Jump to content
PirateClub.hu

Mi kell a férfinak?


nimtom
 Share

Recommended Posts

Ez is igaz, de ha már említetted a nyavajgást, mi van olyankor, ha csupa jót hallasz a csajról, +látod, ő tetszik neked és te is neki, de amikor kinyitja a száját olyan a hangja, mintha állandóan nyavajogna s közbe' nem is csak alapból ilyen. Na olyankor továbbra is elviselni állandó jelleggel azt a finoman szólva idegesítő hangot, vagy inkább tovább állni?

Link to comment
Share on other sites

fowl! ez nagyon igaz amit írtál............ :P

nimtom! a hangra nagyon sokan érzékenyek, és ezt egyénenként kell mérlegelni. számomra írtó taszító tud lenni, és még le is lohasztja a rajongásomat, ha nem egyezik a srác személyiségével a hangja. megöl bennem mindent. :( szipi

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

hát én erre az udvarlós témára azt mondom hogy manapság a lányok egyáltalán nem könnyítik meg a férfiak dolgát az udvarlás tekintetében.soxor félre vezető jeleket küldenek.sztem egyébként megfordult vmi a világban míg régebben a férfi választott maga mellé párt, ma a nők választanak...

Link to comment
Share on other sites

Engedjétek meg, hogy én is hozzászóljak ehhez a tényleg komoly, és nehezen meghatározható témához. Egy pasi jelenség. Mármint, mint lény, sajátos tulajdonságai vannak. Már elég elcsépelt közhely, hogy a férfiak nem értik a nőket. Hát Uraim! Ez sokszor fordítva is így van...

Elég sok mindent megfigyeltem már az emberiség hím egyedein, pl.: a éppen a Hogyan készült? c sorozat 2222222-ik részét adják, amelyben egy "vizibiciklihajtókarbalalsókiscsücskénekrugóját" készítik TILOS megszólalni,és azt taglalni, hogy mennyire szereted. Fölösleges. Nem hallja.

Szintén hasonlóan fél héttől ne is próbáld kommunikációra kényszeríteni. Megy a Híradó. Kész. Naiv feltételezés lenne azt gondolni,hogy ilyenkor létezel számára. Nem.

Kritikus pont a betegség,vagy valamilyen testrész fájdalma. Nem létezik hogy neked jobban fáj. Ezt meg kell jegyezned,a a FÉRFINAK MINDIG ROSSZABB.

A táplálkozás jelentősen szerves része a férfiak életének,és ha amint hazaér nem fogadod 5, hangsúlyoznám: 5 percen belül, akkor annak beláthatatlan következménye lesz. Azt inkább nem javasolnám megvárni.

És záróakkordként, esténként állj készen a közeledésére, mert biztos, hogy akkor akar majd tőled valamit,mikor hullafáradt vagy. De ha te érzed úgy hogy szükséged lenne életed párjának finom érintésére, TUTI HOGY MÁR RÉG ALSZIK!!!

Ennyit szerettem volna.

Link to comment
Share on other sites

Gondolom női szemmel nézzed.... De hát itt a tipikus Amerikai vagy El-Bandi féle embert írtad le.... Akik házasok.... Vagyis én ezt igy láttom "férfi" szemmel...

 

De szerintem amig nem házas egy férfi teljesen más.... És még ha megházasodik akkor se ilyen feltétlenül...

Link to comment
Share on other sites

A táplálkozás jelentősen szerves része a férfiak életének,és ha amint hazaér nem fogadod 5, hangsúlyoznám: 5 percen belül, akkor annak beláthatatlan következménye lesz. Azt inkább nem javasolnám megvárni.

És záróakkordként, esténként állj készen a közeledésére, mert biztos, hogy akkor akar majd tőled valamit,mikor hullafáradt vagy. De ha te érzed úgy hogy szükséged lenne életed párjának finom érintésére, TUTI HOGY MÁR RÉG ALSZIK!!!

Ennyit szerettem volna.

 

Hohóóó ez azért nem mindenkinél van ám így!

Igaz, imádom a hasamat, közel 13 hónapja nem kodiztam :S szóval látszik is rajtam azért de nem csinálok gondot abból ha nem kerül azonnal elém a kaja. Suliba járok még, nem fáradok el annyira, de nyáron 10 órás fizikai melót végeztem fáradtan mentem haza de akkor se volt, hogy adjátok ide a kaját azonnal, ráértem. B.nőm akármikor akárhányszor kérheti én mindig készen fogok állni :D olyan nem lesz hogy ne akarnám :D:) ha akarná még a motoron is 110 nél neki látok :D

Link to comment
Share on other sites

pannka0603

először jót nevettem azon, amit írtál a férfiakról, csak az a baj, hogy sajnos ezeket szó szerint így kell megtapasztalja némelyik nő.

 

 

Ja és ha jól értettem, akkor köztük te is, úgy hogy, ne haragudj a nevetésért, csak akkor még még nem olvastam tovább... Kívánok neked több sikert és kitartást. ;)

Link to comment
Share on other sites

pannka0603

Nem felháborodásként mondtam nehogy azt hidd, nem is vettem magamra :D csak irtam a véleményem amúgy igazad van nagyon sok ilyen férfi van azt nem vitatom, de az ilyeneket én lenézem magasról.

 

ui.: bocs az elirásért :P

Link to comment
Share on other sites

sunyilo!

Köszönöm szépen, kitartás az még megvan, csak néha amikor az embernek egyébként is ezer gondja van, úgy sok tud lenni, vagy fárasztó pl: a hiszti, hogy beteg vagyok, itt fáj, ott fáj...ÉS csak nevess nyugodtan ,nem feltétlenül a legkomolyabb stílusban fogalmaztam én sem, szóval örülök hogy tetszett:-)

 

MetalGun!

Nem is gondoltam, hogy felháborodtál, csak kiálltál a magad, és mélyen tiszelt féfitársaid oldalán:-)

Ja, és tudom ,hogy igazam van:-)

 

És végül, de nem utolsó sorban hozzáfűzném a témához még egy új megfigyelésem: a férfit nem szabad megkérdezni, hogy hol volt és kivel, semmi közöd hozzá, és egyébként mi jogod van neked ahhoz, hogy ilyen személyes dolgokat akarsz róla megtudni. Ez eddig még rendben is van, ha egy kapcsolat mindkét oldalról így működne. Csakhogy! Ha ő megkérdezi, hogy mit csináltál délután, kivel voltál, akkor ha azt merészeled mondani, hogy nem rá tartozik, olyan de olyan gyönyörű féltékenységi jelenetet fog rendezni, hogy csak próbálj megállni a lábadon.

Link to comment
Share on other sites

Sajnálom pannka0603 hogy ilyen férfiakat ismersz a közvetlen környezetedben.Kicsit olyan közhelyszerű leírást eszközöltél az imént.

Az a társ pedig aki nem hajlandó arra válaszolni hogy merre/mivel/kivel töltötte például a délutánt,ellenben rajtad számon kéri,na arról az emberről igaziból nem is tudom hogy mit gondoljak...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...