Jump to content
PirateClub.hu

Ahogyan a nők Téged is tesztelnek!


Venheidem
 Share

Recommended Posts

A legcsinosabb nők ösztönösen tesztelik a férfiakat, és biztos lehetsz benne, hogy amikor megpróbáltál összehozni egy randit, vagy akár csak beszélgetést kezdeményezni egy jó nővel, ő azonnal tesztelni kezdett téged... és te elbuktál az egyik teszten!

 

A nők egyfolytában tesztelik a férfiakat, a legjobb nők meg aztán főleg, mivel nekik mindig sok-sok férfi csapja a szelet, és valahogy ki kell válogatniuk közülük azt, akihez vonzódnak. Ennek pedig a legjobb módja a tesztelés!

 

Hülyeségnek hangzik? Csak gondolj bele egy pillanatra: a nők mindig az igazi pasit keresik. A legvonzóbb férfiak általában mindig rendelkeznek az alfa hím képességeivel: magabiztosság, egyéni jellem, magas önbecsülés... A jó nőket egy csomó pasi akarja randira hívni, és nekik nincs idejük arra, hogy minden egyes fickót megismerjenek, szóval inkább tesztelnek.

 

(Megjegyzés (egy kis biológia): Az alfa hím az a hímnemű egyed az élővilágban, amelyik a legerősebb, legéletrevalóbb, akitől a legjobb utódok várhatóak. A nőnemű egyedek mindig az alfa hímmel akarnak párosodni, hiszen ez szolgálja legjobban a fajfennmaradást. Az embereknél sincsen ez másképpen, csak talán nem ennyire egyértelműen, és tudatosan történik mindez.)

 

A tesztelés a nők módszere arra, hogy megtudják, milyen fickó is vagy valójában! Tudnak-e vajon irányítani téged? Ha igen, akkor nem te vagy az alfa hím, nem te vagy az a pasi, akit keresnek. Egy irányítható férfi gyenge és határozatlan a szemükben.

 

Ez a tesztelés általában nem tudatos, hanem beépített, tudat alatti tevékenység a nőknél. Egy kérdés feltevésével, vagy azzal, hogy tesznek valamilyen kis megjegyzést rád, és figyelik a reakciódat egy csomó információhoz jutnak rólad.

 

Szóval hogyan is tesztelnek minket a nők? Lássunk pár esetet:

 

1) A szemezés-teszt:

 

Az első dolog, ami egy nővel való találkozáskor megtörténik, a szemkontaktus felvétele. Ez is egy teszt! Az első 5 másodpercben egy csomó mindent megtudhat rólad. Ha már az első 3 másodpercben elkapod a tekinteted, azt mutatja, nem érdeklődsz eléggé iránta, vagy félénk vagy, és határozatlan. Ezután már mindegy, mint csinálsz, ha ezen az apró teszten elbuktál, a kár már helyrehozhatatlan. Tudja, hogy egy kis mimóza vagy...

 

Ha tehát egy nő szemébe nézel, és ő is elkapja a tekinteted, NE nézz félre! Nézz továbbra is a szemébe, és mosolyogj! Ezzel jelzed felé magabiztosságodat, és hé... épp most mentél át az első teszten! Köszönj rá, és máris itt a lehetőség a beszélgetésre.

 

2) A mentség-keresés teszt:

 

Ha egy nő így tesztel téged, azt a legnehezebb észrevenni, ezért aztán a legtöbben itt buknak el. A nő tesz valami megjegyzést arról, amit mondtál, amit tettél, a ruháról amit viselsz, vagy akármi másról... aztán figyeli, hogyan válaszolsz...

 

Ha magyarázkodni kezdesz, vagy bocsánatot kérsz miatta, elbuktad a tesztet, mivel kimutattad gyengeségedet.

 

Képtelenségnek hangzik? Pedig egyáltalán nem az!

 

Megérteni ezeket a teszteket, és átmenni rajtuk nagyon fontos ahhoz, hogy jó csajozó képességekre tegyél szert. Ezek az alappillérek, és azok a kulcsfontosságú információk, melyek az Elcsábítás MesterProgram E-könyveiben vannak részletesen kifejtve, Téged is hozzá fognak segíteni ahhoz, hogy a legjobb nőket is sikeresen csábítsad el.

