Jump to content
PirateClub.hu

Melyik reklámot utálod/szereted a legjobban?


T.Sz.
 Share

Recommended Posts

Ez érdekes, viszont én egyáltalán nem nézek reklámokat, ritkán nézek tv-t és ha mégis rögtön elkapcsolok ha reklám van, és mégis megveszem amire szükségem van és nem a reklámok által generált minőség szerint , hanem a saját tapasztalataim szerint.

Link to comment
Share on other sites

Saridon. Főleg a trombitálós változat, de a helikoptereset is utálom. Ja meg amiben a csávó a "The Fan Starts Here" mondatot mondja a végén, a világ legborzasztóbb kiejtésével, asszem valami üdítő :D

 

Azon a kiejtésen én is megrökönyödtem kicsit :D:lol:

Link to comment
Share on other sites

Én azt nem értem, minek ez a sok angol szöveg. Hová lett az a nagy elán, hogy majd kitiltják az idegen nyelvű szövegeket és odafigyelnek, hogy minden közérthető és magyar legyen.

Amúgy én csak a sörreklámokat szeretem. meg a régi Sport szeletest amiben a rasztás gyerek folyton "kisegíti" a kövér fószert. Az intimbetétesektől, az összes tisztítószerestől, meg a calgonittól viszont sikítani tudnék.

Ja és a hüvelygomba az tényleg nagyon gáz. Főleg ha kajálsz a tv előtt.

Link to comment
Share on other sites

A Sopronis reklámok jók.A Heineken reklámokat is bírtam.Főleg azt amikor a Cobrastyle (Teddy Bears STHLM) c. zene ment alatta. :D

 

Régebben volt valami sampont dicsőító reklám (Head and Shoulders volt asszem).Azt ki nem állhattam!Hosszú volt meg állati idegesítő ezért mindig elkapcsoltam másik csatornára. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

amiket utálok azok azok a reklámok amikor mondjuk tnegerparton megy a nő és mondja a másik h de szép fehér odaér hozzá erre az 1szál táskából kivesz egy öblítőt és azt mondja h ezzel mosom! meg amikor a moziban vannak és ugyanez van a táskájából elővesz egy mosóport!

 

a Heineken-en mindig tudok nevetni a sikítozóson! :D az a legjobb!

Link to comment
Share on other sites

Szerintem a Heineken reklámja nagyon ötletes lett. Amelyikben egy csapat nő és egy csapat férfi van lakásnézőben. :)

A legidegesítöbb reklámok pedig a lábgombásak... -.-"

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...
  • 3 months later...

A napokban láttam a Pöttyös Guru új reklámját, amelyikben az új gesztenyés ízesítésű terméket reklámozza, Dobrády Ákossal egy gesztenyével teli kádban melyben meglepő módon a "Kicsi gesztenye" című dalát énekli, majd dúdolja .... :D hát számomra elég vicces és továbbra is igaz, hogy " .... van az a pénz ...." :D :D 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...