Jump to content
PirateClub.hu

Harry Potter 6


larive
 Share

Recommended Posts

Egy kis változás történt :) igaz nem a filmbemutató időpontját hozták vissza hanem egy kis bemutató frissítést eszközöltek ha úgytetszik magyarul kijött az a másfél perces videoanyag amit az angol emberek nézhetnek majd a tvken keresztül a film vetítése előtt!

 

egy kis youtube utazásra invitálok mindenkit:

http://www.youtube.com/watch?v=PlrphFBpuio

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aki nem tud angolul egy kis segítség :) néhány félrefordítás van benne de megérteni meg lehet ;) (ez attól is függ ki h fordít mondjuk szóval nem fikázom :lol: )

 

időközben találtam egy másikat is ami picit jobban fordítja a szöveget sztem :)

http://www.youtube.com/watch?v=M-w25vx-SBE&NR=1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

újabb jóhír bár leginkább az dobna fel ha azt írhatnám ide h 3nap múlva jön a premier de e helyett csak egy újabb előzetessel szolgálhatok amit még több mint fél évig kell nézgeteni...sajna

 

felirat nélküli HQ felbontásban:

http://www.youtube.com/watch?v=CJ8dXUtxY4A&feature=related

 

aki nem tud angolul először nézze meg a feliratosat aztán a felirat nélkülit mert sztem a felirattal ellátott verzió igen sötét képpel rendekezik...

nah de jó nézelődést :)

Link to comment
Share on other sites

hát állati jó ez a trailer! nekem legalábbis nagyon tetszik! :D és a felirat nélküli tényleg jobb minőségű, de el nem tudom képzelni, hogy miért...

amúgy valahol olvastam, hogy egy könyvhű film az LEGALÁBB 6 és fél órás lenne. ami azért még nekem is sok lenne, pedig aztán nagy fan vagyok :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

egy újabb kis videót amiben van pár új képelem és ahogy türelmetlenül várjuk már azt a Július 17et reméljük h minnél több új kivágás kerül elő ami meggyőz arról h igenis jó lesz ez a film!! :)

 

találtam még egy izgalmas japán előzetest is itt is sok új jelenetet fedezhetünk fel érdemes megnénzi!

http://www.youtube.com/watch?v=Qo2usgfgd4E

Link to comment
Share on other sites

:excl: Mint köztudott hír az utolsó Harry Potter filmet két részben forgtják aminek az első részét a rendezők fél évvel a Félvér Herceg után ígérték ami 2009.December, de KI gondolta volna h ezt is képesek megtenni: új időpontot kapott ez a film is és nem kevesebb mint másfél évet kell várni a következő részig...a filmesek mint a politlkusok...hazudnak...sajnos.... :(:excl:

Harry Potter és a Halál ereklyéi - Első Rész - 2010. november 19.

Harry Potter és a Halál ereklyéi - Második Rész - 2011. július 15.

 

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Én most először írok ide, és remélem nem fogtok egyből kiutálni a véleményem miatt. :)

 

Én először az 5 meglévő filmet láttam, és aztán kezdtem el olvasni a könyveket.

Nekem a 3-as film jobban teccik, mint a könyv. Sőt, az a kedvencem. (De ez biztos azért van, mert a filmet már ezerszer láttam, és megszoktam a gondolatmenetét.)

Amúgy szerintem a 3-as könyv is jobb, mint az első kettő. Egyre jobb lesz a történet. Ja és nem csodálkozom rajta, h így megvariálják a filmeket, mert a 4-es pl már iszonyat vastag! (Bár a döntésbe, h melyik jelenetet tették be, és melyiket hagyták ki helyenként bele lehet kötni.)

Az 5-ös könyvet még nem olvastam. A film viszont gyengébb, mint a többi.

A jövőben úgy tervezem, hogy végigolvasom a könyveket és utána nézem meg a filmeket. Nagyon nehéz lesz, mert a 6-os film az előzetes alapján nagyon izgi!

Most, h végigolvastam ezeket a hozzászólásokat, rajtam is kitört a HP-láz! :)

Link to comment
Share on other sites

:excl: Mint köztudott hír az utolsó Harry Potter filmet két részben forgtják aminek az első részét a rendezők fél évvel a Félvér Herceg után ígérték ami 2009.December, de KI gondolta volna h ezt is képesek megtenni: új időpontot kapott ez a film is és nem kevesebb mint másfél évet kell várni a következő részig...a filmesek mint a politlkusok...hazudnak...sajnos.... :(:excl:

Harry Potter és a Halál ereklyéi - Első Rész - 2010. november 19.

Harry Potter és a Halál ereklyéi - Második Rész - 2011. július 15.

 

én úgy tudom ezek az eredeti időpontok. én arról nem is hallottam, hogy esetleg 2009-ben megjelenne a 7. rész első fele

ezt nézd meg joxy:

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=5893145&hl=Harry+Potter

Link to comment
Share on other sites

De volt egy nyilatkozat miután felháborodott a nép h november helyett július lesz a film időpontja és akkor azt mondták h csak fél évet kell várni majd a folytatásra!persze vágós volt h hazugság de miért kell ilyet mondani akkor?h nyugodjon a nép? :huh:

mind1 ez az új időpont....de rem ehhez is kitalálnak valamit és majd megint tolják <_<

Link to comment
Share on other sites

amúgy én az egészet nem értem :blink: a film elvileg már több mint 4hónapja szalonképes...tehát a magyar szinkront (bár én nem pártolom jobb lenne felirattal eredeti hanggal)már simán meg lehetett volna csinálni sőt ha álküldenek egy retkes forgatókönyvet simán le lehet film nélkül is szinkronizálni aztán hozzáigazítani <_< szóval nem tudom mire kell az ilyen szintű csúsztatás mert ez diszkrimináció sztem,h valahol sokkal hamarabb megjelenik és csodálkoznak h megnő az illegális letöltések száma...hát ne csodálkozzanak ha képesek ilyen mértékű időpontkülönbséget varázsolni <_<<_<:huh:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...