Jump to content
PirateClub.hu

MAC OS X 86 HACKINTOSH


mflex
 Share

Recommended Posts

Hát leírom:

Szóval így van a vinyóm:

C:winxp ntfs

D:Fat32 (ide jött volna a mac)

E:FAT32 cuccok

F:ntfs cuccok

 

Mnos én is a partition managerrel formáztam,DE az nekem 2 mp alatt LEFORMÁZTA! (A D-t és az E-t)

Neked is ilyen gyors volt?

 

Mikor ezekkel kész voltam bejött a mac Vinyó választója,és minden ott volt,miköben nem is lett volna Szabad neki.

Mondom OK akkor a D-t MAC EXTERNAL JOURNALEDRE,ő erre megcsinálta.

Mikkor visszamentem a D eltűnt!

 

És hagytam a francba.

 

Ja igen aztán ugyan ez,csak a D-t nem csiunáltam MAC EXTERNAL JOURNALEDRE,hanem simán FAT32-re telepítettem.Telepítette is,csak félúton kiakadt valami VOLUME 1 error-al

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 802
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ööööö......Nekem vmivel lassabb volt a particionálás windows alatt, mikor azzal végzett kért egy restartot és ott formázott egy darabig....

olyan 5 percig (sztem ez partició méretétől is függ, nekem 21gigás volt)

 

A Mac telepítőjében nekem is ott volt mindegyik partició csak egy piros jel volt rajtuk, aztán mikor megformáztam MAC EXTERNAL JOURNALEDRE akkor lett zöld,

de csak annál az egynél és utána ment az install.

Link to comment
Share on other sites

öö te is a partition managerrel formáztadÍ?

 

Hogyha igen,akor pls írd már le hogy csináltad mert lehet hgogy én néztem el nagyon.

 

Meret nekem win alatt formázta,2 mp alatt és nem kért újraindítást.Amúgy nekem 20gb-os volt a D.

 

Ja igen ez lehet hogy fontos.

 

Amikor telepítettem a win xp-t ott ahol a partíciókat kell létrehozni én ottt hoztam a D-t létre,de nem volt kiterjesztése,tehát NEM PARTÍCIONÁLT TERÜLET VOLT .

Link to comment
Share on other sites

Nekem Partition Manager 9 Professional Edition van angol nyelven, mert ez már vista kompatibilis.

 

Előszor is "Create a new partition and set its properties"

A következő képernyőn bejelöltem az "Advanced Mod" -ot

Aztán ki lehet választani, hogy az új partició hol helyezkedjen el a HD-n, utána megkell adni a méretét,

következő ablakban partició típusát, majd végül megkérdeti, hogy tényleg végre akarod-e hajtani a particionálást (Would you like to apply your changes?)

És végül kér egy restartot....

Link to comment
Share on other sites

Háát nem tom,sajna még nem raktam fel,Dualboot-al szórakozok,de szerintem igen,mert ezek egymásnak kutyulhatnak. :wacko:

 

Amúgy másnál is mindent bejelöltél?

 

Amúgy meg nekem is érdekes lessz majd.

Mert ez van a customizeba

AppleRTL8169Ethernet (Tehát ez realtek)

Nekem meg RealtekRTL8211/8212

 

Hogy menni fog e azzal,kérdéses.

 

 

Szerintem menni fog.

 

Link to comment
Share on other sites

Sajnos nekem sem megy sem a net sem a hang.Bár amikor először raktam fel akkor még volt hang de újra húztam a net miatt

de akor már nem volt.Mindenki azt írja utólag fel lehet tenni drivereket.Jo lenne ha valaki bedobna egy-két linket ahonnan lelehet tölteni mert én nem tudom hol kell.Hiába írom a Google-ba.

Link to comment
Share on other sites

Jó reggelt mindenki! :)

Mflex, nem tudod véletlen hogy az NVIDIA nForce Networking Controller hálozatkarimat hogy jelöljem customizeban majd ki csak ez az egy izgat,mert a többit ugye már réégóóta tudom. Fontos lenne majd a net.

 

 

DRIFTER-nek is ez volt a gondja. Nem tudom ,nem ismerem..én REALTEK párti vagyok...

 

létezik bár még elég alfa de itt meglehet nézni http://www.driverheaven.net/mac-os-x-driver/

 

 

Már ez is valami egy AUDIGY kártyán próbáltuk ki. Egy recsegés volt aztán ennyi...

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok.

Hát én most keltem Délben,szeretek sokat aludni :D

De mára bisztos nem tom megcsinálni,mert meek haveromhoz.

 

Amúgy azért még egyszer megkérdem,mert most már többen vagyunk.

A Customize menüben ezt találtam ami nekem hasonló:

AppleRTL8169Ethernet

 

Ez pedig az enyém:RealtekRTL8211/8212

 

Sztetek jó lessz hozzá?

Link to comment
Share on other sites

még mindig nem látja a winyót... se az ntfs particíót se a FAT32 particítót -.-, lehet az a gondja hogy IDE megoldású és nem SATA?

 

már válaszoltál is magadnak :) SATA-ra tedd fel...

 

Szóval ki kellene próbálnunk az iATKOS v4a (10.5.4 AMD Leopard DVD) is, ha valaki tud olyan (torrent) , ahonnan nem 4 nap alat ér le, az szóljon.

 

Rapidshare link is jöhet, ez volna legjobb, mert 1 óra alatt lent lenne.

 

Bár kötve hiszem, hogy jobb lenne mint a kalyway, de sosem lehet tudni, szóval az AMD-és verzió érdekel.

 

Aztán ha egyszer sikerül leszedni, elmondom a tapasztalatokat is. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...