 

A fenti helyzetben viccelődd el a dolgot, vagy mondj valamit, ami nyilvánvalóvá teszi, nem igazán érdekel a véleménye. Ezzel átmész a teszten. Ne legyél mérges, és ne kezdj védekezni, meg magyarázkodni. Ha fel tud bosszantani, az azt jelenti, hogy nem vagy elég erős lelkileg. Érts vele egyet, és mosollyal az arcodon közöld, hogy te így szereted azt a ruhát, vagy akármit, amibe belekötött.

 

3) Az irányítás-teszt:

 

Ha egy nő arra kér, hogy hozz neki valamit, az gyakran csak egy teszt, mely arra irányul, tud-e téged irányítani. Ha úgy látja, hogy irányítani tudja a cselekedeteidet, az bizony azt jelenti, nem te vagy az alfa hím.

 

Ha egy nő a diszkóban mosolyogva arra kér, hozz neki egy italt, akkor éppen tesztel (vagy csak egy ingyen pia kell neki). Ha bólintasz, és mész az italért, már el is buktad a tesztet, mert az Ő feltételei szerint ugrálsz, nem a saját akaratodat követed. (Persze, ha Te veted fel, hogy hozol neki egy italt, az más, hiszen ekkor Te irányítod a dolgokat!)

 

Csak gondolkodj el ezen egy pillanatra! Biztos megtörtént már veled, hogy egy lány kért tőled valamit, amit te lelkesen és szívesen tettél meg neki. Aztán meg le lettél koptatva... Ez nem azért volt, mert a lány kihasznált, dehogy! Ők ilyenkor elkönyvelik magukban, hogy milyen kedves fiú vagy, micsoda remek barát... és emellett egy cseppet sem vonzódnak hozzád, mivel tudat alatt érzik, nem te vagy az alfa hím a környéken...

 

Szóval csak próbálj megfelelni ezen a három teszten, és figyeld meg, sokkal jobban megy majd a csajozás!

Link to comment
Share on other sites

hasznos irás volt köszi. :) pedig általában, az ien csajozási tanácsado oldalakban nem nagyon lehet megbizni föleg ha reklámoldalak is egyben, mint ez, ugyanezen az oldalon olvastam pár igennncsak nagy marhaságot. <_<

viszont ez a szösszenet igencsak igaznak bizonyult nálam is... (sajnos detto megbuktam :D )

 

 

Link to comment
Share on other sites

Egy vadidegen csajal beszéltem, mondta hogy nem e tudnék adni egy szál cigit, adtam neki, igaz 5 perc után lekoptatott.

Ezek szerint azt kelet volna mondanom cigivel a számban hogy nem dohányzom, vagy bunko vagyok "alfaHim" nemadok, akkoris elment volna a csába, vagy védem az egészségedet azért nem adok, az meg már nyálas, azért megy el :D

Link to comment
Share on other sites

Szerintem ez hülyeség. Az emberi fajnál már rég nincs olyan hogy alfa hím meg ilyenek. Ha egy nőnek nem tetszel hiába csinálsz bármit akkor se fogsz tetszeni. egy nőt akkor tudsz megszerezni ha külsőleg, de legfőkébb belsőleg tetszel neki. Ez nem így működik, különben már mindenki alfa hím lenne!

Link to comment
Share on other sites

Egy vadidegen csajal beszéltem, mondta hogy nem e tudnék adni egy szál cigit, adtam neki, igaz 5 perc után lekoptatott.

Ezek szerint azt kelet volna mondanom cigivel a számban hogy nem dohányzom, vagy bunko vagyok "alfaHim" nemadok, akkoris elment volna a csába, vagy védem az egészségedet azért nem adok, az meg már nyálas, azért megy el :D

Megmondod, babám és merre felé laksz?

