o norowaba ana futatsu - Amikor megátkozod és megásod sírját

2008.12.11. ~ 88. rész @ Fuuton Rasenshuriken - Szél elem: RasenShuriken

2008.12.18. ~ 89. rész @ Kengenkatsuhi - Az erő ára

 

egy ideig nem lesz filler ;)B)

 

Manga:

Pein folytatja pusztítását Konohában ! Érdekes lesz mivel kózbelép a "kis" Konohamaru-kun !

:huh:

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nah megnéztem ezt az új szinkronos vágatlan Narutot az Animaxen.... hát nem kéne erőltetni ezt a magyar szinkront szerintem.

Persze fényévekkel jobb mint a jetixes, de fényévekkel gyengébb mint az eredeti japán.

 

Bár csak az első 2részt láttam, de narutó hangja ami nagyon nem illik bele. Túl öreg.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Naruto Shippuuden - Anime részek megjelenése:

2008.12.25. ~ 90. rész @ Shinobi no ketsui - A Shinobi döntése

2009.01.01. ~ 91. rész @ Hakken - Orochimaru no ajito - Felfedezés! Orochimaru búvóhelye

 

És csak ennyi lesz 1 darabig állítólag mer újrakezdik leadni a TV-be és nem csinálnak új részeket :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

A mangát én nem naon olvasgatom, sőt, az anime-val előrébb járok mint a mangával:) Bár most, hogy már beértem a kiadásokat, így be kell érnem heti 1 új résszel:( Nagyon bírom ezt az Anime-ot, sztem naon kemény!!!

 

És nem tudom, hogy ki hogy van vele, de Narutonak Hinataval kellene összejönnie!!! Én legalábbis nekik drukkolok:)

 

jah és még annyit, hogy elég sok anime-t nézegetek, és a Naruto az egyetlen ami, annak ellenére, hogy már több száz rész lement anime-ból, és még több mangából, még nincsenek benne szerelmi szálak sem a főszereplők sem a címszereplő életében!!! Csak ábrándok és vágyak, de én már várom, hogy mikor kezd már komoly kapcsolat kialakulni bármely főbb szereplő életében. Már csak ez hiányzik ebből a fantasztikusan király anime-ból:)

 

Link to comment
Share on other sites

Nah végre beértem a manga kiadásokat is:) Sokáig tartott elolvasni minden manga részt de megérte!!!

Danzounak Sharingan vazze, mik ki nem derülnek:)

 

És nem akarok vitatkozni, de Sakura még mindig érez vmit Sasuke iránt(vagy mittomén miért sír állandóan a neve hallatán, ez rohadtul idegesít, Sasuke le se sz*rja Sakurát de azért is) s Sztem Naruto, így hogy Hinata bevallotta mit érez iránta csak elgondolkogik a dolgokon!!!!

 

A Bleach-t még nem nézem, de tervezem, hogy majd egyszer elkezdem azt is, így arról, hogy abban nincsenek szerelmi szálak nem tudok semmit!!

 

Jah és hogy Gaara újra szerepelt:) Hát épphogy egy kép erejére felbukkant:) Majd mikor már a Kagetalálkozóig eljutunk, akkor már sztem lesz rendes akció is a részéről:) Nagyon várom már mi lesz a találkozón:)

 

És akkor már egy kis vélemény mindenről ami Naruto:) Hogy azért válaszoljak a topic létrehozójának kérdéseire:)

Sok/Hamarosan/Soha

Rövid válaszok de ez van:)

 

A kedvenc szereplőm ebből az animeból természetesen Naruto, mert agyilag egy szinten vagyunk(majdnem:)

Utálatos szereplő számomra Kabuto és Danzou, megkönnyeztem Asumát és Jiraiya-t, zavar Sasuke öntelt nyugodtsága, tetszik Suigetsu lazasága és Gyilkos Méh Sama rapjei:)

 

Nah asszem egyelőre ennyi:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...