Jump to content
PirateClub.hu

Tottenham Hotspur


Juninho
 Share

Recommended Posts

Üdv!

Gondolom vannak Spurs drukkerek v kedvelők,nos nekem nagyon tetszik ez a \"kis csapat\",sztem Ramos remek munkát végez és hát megnyerték a Liga Kupát!

2008 Nyári Igazolásaik:

- Giovani dos Santos
- Luka Modric
- David Bentley
- Heurelho Gomes
(- Luis Garcia Espanyol ) zárójelbe mer semmi hivatalos hír nincs róla,de írták hogy megegyeztek!

2008 Nyári Távozók:

- Robbie Keane -> Liverpool
- Steven Malbranque -> Sunderland
- Paul Robinson -> Blackburn Rovers
- Pascal Chimbonda -> Sunderland

Hivatalos oldaluk:

http://www.tottenhamhotspur.com/

Link to comment
Share on other sites

Tottenham Hotspur: Gomes, Zokora, Bentley, Jenas, Berbatov, Bent, Modric, Giovani, Dawson, Assou-Ekotto, Woodgate. Available: Bale, Huddlestone, Lennon, Gilberto, Gunter, O'hara, King, Jansson. Coach: Ramos.

 

AS Roma: Artur, Juan, Mexes, Riise, Cassetti, De Rossi, Aquilani, Brighi, Perrotta, Vucinic, Montella.

Available: Pipolo, Panucci, Loria, Esposito, Alvarez, Virga, Mladen. Coach: Spalletti.

Link to comment
Share on other sites

Bentnek nagyon megy a felkészülési meccseken

 

Tessék,itt a bizonyíték rá

 

Anglia: Darren Bent ismét behívót kaphat a válogatottba

Bent.jpg

„Igen, lehetséges” – válaszolta Fabio Capello, az angol válogatott szövetségi kapitánya arra kérdésre, hogy Darren Bent ismét az angol válogatott keret tagja lehet. Az olasz szakembernek csatárínséggel kell megküzdenie, hiszen sem Michael Owen sem Wayne Rooney nem lesz száz százalékos állapotban a jövő heti csehek elleni barátságos mérkőzésen.

Bent a felkészülési mérkőzéseken mutatott remek teljesítményének köszönheti majd, ha ismét magára öltheti a háromoroszlánosok mezét. A Tottenham támadója legutóbb Steve McClaren utolsó találkozóján szerepelt az angol válogatottban.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Csak a rend kedvéért a gólok:

13′ [0 - 1] D. Bentley

37′ [1 - 1] M. Silvestre

46′ [2 - 1] W. Gallas

65′ [3 - 1] E.S. Adebayor

67′ [3 - 2] D. Bent

68′ [4 - 2] R.v. Persie

89′ [4 - 3] J. Jenas

90′ [4 - 4] A. Lennon

 

wenger nagyon ideges volt a végén :D :D ennyi....

Link to comment
Share on other sites

Én alapvetően Milan és Manchester szurkoló vagyok, de most hogy ebben a fordulóban a Manchester City-vel jáccik a Tottenham, így: hajrá Spurs, remélem elverik a szerencsétlen Cityt.

 

Egyébként nem tartom rossz csapatnak a Tottenham-et, remélem, hogy Redknapp-el helyreáll a csapat, mert nem a kiesés ellen való menekülést érdemlik, az biztos, főleg azután, hogy tavaly Ligakupát nyertek és ilyen jó játékosokból áll a keretük.

Link to comment
Share on other sites

Grat. a Tottenhamnek a Liverpool leveréséért. Szerintem a Spurs egyértelműen esélyes a Ligakupa megnyerésére, főleg így, hogy már a Chelsea és a 'Pool is kiesett, és a négy nagy közül már csak a Manchester és az Arsenal(ocska) maradt bent.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...