és folytatod a beszélgetést :D

Link to comment
Share on other sites

Szerintem ez hülyeség. Az emberi fajnál már rég nincs olyan hogy alfa hím meg ilyenek. Ha egy nőnek nem tetszel hiába csinálsz bármit akkor se fogsz tetszeni. egy nőt akkor tudsz megszerezni ha külsőleg, de legfőkébb belsőleg tetszel neki. Ez nem így működik, különben már mindenki alfa hím lenne!

 

Evvel annyit nem értek egyet hogy elsőre ha nem tetszel neki. /vagy rosszakat hallott rólad/ akkor ha megismer hogy belsőleg kedves vagy ha külsőleg meg rút. és ha meg tudod magad szerettetni vele akkor van esélyed nála. De ez csak szerelemnél van így sima csajozásnál nincs.

Link to comment
Share on other sites

megszerezni mindig könyebb, mint megtartani...(pláne amikor már az agyadra kezd menni, semmi új nincs a kapcsolatban ..pff)...meghát ez az egész alfahímesdi is 1 hülyeség sztem... elvégre ha nézitek a munikasót v a balázssót akkor jópár alfahímet láthattatok az életből ^^.....LOL (női logika vazzeg)

Link to comment
Share on other sites

"Megmondod, babám és merre felé laksz?

és folytatod a beszélgetést" Jol elbeszélgettem a csajal azzal nem volt probléma, a barátnöje odajött elhivta valahova, és azotasem láttam :D Nem mentem utánuk!

 

swad jól megmondtad a frankot :D amilyen alfahimek vannak azokban a müsorokban az már csucs :D akkor én már inkább bétahim leszek, vagy gammahim :D

Link to comment
Share on other sites

az uccsóba belekötnék... vagyis inkább visszakérdeznék. megkér, hogy hozzak neki valami piát. erre mit mondasz? :D nem hozok, mer én vagyok a ZALFA HÍM :D

 

Ezen jót röhögtem :D :D

Ebbe a dologba, meg egy idő után (pár lekoptatás után) belejön az ember :) még ha nem is lesz alfahím. :)

Link to comment
Share on other sites

na 1 újabb gyöngyszem , bár igy nem sok értelme van ennek a részletnek, mivel bekéne mutatni elöször is milyen az alfa him, én olvastam a könyvet eredetiben , szoval nagyjából képben vagyok, röviden annyit az alfáról: hogy ők az egyéniségek,a dominánsak akik mindig elérik a céljukat, ha bemennek 1 szorakozó helyre a béta himek őket utánozzák , mert ugyanolyanok akarnak lenni mint az alfák, meg hát a béta him az a "legyünk csak barátok " kategoria a könyv szerint, szóval érdekes olvasmány volt mindenesetre.

az uccsóba belekötnék... vagyis inkább visszakérdeznék. megkér, hogy hozzak neki valami piát. erre mit mondasz? nem hozok, mer én vagyok a ZALFA HÍM

:lol: ez jó volt, de azt hiszem tomirad megadta a választ rá

Link to comment
Share on other sites

hát nekem is van egy jópofa storym egy bizonyos szórakozóhelyre szoktam járni és egyszer hát kicsit berugtamxD és elkezdtem keményen tolni egy csajjal aztán másnap nemigazán emlékeztem erre csak ott kezdtem kapiskálni a dolgokat mikor jövő héten a nőci elkezdett körülöttem járkálni meg hasonlók :D aztán haverom elkezdi nézmár azt a csajt mindig itt bóklászik mondja hogy biztos tetszik valamelyikünk neki odament a nőcihez de úgy dobta mint a pinty aztán elment táncolni énmég mindig beszélgettem és akkor ugrott be hogy hoppá miis történt múlthéten. Kicsit aljas dolgot teszek a nőcivel mivel egy másik lány tetszik és őt ilyen tartaléknak hagyom.

 

A szemkontaktus egyébként télleg fontos meg azis hogy nehagyd hogy a csaj irányítson pl: ezt a nőcit úgy leszartam ahogy van mer nemtudtam hogy miis volt mer hát... xD aztán lehet így gondolta hogy én lehetek számára az "alfa hím".

