Jump to content
PirateClub.hu

Harry Potter 7 1-2.rész


Clark
 Share

Recommended Posts

Harry Potter és a Halál ereklyéi : I-II. rész 2010-2011-re várható

 

 

1.rész

http://www.imdb.com/title/tt0926084/

 

2.rész

http://www.imdb.com/title/tt1201607/

 

A filmet forgatni fogják, az első része 2010 végén jogosult a kibocsátásra, ugyan is kettő rész lesz, mozikban az első rész 2011 tavaszán várható. A második részének szintén van pénzügyi költségvetése. Az Potter kiváltság már earnt Warner Bros (az egyetlen elterjedt elosztója a világnak) több milliárd dollár. A következő részt biztos tűzsikerstátusza azt jelenti, hogy a stúdió többet nyerhet egy extra kibocsátásból.

A 2. film, amit filmre írt Steve Kloves, és irányítani fogja David Yates. Yates jelenleg azért fáradozik a hatodik részen, hogy Harry Potterben az eredeti szereposztással rendelkező Főnix Rendjébe, akik mind szilárdak, hogy visszatérjenek A Halál ereklyéibe.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hát ezen jót röhögtem :lol:

Ha már lefordítod valami progival a szöveget, akkor átírhatnád, hogy értelmes legyen azért valamennyire :D

Ja és az nem 7-8, hanem a 7. rész első és második fele... azért eléggé különbözik a kettő.

 

Amúgy én örülök, hogy két részes lesz végre nem hagyják ki a könyv 3/4edét.

Link to comment
Share on other sites

tényleg spamelo a szöveg, először azt hittem, hogy rosszul olvasok valamit...

na mind1, a lényeg, hogy szerintem is jó ötlet, hogy kettészedik a hetedik könyvet, mert így jobban el tudnak tényleg merülni a részletekben, ami azért hiányzik minden filmből... csak egy példa: a negyedik filmben nincs benne a kviddics világbajnokság, ami azért nem csekélység...

Link to comment
Share on other sites

És szerinted ha most 2008-ban lenne az 1.rész, akkor 2010-ben mire emlékeznél az 1részből?

 

A véleményem az, hogy jobb volna megvárni, míg mind a két rész elkészül, és akkor egyszerre megjelentetni a mozikban mindkét részét a filmnek. Ennek nagy előnye az lenne, hogy mondjuk Szombaton megnézed az 1.részt, vasárnap meg már nézheted is a 2.részt (és ilyenkor még emlékezel is az 1.rész történéseire).

 

Mégjobb lenne ha mindkét résznek a vetítését egymás utánra tennék. Például az 1.rész tartana 12:00-től 14:00-ig, aztán 14:30-tól meg 16:30-ig a második rész. Így azt is meglehet csinálni, hogy rászánsz egy napot a Harry Potter film megnézésére, és így egymás után fél órás szünettel (ebben a szünetben el lehet menni a WC-re, stb.) meglehetne nézni a filmet. Persze így is két jegyet kéne venni.

Link to comment
Share on other sites

Az ötletbörzével sajnos nem megyünk semmire, így lesz és pont... sajnos. Nyilván úgy vannak vele, hogy akkor már a 2. rész előtt nézd meg újra az elsőt (magyarul vegye meg dvd-n a warezhoz nem értő állampolgár?), hogy emlékezz mi volt az elsőben... Ez van srácok, ezt kell szeretni. Akit érdekel a film, az meg tudja így is oldani. Ennél nagyobb bajunk ne legyen az életben...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Helló!

 

szerintem előbb elolvasni kellene a könyveket, mivel csak úgy lehet megérteni igazából, hogy mi zajlik a filmvásznon...

Én már többször olvastam az összes könyvet, többször néztem végig a filmeket is... meg kell hogy valljam, a legjobb az első rész volt, talán az mutatott be legtöbbet az adott könyvből. Nem így a legutóbbi, kifejezetten egy érthetetlen gagyiság lett azok számára, akik lusták olvasni...

Link to comment
Share on other sites

morzénak üzenem: Igen, csak neked jutott eszedbe a Yi-Gi-Oh.

én simán rászánnék amúgy egy napot a Harry Potter-re! :D de ez sajnos nem lehet. Valszeg úgy fogom csinálni, hogy megnézem az első részt, aztán újraolvasás után a másodikat is. De hát ez még nagyon a jövő zenéje...

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Inkább csináljanak 1 olyan hosszu filmet,mint a Titanic,vagy a Gladiátornál,de 2*80 perc,s nem ugyanazzal a rendezövel...

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Na emberek INFO-k a láthatáron!!!

 

Először IS EGY FELIRATOS TRAILER!!! (Nézzétek meg mert valszeg a Warner hamar le fogja tisztítani a netről!) :

 

http://www.mommo.hu/media/Harry_Potter_es_a_Halal_Ereklyei_2010_magyar_feliratos_elozetes_HD_pCk

 

Első Képek :

 

 

dhharryroomhighres.jpg

 

Forrás : lumos.hu

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 months later...

Minden film trailere olyanra sikerul, hogy úgy érzed muszály megnézned./jobb esetben/ Ha már a trailerrel nem tudjaák eladni a filmet ott már gáz van.

Lehet h jol eltalálták, jol összevágták,benyomtak jo kis zenét alá. De ez még csak a trailer.A 4-5-6 után már nem várok semmit. Nem akarok csalodni. Remélem nincs igazam, legyen jo film. A könyveket imádtam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...