Jump to content
PirateClub.hu

Elfogadod, ha valaki szórólapot akar adni az utcán?


Nicky066
 Share

  

268 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Elfogadod, ha valaki szórólapot akar adni az utcán?

    • Mindig
      83
    • Néha
      91
    • Csak ha olyan napom van
      63
    • Soha
      31


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Én csak nagyon ritkán fogadom el a szórólapokat. Általában olyasmiről szólnak ami abszolút nem érdekel engem. Ha el is fogadom, gyorsan átfutom szemmel, esetleg beleolvasok ha úgy látom érdemes. De legtöbbször azt mondom nekik hogy köszönöm nem kérem mert úgyis a kukában landolna. :lol: Ennek örülnek4 Megköszönik hogy őszinte voltam és továbbállnak. De tényleg. Ha ezt mondom nekik nem haragszanak meg ha nem fogadom el. Próbáljátok ki ti is! ;)

Link to comment
Share on other sites

mindig :P én olyan természetű vagyok, hogy ha nem fogadom el bunkónak érzem magam és belegondolok, hogy nekem is sz@r lenne, ha csak páran fogadnák el tőlem.. :D

szóval hiába nem érdekel a dolog, inkább elveszem és kidobom a legközelebbi kukába, úgy, hogy az illető ne lássa meg.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Elfogadom, elolvasom, kidobom...

 

Gyerekek, ti is fogadjátok el, a legtöbb osztogató Egyetemista, és dolgozik, nekik az +pénz :)

(Lehet majd én is beállok közéjük, most még elég az ösztöndíj xD)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Elfogadom, hisz neki ott kell állnia míg el nem osztogatja mindet. Ez a munkája. Neked sem lenne jó, ha kint fagyoskodnál télen, vagy nyáron a tűző napon állnál egyhelyben. Meg amúgy is. Lehet, hogy pont érdekelni fog ami rajta van. Ha meg nem úgyis a legközelebbi kukában landol.

Link to comment
Share on other sites

régen mindíg elvettem, de mostmár kicsit idegesít, hogy a keleti környékén minden 2. sarkon egy csigafutamos vagy csigatanfolyamos vagy mien papírt nyomnak a kezembe, ráadásul egyre szemtelenebbül, ezt úgy értem h elállják az utad, meg nyomják az arcodba......... volt már, hogy elvettem egytől, a 2.tól is elvettem, de a 2.nak visszaadtam, amit az 1.től kaptam :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...