Jump to content
PirateClub.hu

Bleach


Grimmjow01
 Share

Recommended Posts

  • Replies 998
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ohaioooooo!! Karácsony ajándékként elhoztam nektek a köv. 4 rész címét. . . :rolleyes:

 

252 - "Az Igazság Byakuya Árulása Mögött"

253 - "Muramasa Valódi Kiléte"

254 - "Byakuya és Renji, a 6. Osztag Visszatérése"

255 - "A Zanpakutou Mesék Végső Fejezete"

 

Sajnos a 255. január 26-án lesz, szóval még jó sokáig fog tartani a filler. Mondjuk ha azt bézzük, hogy idén állítólag már nem lesz több, akkor nem vészes :):unsure: Addig is élvezzük a mai részt, meg a soron következőket, mert a címük nagyon jó :)

 

Jahh, és Boldog Karácsonyt Mindenkinek! ;)

Link to comment
Share on other sites

Sajnálatos esemény...:( de megmondom őszintén, engem most elkezdett megint érdekelni ez a filler. Nekem amúgy van egy elmélete arra, hogy mi állhat Byakuya árulása mögött. Szerintem ő tudta, hogy Muramasa kinek a zanpakutou-ja és azért állt mellé hogy elvezesse Kouga-hoz, hogy aztán megölhesse, így állva bosszút a "fantasztikus családján" esett foltért... :unsure: :unsure: Szóljatok ha túl nagy hülyeség :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ha így halad, még legalább április 13-áig nem láthatok normális Bleachet, csak ezt az utánzatot. Már nagyon erőltetett.... pedig nem lenne rossz, ha nem 2 részen keresztül lenne ez a visszaemlékezés. Állítólag ezután még egy filler jön. Ha tévedek, bocsi.

Link to comment
Share on other sites

Soron következő epizódok:

 

252 - "Az Igazság Byakuya Árulása Mögött" (2010 Január 5)

253 - "Muramasa Valódi Kiléte" (2010 Január 12)

254 - "Byakuya és Renji, a 6. Osztag Visszatérése" (2010 Január 19)

255 - "A Zanpakutou Mesék Végső Fejezete" (2010 Január 26)

*A dátumok a Japán Tv Tokyo csatornán való közvetítést jelölik.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Végre vége ennek a trágyának. Még 10 hét kb. és jöhet a Bleach, addig maximum a Bleach 1/5-öd név lenne a találó erre. Hiába, minden filler gagyi és vontatott a sorozatokban, legyen az Naruto, Soul Eater vagy éppen a Bleach.

Link to comment
Share on other sites

Most mit panaszkodtok?? Van bleach rész ennyi pont, én élvezem az ieneket majd viszatérnek a főszálhoz ráérnek nem kapkodunk, se ők se mi. Akinek nem tetszik az meg nem nézi ennyi ;). Kiváncsi leszek a szörny kardokra :).

Link to comment
Share on other sites

Végre vége ennek a trágyának. Még 10 hét kb. és jöhet a Bleach, addig maximum a Bleach 1/5-öd név lenne a találó erre. Hiába, minden filler gagyi és vontatott a sorozatokban, legyen az Naruto, Soul Eater vagy éppen a Bleach.

 

Soul Eaterbe fel sem tűnt, hogy filler lenne. Igaz mangát nem olvastam. Narutoban meg szerintem egész jók a filler részek, bár amik még a simába voltak a végén azok tényleg gyengére sikerültek. Ezek a Bleach részek meg... ha nem a pörgős részek közé lennének bedobva, akkor talán nézhetőek lennének.

Link to comment
Share on other sites

Hát az utolsó részig kb. nekem sem tűnt fel, hogy filler lenne, de a vége tiszta vicc volt.... :huh: Narutoban a mostani filler ér talán valamit.

Most ilyen szörnykardok lesznek? Valaki felvázolja, kb. miről fog szólni? Bleachhun-on annyi hozzászólás van, hogy estig kereshetném a választ.

Link to comment
Share on other sites

Hát nem tudok róluk sokat, csak annyit, hogy a zanpakutou-k ellenségei ezek a szörnykardok... ez nem sok információ így önmagában. De milyen aranyos volt már Ichigo, hogy kihozta Muramasat! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

 

 

Mangát valaki olvasta már? Naggyon brutális. Szerintetek

Aizen tényleg meghalt, vagy ez csak egy trükk? Szerintem csak trükk, nem létezik, hogy ilyen könnyen legyőzzék...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...