Jump to content
PirateClub.hu

MAC OS X 86 HACKINTOSH


mflex
 Share

Recommended Posts

Szóval ki kellene próbálnunk az iATKOS v4a (10.5.4 AMD Leopard DVD) is, ha valaki tud olyan (torrent) , ahonnan nem 4 nap alat ér le, az szóljon.

 

Rapidshare link is jöhet, ez volna legjobb, mert 1 óra alatt lent lenne.

 

Bár kötve hiszem, hogy jobb lenne mint a kalyway, de sosem lehet tudni, szóval az AMD-és verzió érdekel.

 

Aztán ha egyszer sikerül leszedni, elmondom a tapasztalatokat is. :)

 

Kötve hiszem,hogy ez egyhamar meglesz,mert 2 napja adták ki,szóval 0 seeder...

szerintem nincs olyan aki már le is töltötte volna. :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 802
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Üdv!

Nekem lejött szépen a Kalyway és felment IDE vinyóra is. Kérdésem az lenne: Hogyan tudok adatot vinni a MAC-ra,ha csak az az egy HD van berakva? nem akarja észlelni az USB-t,ha bedugom a kábelt (routeres-lanos netkiosztás),akkor nem érzékeli hogy be lenne dugva. Mit csináljak? :)

Alaplap: Gigabyte p35-DS3

Link to comment
Share on other sites

Nekem már megvan az iAtkos DVD, ezt Inteleseknek csinálták. Ami nagy öröm, hogy amint feltettem máris ment az USB, és ami a legjobb, hogy a MacFuse is rajta volt a telepítőn, szóval már alapból tudok NTFS-t írni. Amúgy véletlen nem tud vki egy progit, ami megváltoztatja a billentyűzetkiosztást? Csak mert az "í"-t a 0 gomb leütésével írom be , meg hát nem ugyanaz még jópár gomb sem...

 

EDIT: Rapidról szedtem aziAtkost, méghozzá innen:

http://3rr0rists.com/macintosh/iatkos-v4i.html

Link to comment
Share on other sites

Üdv!

Nekem lejött szépen a Kalyway és felment IDE vinyóra is. Kérdésem az lenne: Hogyan tudok adatot vinni a MAC-ra,ha csak az az egy HD van berakva? nem akarja észlelni az USB-t,ha bedugom a kábelt (routeres-lanos netkiosztás),akkor nem érzékeli hogy be lenne dugva. Mit csináljak? :)

Alaplap: Gigabyte p35-DS3

 

 

kell hozzá keresni usb drivert, de elméletileg a customize menüben ott van, hogy csak akkor lesz USB , ha bejelölöd azt az opciót...

 

Link to comment
Share on other sites

Nekem már megvan az iAtkos DVD, ezt Inteleseknek csinálták. Ami nagy öröm, hogy amint feltettem máris ment az USB, és ami a legjobb, hogy a MacFuse is rajta volt a telepítőn, szóval már alapból tudok NTFS-t írni. Amúgy véletlen nem tud vki egy progit, ami megváltoztatja a billentyűzetkiosztást? Csak mert az "í"-t a 0 gomb leütésével írom be , meg hát nem ugyanaz még jópár gomb sem...

 

EDIT: Rapidról szedtem aziAtkost, méghozzá innen:

 

Amint láthattad van külön AMD-re iATKOS. a billentyű kiosztást vagy megszokod igy, vagy veszel egy apple keyboardot...

 

Link to comment
Share on other sites

Pontosan ez van:

 

 

Mac Pro intel xeon (Harpertown) 3,2 Ghz (SS4 , L2 cahe 12MB!) 3db 1TB vinyó, 8gb ram...

+ egy apple 30' monitor

 

hát jó majd meglátom. komolyan 30 inches monitorod van? :o:D azon eltörpül a Leopard Dock-ja XD !

 

Fel lehet azt nagyítani, egyébként a dock-ra én nem sok mindent rakok ki.

 

A kép lekicsinyítve 2560X1600-ról.

 

 

 

pic1.png

Link to comment
Share on other sites

Mac Pro intel xeon (Harpertown) 3,2 Ghz (SS4 , L2 cahe 12MB!) 3db 1TB vinyó, 8gb ram...

+ egy apple 30' monitor

 

Jééézus mennyibe bekürlt ez a gép?

Amúgy ez kifejezetten egy MAC gép?

Tényleg megkérdem már akkor,még sosem volt Mac gépekkel tapasztalatom.

A Mac gépeket lehet bőviteni?í

És azokból is van asztali pc változat,vagy csak notebook mac-et léteznek?

 

Szóval akkor ezek a Xeon,meg ilyesfajta processzorok kifejezetten mac-re van?

A windows-ok támogatnak ilyen speciális procikat?

Link to comment
Share on other sites

Fel lehet azt nagyítani, egyébként a dock-ra én nem sok mindent rakok ki.

woow...ez egy fura..dock :D de hát a tied nem az enyém :D

 

Szóval akkor ezek a Xeon,meg ilyesfajta processzorok kifejezetten mac-re van?

A windows-ok támogatnak ilyen speciális procikat?

 

hát tudod vannak laptopok: MacBook,MacBook Air,MacBook Pro

Asztali: Mac Pro,iMac (ILYET AKAROK MAJD) van 20 inches (51 cm) és 24 inches (60 cm) átmérőjüben is ÉS AZ EGÉSZ GÉP EGY MONITOR!! a legjobb a világon sztem!

Link to comment
Share on other sites

Akkor mflex nem gyengéd gazdag :lol:

 

De legalább rendes gyerek.

 

Most már értem miért nem olyan népszerű Magyarországon ez a Mac dolog :lol:

 

És egy jó ideig nem is fog. kicsit sok ez a magyar falusi polgárnak :(

 

 

mivel alapból nem jár bele 8gb ram , meg 3 Tb vinyó etc... ezért majdnem 2 milla volt és nem vagyok gazdag :D ,a gépet egy nagyon jó barátomtól kaptam ajándékba (aki kurva gazdag :D) én sem adnék ki ennyi pénzt érte, de egy biztos az adobe programok is (FLASH,PHOTO,AUDIO etc) menyítási ideje egymás után kb 1 sec! vagy kevesebb. Dolgozik az az xeon proci rendesen :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...