Jump to content
PirateClub.hu

Bleach


Grimmjow01
 Share

Recommended Posts

  • Replies 998
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Az a baj hogy egy nagy csomó játék ami ANIME alapján készült(vagy fordítva) nem jön ki PC-re csak konzolra :(.

Én az OVA-kat még nem láttam de szerintem hamarosan bepótolom :)

Link to comment
Share on other sites

Nekem is volt olyan rész, amit többször megnéztem, mikor én elkezdtem akkor járt a 130. rész körül volt olyan, hogy naponta 20-25 részt is +néztem :lol: Most meg alig bírom azt az 1 hetet kivárni! Lehet, hogy akkor meg kéne néznem a második OVA-t :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Spoiler 2.0

 

Mikor az egyik "átalakulás" majdnem az életébe kerül felkeresi a vaizardokat - akik ugyanolyan cipőben járnak mint Ichigo - hogy segítsenek neki, végül Ichigo legyőzi Shirosaki-t (igen, ez Hollow Ichigo neve) és onnantól uralni tudja az erősebbik énjét is, nem csak 11 másodpercre, hanem ameddig akarja. Később nagyon jól fog jönni...

Link to comment
Share on other sites

Yagami: ne olvasd el a spoilereket, ha nem akarod a poént előre lelőni, nem értem, minek az ilyen kérdés :) nézd az animét és megtudod!

 

Amúgy jó volt a 185. rész, jön megint az 1 hét várakozás... vagyis már csak 6 nap :D

Link to comment
Share on other sites

Hát mégnem igazán. Most fejeztem be a Wolf's Rain de valószínű amint elkezdődik a suli leszedem(itthon nem lesz net egy pár napig :() amit még nem láttam és megnézem.

 

Eetir voltam csak tesóm felhasználójáról :D. Nem jelenkeztem át xD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...