Jump to content
PirateClub.hu

Bleach


Grimmjow01
 Share

Recommended Posts

  • Replies 998
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cerot lő a szájából?

:D Igazából én azt várom, hogy Zaraki és Kuchiki taicho ledarálja Yammit, de közben átveszi az irányítást a hollow és meg kell fékezni eperkét. :P Kenpachi kicsit örülne szerintem egy férfias küzdelemnek :D

Link to comment
Share on other sites

Egyetértek Grimmjow sama! Én sem írnám még le azért. . . Jó biztosan ki

ki fog kapni, de nem adja magát könnyen

 

243-hoz valakinek hozzászólás? :lol: Szerintem ritka gagyi már... semmi köze nem volt a címhez, mindenkit láttunk harcolni csak Ichigot nem <_< Még amúgy hány rész lesz ebből a fillerből tudja valaki? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Szerintem még annyi, mint eddig. Kb. 20-25 :( Pedig olyan szívesen nézném már Ulquiorrát "elpárologni" :P

 

Egyébként elég gyenge rész volt. A következő jobb lehet. Kenpachi vs. nagy hernyó :D

Link to comment
Share on other sites

Másik dimenzióba küldték :)

 

Az Animax tegnap nem kicsit idegesített fel. Régóta nyomják, hogy milyen jó lesz az első film, erre benyomják angol szinkronnal felirat nélkül. Rohadt jó volt. Ezt még én is megcsinálnám Online egy gyors internetkapcsolattal <_<

Link to comment
Share on other sites

Tegnap én is csak lestem az Animax-on,hogy mi a ...csa van itt,angol Bleach:Elveszett emlékek magyar szinkron helyett,és sehol egy felirat se :S.Eltoszták nem kicsit,nagyon :S.Am megnéztem a 243. részt,nagyon kaj,jön kenbácsi :D

Link to comment
Share on other sites

Szerintetek ha az Aizenes szállnak vége lesz lesz még Bleach? Nagyon remélem. :D Úgy is végződhetne h Ichigo felett teljeasen átveszi az uralmat a hollowja majd gonosz lesz, és Ő szerzi meg a király kulcsot, és...XD

Link to comment
Share on other sites

Nem sok esélyt látok rá... viszont filmek még jöhetnek :P Mondjuk örülnék, ha a Bleach világában lenne egy új sorozat, aminek nincs köze Ichigohoz és társaihoz. Sőt, a Vaizardok is eléggé érdekelnek engemet.

Link to comment
Share on other sites

Nem hinném, hogy az Aizen-es szál befejeztével vége lennek. Kubo bácsi majd csak kitalál valamit, elvileg a Királyi őrségről (vagy mi a neve :lol: ) még nem tudunk semmit, Isshin-re sem derült fény, van itt még mit a tejbe aprítani :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Húúúhh. hát vége a Bleachnek? :rolleyes: Ezen még nem gondolkoztam, olyan messzinek tűnik ez az egész. . . De valami olyasmi talán, hogy Uraharáék visszakerülnek, Yama apó helyére más ül (nem, egyáltalán nem Ichire gondolok). De tényleg nem tudok mondani semmit értelmesnek hatót. . .

Link to comment
Share on other sites

Szerintem ha mindenkivel végeztek akkor béke lesz és lesz egy úgymon béke rész mikor is látjuk hogy mik történtek az esetek óta és minden okés lesz,tovább lép mindenki :).Ez csak egy elmélet,előre is bocsi :$ :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm.... egyelőre ne szaladjunk ennyire a végére a dolgoknak :lol: De amúgy még én sem tudok semmi végét elképzelni, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy vége lesz (pedig egyszer biztosan :unsure: ) De biztos, hogy teljes happy end és béke lesz, azonban nem zárnám ki 1-2 jó szereplő halálát sem! :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...