Jump to content
PirateClub.hu

Mi a szar a "Windowsban"?


zsolesz008
 Share

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmm... mi is szar benne??

Szerintem már ott elb@szták ezt a szenyt pénzért árulják! :rolleyes:

IE egyszerűen használhatatlani minden szär átjön rajta!

Összegezve: Egy nagy kalap %#@&*/#%!@

 

De azé érdekes hogy mindenki szidja(még én is) mégis mindenki Windowst használ :)

Link to comment
Share on other sites

sokba kerül és ahhoz képest nem olyan jó mintha 2* olyan jó lenne :D

Link to comment
Share on other sites

ez mind igaz de a rohadt életbe is melyik nem fagy le (op rendszer) vagy mondjuk linuxra nicsenek vírusok? nah most értitek nem? nah meg ha mondjuk mindenki linuxot használna és az lenne a leghíresebb akkor meg azt szídnánk meg skkor arra lenne az összes vírus:) vagy nem ? nah mind1 azért nézzük meg hogy mit is használunk mert az is igaz hogy mindenki az ablakot ("windows") nyomja

Link to comment
Share on other sites

Nemtom mit nyafogtok, nekem is windowsom van, és nincs vele semmi baj. Évente háromszor fagy le, akkor is a CD-ROM miatt, mert olyan karcos (vagy CRC hibás) CD-t tettem bele, hogy nem bírja elolvasni. Amúgy még nem fagyott le. Az IE tényleg le szokott állni, minden különösebb előjel nélkül, de mivel nem ismerek mást, most mit csináljak? Az hogy visszakérdez, hogy tényleg törölni akarom-e? Jaj már hányszor megmentett. Már ezerszer úgy rányomtam a delete-t valamire - úgyhogy nem is vettem észre, - hogy jaj! Mondjuk annyi, hogy nem lenne rossz, hogyha be tudnám állítani a drag & drop funkciót úgy, ahogy én akarom. Az meg, hogy üdvözöl? Na és. Hadd ödvözöljön! Még pukedlizhat is, ha tud!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Az a szar benne hogy maratt benne néhány bug!

Bugok:

-Internet Explorer

-Intéző

-Tálca

-Start menü

-Asztal

-és még sok háttér pogram amiket sose lácc

:D

 

Komolyabban: Egy OP rencer amiben olyan folyamatok mennek folyamatosan amikről nem tucc nem állíthatod le vagy be és ezzel terheli a gépet, nem jó OP rencer. Igazándiból nem is te irányítod a windózt hanem az csak él magának és te próbálod nevelgetni! (interaktív tamagochi :D)

DE: Az sem jó OP rencer amire nem jelennek meg pogramok nagy számban, szal baszhatjuk a Linuxot, a Macet, a BSD-t meg a többit.

 

Edit: Ha Linux lenne a populáris OP rencer akkor nem szidnád annyi-t mert szabad a forráskód és ha nem teccik akkor átírod a kernelt! Ennyi!

Link to comment
Share on other sites

Ha ennyi bajotok van vele, minek használjátok? Mennyetek ki akkor a játszótérre. Ha nem lenne win, akkor a helyette lévő oprendszert használnátok, és azt meg ugyanúgy szidnátok. Örülnétek, hogy van.

Nekem is van néha vele problémám, de ennyi fasság amit itten leírtatok... Akkor nem kell használni. Kész.

Link to comment
Share on other sites

Én azt útálom benne, h tele van rejtett bugokkal, h ne tudj vele rendesen használni más cég által fejlesztett alkalmazásopkat. PL ki próbált már Win-es gépet összhozni egy MAC-el, vagy egy linuxal? Nem véletlen nem lehet. De olyan mint a lányokkal:se vele, se nélküle. Ez van:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...