Jump to content
PirateClub.hu

brands.hu


krokostamas
 Share

Recommended Posts

Helló!

 

Most találtam egy oldalt, ahol akár 30-70%-os árkedvezményen vannak áruk, és minőségi ruhák, stb... :D

 

Az egész meghívás alapján működik, és tudjuk egymás között terjeszteni! Az oldal pontos címe:

 

http://brands.hu/index_front.php

 

Kis leírás:

 

A brands.hu egy új online, zártkörű vásárlói klub, amely eredeti, márkás termékeket kínál tagjainak 30-70%-os kedvezménnyel.

 

Az állandóan változó márka kínálatban, találsz ruházati cikkeket és kiegészítőket (táska, óra, szemüveg és ékszer) mindent, amire az ember csak vágyhat. Az akciók indulásáról e-mailben kapsz értesítőt minden héten, így nem maradsz le egyik kedvező vásárlási lehetőségről sem.

 

A brands.hu klubhoz azonban csak úgy tudsz csatlakozni, ha valamely, már regisztrált tagunk meghívót küld a számodra. Ha már brands.hu tag vagy akkor gondolj barátaidra és rokonaidra, hívd meg Őket, hogy Ők is kedvező áron juthassanak márkás termékekhez.

 

Ha tetszik valamely akciós termék, akkor csak annyi a dolgod, hogy kiválaszd és az áru már a kosaradba is kerül, arra azonban figyelj, hogy ha 30 percig nem hajtasz végre műveletet az oldalon, akkor a kosarad kiürítjük, hogy ezzel másoknak is esélyt adhassunk, az áhított termék megszerzésére.

 

Nézzük tehát, miért is jó klubtagnak lenni Nálunk?

 

* Márka garancia, kizárólag eredeti áru, ellenőrzött forrás

* Gyors és kényelmes online vásárlás

* Exkluzív hozzáférés

* A bolti árakhoz képest akár 30-70%os kedvezmény

* Top márkák

* Folyamatosan változó kínálat

* Különböző fizetési lehetőségek

* Házhoz szállítás

* És mindez kötelezettségek nélkül

 

Jó szórakozást kíván a vásárláshoz a brands.hu team!

 

Remélem bejön az oldal, mert elég ígéretesnek tűnik, és eléggé igazinak is :D Sajnos még nem tudok meghívót küldeni, de ha minden igaz, akkor holnapra sikerül ezt megoldani, szóval addig várjatok, utána már mehet :D

 

Szerk.: Most már tudok küldeni meghívót, szóval csak az e-mailotokat kell megadni, és küldöm amint tudom!

 

Szóval ide ne írjatok e-mailt, mert nem lehet :D Akkor pm-ben értesítsetek, hogy kell, és küldöm is, ha probléma van, akkor ide írjátok. (köszi vans!)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ha valakinek meghívóra van szüksége néhányat én is tudok küldeni, hála FZolee-nak :) (Van valami korlátozás, mennyi meghívót lehet küldeni?)

Amúgy itt csak cipők vannak? Vagy ez mindig az aktuális akciótól függ? 3.lehetőség:vak vagyok és nem látom a többi terméket :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Én is rendeltem egy cipőt majd én is leírom hogy mi meg hogy :D

 

Mondjuk nem teljesen eredeti árak vannak itt:

A cipő amit rendeltem

players room oldalán: 21 990 Ft helyett 12 990 Ft

brands.hu-n: 26 660 Ft helyett 7 998 Ft

 

De persze így is megéri (70% helyett 65%)

 

Szerk:

Megnéztem többet is...nagy részt stimmel de megnéztem 2 cipőt ami 70%-os akcióba van és mind2-nél nagyobb az eredeti ára a brands.hu-n, mint a players room oldalán

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Utánvétellel rendeltem szóval akkor fizetek ha megjött...de amúgy eddig az volt kiírva hogy Feldolgozás folyamatban tegnap óta már Szállítás folyamatban szóval már jön a cipőm :D

 

Most ehhez szóljatok hozzá:

 

Kedves Barátunk!

 

Sajnálattal tájékoztatunk, hogy az általad megrendelt, Playersroom ajánlatában lévő cipőt nem tudjuk kiszállítani.

 

A Playersroom elnézésed kéri ezért a kellemetlenségért, és ígéri, hogy a következő, decemberi akció folyamán nem fog előfordulni hasonló eset.

 

A hibáért kárpótlásul azonban felajánl számodra egy 1000,-Ft-os vásárlási utalványt, amit az ország számos részén megtalálható Playersroom boltokban tudsz beváltani. Az utalványokat postai úton juttatjuk el részedre a jövő hét folyamán.

 

Nagyon jó, hogy a legközelebbi üzlet oda-vissza úttal kb. egy ezres, tehát ezzel nem érek semmit...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...