Jump to content
PirateClub.hu

Bleach


Grimmjow01
 Share

Recommended Posts

  • Replies 998
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A szünet mindenkinek jár :D.Ez van,Bleach.Amugy lenne egy olyan hülye kérdésem hogy mikor Bankai szinten vannak akkor hogy mennek vissza normál szintre vagy éppen kiengedett Shikai szintre(ichigo)??Ez nekem nem tiszta már bocs :$ :).

Link to comment
Share on other sites

Amugy lenne egy olyan hülye kérdésem hogy mikor Bankai szinten vannak akkor hogy mennek vissza normál szintre vagy éppen kiengedett Shikai szintre(ichigo)??Ez nekem nem tiszta már bocs :$ :).

Hmmm. . . :blink: Érdekes kérdés és nekem sincs rá rendes magyarázatom. Annyi,hogy talán azért olyan nehéz elérni mert a bankai-hoz akkora erő kell, hogy tudd uralni teljesen, és ha már uralod akkor azt csinálsz vele amit akarsz ;) nekem ez a teóriám, ne kövezzetek meg érte :lol:

Link to comment
Share on other sites

Biztos, hogy nem a látás lesz az amire készül

Kaname, hiszen többször is hangoztatta, hogy ő szemek nélkül is tökéletesen látja és érti a világot. Szerintem is a maszk lesz az, de egészen más mint amilyen shinjiéknek van. . .

:blink::unsure:

Link to comment
Share on other sites

Bleach 249 - Senbonzakura Bankaija! A Természet Támadása és Védekezése

Bleach 250 - Az Ember, ki a Kuchiki Családért Küzd

Bleach 251 - Sötét Múlt! A Leggonoszabb Shinigami Születése

Link to comment
Share on other sites

Én már +untam a fillert, most csak a mangara koncentrálok :rolleyes: Olvasta már valaki?

mennyire béna már tousen maszkja, mindig is megvetettem, hát még most

:lol: de ezek után nagyon kíváncsi lettem Gin-ére és Aizen-ére, basszus ők milyen erősek lehetnek akkor :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

mi az a webalbum? le vagyok maradva:)

Semmi gond! :D A webalbumba a saját Bleach-es képeimet töltöm fel, de ha bárkinek van megosztani való képe, FanArt-ja akkor szívesen várom azokat is!!! ;)

 

Link az albumhoz-->>

http://picasaweb.google.com/grimmjow01

Link to comment
Share on other sites

Valóban sajnálatos, hogy

meghalt Hisagi, megnéztem volna a beszélgetését Kensei-el...

:rolleyes: :rolleyes:

De erre sajnos már nem kerül sor :( Nem baj, koncentráljunk a többiekre! ;)

 

Jó lett az új mappa a webalbumban, azt hiszem cserélni is fogom az avataromat :D

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm... hát valahogy többet vártam az e heti mangától.:(

de talán a következőben végre Aizen is belelendül és látunk egy igazán érdekes harcot. Shinji képességére viszont kíváncsi vagyok, jó a szövege

:rolleyes:

 

 

Anime meg.... hát valami kis izgalom megint lett bele, de most biztos a 3 részen keresztül tartó visszaemlékezés jön, aztán 3 részen keresztül harcolnakk, ahh :lol: :lol: No nem baj, legalább vannak azért részek! :)

Link to comment
Share on other sites

Hmmm. valóban szép fordulat a fillertől, dícséretes! :lol: Mangára térve:

Eléggé meglepődtem, hogy mi ez a szitakötő dolog... azért nem gyenge, meg kell hagyni (Komamura bankai-át elég simán lenyomta) de a végén ez mi volt, fogalmam sincs. Annak örülök, hogy Hisagi nem halt meg

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...