Jump to content
PirateClub.hu

Bleach


Grimmjow01
 Share

Recommended Posts

Igaz ami igaz, nem gyenge, de biztos, hogy Soi Fong fog győzni :angry: Halibelnek már a kardja is jól néz ki, hát még ha szabadon engedi :P

 

Gin-Matsumoto harcra annyit mondanék, hogy: Gin a saját stílusában vmit mond Matsunak aztán csókolom :lol:

 

Hueco Mundo:

- Mayurival egyetértek, hiszen már harc közben is rácsodálkozott HM-ra

- Kenpachi lustul miközben Nel és Yachiru vihognak mögötte :lol: (ezt most vizuálisan is elképzeltem)

- Byakuya kemény gyerek ő nem kér komolyabb ápolást

- Renji és Rukia meg le vannak foglalva azzal a "büntető alakulattal" (sok fehér ruhás akik rátámadtak Ichigora)

- Grimmjow pedig mindeközben HM egy eldugott helyén gyógyul és készül a visszatérésre :rolleyes:

 

Elfelejtettem szólni, de új mappa a webalbumban Pirate 7 néven ;)

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 998
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ahogy én kivettem Te nem érted a felháborodás okát. Nem a személyed ellen irányul, hanem a kijelentés és a kijelentés stílusa az, amely nem igazán "baráti". Azt senki nem tudhatja biztosra, hogy meghalt vagy sem. Természetesen én sem szeretném ha meghalna de mivel nem én vagyok a főfejes ezért el kell fogadni mindent.

Link to comment
Share on other sites

Hát azt reméltem is hogy nem a személyem ellen irányult. Amúgy akkor sem értem miért kell ennyire ragaszkodni hozzá. Na mindegy, vita lezárva a részemről <_<

 

Hát azt reméltem is hogy nem a személyem ellen irányult. Amúgy akkor sem értem miért kell ennyire ragaszkodni hozzá. Na mindegy, vita lezárva a részemről <_<

Link to comment
Share on other sites

Hát igen, elég vicces, van arca az biztos. De azért a szerdai rész se volt semmi. Mondjuk Ggio resurreciionja nem nézett ki valami túl jól, na de hogy már megint ilyen könnyen győzött a "jó" :angry: :angry: :angry: Na de majd most Barragan-sama! Kezd nagyon mérges lenni:D

Link to comment
Share on other sites

Hali látom jól elcsevegtek meg mangát olvastok stb... én most csak egy független különálló pici véleményt írok:

 

szinkronosan nézem animaxon, évad végén amikor lemegy az uccsó rész elkezdem feliratosan nézni amit nem nagyon akarok mert szerintem nagyon fajin lett a szinkron és ha van jó anime akkor azt szinkronosan nézem nem feliratosan mert én ezt az elvet "vallom"... sokkal jobb szerintem :). és respect SDI Hungarynak nem értem miért nincs nagyobb elismertsége.

Nem sok animét néztem életembe mert nem nézek hokikat, feliratosakat (1-2 animét láttam feliratosan abból 1 volt jó egyben a kedvencem is az nem más mint a Devil May Cry volt.) Régi kedvenc a Death Note volt, abba is nagyon belevoltam őrülve, de most a top1 beszt ami a DN-t is übereli az természetesen a Bleach. animaxon 74. részt jáccották legutoljára. Kedvencem icsigó, urahara és zaraki(istennagy karakterek sztem :D).

 

Mivel nemrég értesültem animékkel foglalkozó fórumokkal h az évad végéig megy csak a dolog aztán csak megint később játszák ezért kérdezősködtem s nekem is a Mangát ajánlották. De én nem tom elképzelni... miért jobb a manga mint az anime? ti mit ajánljotok?

várjak a kövi évadig szinkronosan? (legszivesebben ezt tenném de full belevok őrülve szal kizárva)

nézzem meg feliratosan?

olvassak mangát?

 

 

 

(összevissza irtam 1-2dolgot...)

Link to comment
Share on other sites

Én feliratosan néztem, és mikor megnéztem szinkronosan sírtam. Szerintem annak jön be a szinkron, aki már eleve azzal kezdte, és azokat a hangokat természetesnek veszi.