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Discoba kérdezd vissza miért én miért nem te? Egy kicsit bunkósnak hangzik de megéri. :D

aztán meglesheted a csajt :lol:

 

na 1 újabb gyöngyszem , bár igy nem sok értelme van ennek a részletnek, mivel bekéne mutatni elöször is milyen az alfa him, én olvastam a könyvet eredetiben , szoval nagyjából képben vagyok, röviden annyit az alfáról: hogy ők az egyéniségek,a dominánsak akik mindig elérik a céljukat, ha bemennek 1 szorakozó helyre a béta himek őket utánozzák

 

Pont igy keződik a "mi kell a nőnek" c film ajánlani tudom jó kis story :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Na tegnap este a discoban kipróbáltam a szemezésnél az 5 sec-et, hát sztem ez hülyeség. Vagy nemtom. Szinte minden lány csak pár sec-ig bírta, akkor most megbuktak a saját tesztükön, vagy mi? :D

 

Nem kolléga

külömbenis ki az a hülye aki a saját tesztjén bukik meg??XD

csak oda kellett volna menned hozzájuk szépen mosolyogsz mint a selyemfiúk és már jön is a 2es pont

Link to comment
Share on other sites

Ha megbuktál a teszten akkor jön a B terv --> alkohol :D

Hogy egyik humoristánkat idézzem:

 

" ha egy pohárral többet ittam volna oda mernék menni a csajhoz, ha 1 pohárral kevesebbet ittam volna tudnék menni" :lol:

 

Na tegnap este a discoban kipróbáltam a szemezésnél az 5 sec-et, hát sztem ez hülyeség. Vagy nemtom. Szinte minden lány csak pár sec-ig bírta, akkor most megbuktak a saját tesztükön, vagy mi? biggrin.gif

Talán mert ez nem igy van :olo: 2. nyeltél xd

Link to comment
Share on other sites

Nem értek vele egyet. NEm csak a saját példámból kiindulva, mert a bnőm mindig örül h. vmivel kedveskedek neki és utálja a bunkókat, hanem pl egy pár oszttársam apja nagyon papucs... Akkor az mi? Nő már rájött h. jobb hha ugráltatja az urát mert szolgára nincs pénz?

Link to comment
Share on other sites

az alfa himnek csak 1éjszakás kalandjai vannak, az ún. "Pick-up artist-ok" akik ezeket a könyveket irják, bár azt elfelejtik beleirni, hogy ezzel senkit nem lehet megtartani, pillanatnyi érzelmet kitudnak váltani a nőkből, amik az 1éjszakára pont elegek, de aztán leszerepeltek. Ezeknek a könyvekben van pár hasznos dolog, de kb ezt a "csajozási tudományágat" az alkimiához lehetne hasonlítani, férfiak irnak a nők érzelmeikről, hogy milyen trükköknél miket élnek át,szerintem picit abszurd, de hát mindenki maga dönti el, mi a véleménye erről. A papucsokról annyit, hogy a nők nagyon trükkösek, 1 idő után rájönnek , hogy megtehetik a pasival, mert nem tud ellene mit csinálni, meg hát ha senkinek sem kell, akkor miért ne használja ki, a férfi ugyis vele marad

Link to comment
Share on other sites

hát a volt osztályomban is volt egy alfa hím,aki mellesleg a hawerom volt...(neki minden szabad volt,akkor is imádták)

...viszont volt pár lúzer akik vagy százsor megbuktak a hármas ponton,mivel a legjobb csajok velük vetették meg a kaját vagy colát a büfében,sőt még tolltartot se hoztak hisz ugyis adtak nekik tollat a kis noobok,ha nem lettek volna oan hülyék még a házijukat is ők csinálták volna,hát ők voltak a gamma meg a delta hímek...

a béta nem,mert az én voltam az osztály 2. legjobb pasija,aza bunkó aki nehezen viselte el h nem ő volt a number 1...

 

Link to comment
Share on other sites

hát jó topic. :D ez az alfa him dolog mértne létezne ?

 

egyébként is alap dolgok hogyha egy nő rámnéz akkor nem rántom el a fejem :D nem magyarázkodok, meg nem vagyok az inasa :D:DD

 

hid el ha nem fogod kiszolgálni meg minden szavát lesni akkor még vonzódhat hozzád . oylan kell akire felnézhetnek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...