 

Ha most akarsz a mangába kapcsolódni, akkor elég sok mindent nem fogsz tudni. Idegen nevek, támadások, helyek, stb. Én a mangát azért olvasom, hogy tudjam mi történik benne, és hogy majd a távolabbi jövőben hogy fogják az animében tálalni.

 

Most az animében majd a Bountos fillerek következnek (filler: kitalált rész, semmi köze a manga beli történethez) és ez eltart elég sokáig, de én megküzdöttem vele, és megnéztem.

 

Összefoglalva ha valóban Bleach elvonási tüneteid vannak, akkor feliratosan nézd, és animében. Mangát szerintem az olvassa, aki már jó sok Bleach részt letudott, és kíváncsi, hogy mi történik az elkövetkezendőkben.

Link to comment
Share on other sites

ja megnéztem 1 feliratos részt azt nekem tök gáz hogy lelkek városát valami soul soecitynek irják meg lidérc az hollow a támadások nevét se értem meg a halálisten a shiningami sorolhatnám... XD

Link to comment
Share on other sites

Megoszlanak a vélemények teljesen, hogy ki hogyan nézi-szereti a Bleachet. Viszont abban egyetértek kedves előttem szólóval, hogy mangat télleg csak akkor érdemes olvasni, ha már nagyon nem bírod és mindent tudni akarsz... :rolleyes: A manga azért jobb, mert előrébb jár, viszont az anime meg ugye "nézhetőbb" :lol: Én azt ajánlom, hogy kezd el nézni feliratosan, először furcsa lesz de gyorsan hozzá lehet szokni :) Belenéztem én is egy szinkron részbe, hidd el, nagyon gáz a szinkron az eredetihez képest. Na asszem így hirtelen ennyi...

Link to comment
Share on other sites

várjak a kövi évadig szinkronosan? (legszivesebben ezt tenném de full belevok őrülve szal kizárva)

nézzem meg feliratosan?

olvassak mangát?

 

 

 

(összevissza irtam 1-2dolgot...)

Háttt lássuk csak... komoly dilemma. Ha az animaxon vége lesz, akkor próbáld ki, hogy kibírsz-e 1 hetet minden Bleachtől mentesen, ha nem akkor neked elvonási tüneteid vannak azonnal láss hozzá hogy megnézd :lol::)

 

 

Manga: Egyetértek, nagyon durva lett Stark. PrinceCherry szted mik azok a kezében? Amire mindenki gondol? Mert az eléggé nem illene bele az anime-be :unsure::huh:

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok. Hoztam nektek 3 címet, a köv. 3 anime rész epizójának címét :)

 

225 "Vice-Captains Annihilated! The Terrifying Demonic Beast"

"Fukutaichō zenmetsu! Kyōfu no yōjū" (副隊長全滅!恐怖の妖獣)

 

226 "Fierce Fighting Concludes? Towards a New Battle!"

"Gekitō shūketsu? Aratanaru tatakai e!" (激闘終結?新たなる戦いへ!)

 

227 "Wonderful Error"

"Wandafuru erā" (ワンダフル·エラー)

 

Spoiler nélkül válaszoljatok légyszi még arra, hogy a mangában kb. mennyivel járnak előrébb? Mondjuk úgy, hogy most hanyadik mangánál tartunk épp az animében kb. és amúgy hol tart :) Köszi.

Link to comment
Share on other sites

Woaahh köszi Zsepi a címeket, a 225. és 227. jól hangzik :D Mangában nagy meglepetésre most nem járnak fényévekre az animetől...(de közel sem annyira) 224. rész az kb 340 +- -nál járunk.. azt hiszem, de ne kövezzetek meg ha nem így van.

Link to comment
Share on other sites

Nagyokat pislogtam én is, hogy miket tud a kiscsaj :blink: Na de majd most! Várom már mit fognak kezdeni az egyesült 3 "gráciával"... :D Szerintetek lesz majd Urahara+Shinji vs Aizen harc? Mert ők ketten biztos nekimennek majd, a kérdés csak az, hogy egyszerre-e?!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...