Jump to content
PirateClub.hu

Harry Potter 6


larive
 Share

Recommended Posts

nah igen...már amúgy egy május óta kéne lennie egy 2perces bemutatónak de nagyon titkolóznak és rejtegetik a film jeleneteit!remélem nagyot üt és a végkimenetel a torony magaslatán igazán megrendítő lesz NEM ÚGY MINT Sirius halála mert az nagyon gyér lett még Cedric halála is jobban megrendített mit Siriusé...pontosítsak a filmről beszélek!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

áhh szerintem a 3asnál hibáztak nagyot!Alfonso Cuarón szerintem elvette a film úgymond hagyományos hangulatát egy csomó mindent változtatott!nekem nagyon nem jött be :( Chris Columbust vissza :):P;) nekem az bejött amit ő csinált B) de Mike Newell se volt rossz a 4es filmmel amúgy csak a házimanókat meg Ludot hiányoltam!

Link to comment
Share on other sites

am találtam egy elég jó Fan videot ami képekből áll ilyen rajzolt de szerintem marha jó :) az elején kell túlesni az annyira nem jó az ének miatt de a folytatás jó ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=dUwnEQFTRn4&feature=related

 

Nem rossz cucc, tetszik :)

Link to comment
Share on other sites

igen ügyes volt aki csinálta :)

 

Nah haladunk: :):) --->

Fellövik az előzetest!

 

A Warner Bros. megerősítette azt a hírt, hogy a novemberben bemutatásra kerülő Félvér Herceg elő-előzetesét (teaser trailer) magyar idő szerint először szerdán, hajnali 3 és 3:15 között fogják sugározni, a második műholdas fellövés pedig szerdán déli 12 és 12:15 között fog létrejönni.

Aki be tudja fogni, annak a következő koordináták lehetnek segítségére:

 

Galaxy 28, Transponder 19, C-Band Analog

Downlink Frequency: 4080V

Audio Configuration: 6.2/6.8

 

Akinek nincs műholdas vevője és az alufóliából összeeszkábált alkalmi antennájával sem sikerült értelmes jeleket befognia, ne aggódjon, max. félórával az adás után tele lesz vele a YouTube és az összes amerikai Potteres honlap!

 

info: lumos.hu

 

remélem nem az előző dumby hangja előzetes lesz mert akkor tökön döföm magam :lol:

Link to comment
Share on other sites

nekem személy szerint azért nem tetszik mert eltér a többi bemutató tartalmától tehát kevés képet látunk ami a filmben található...magyarul több egységjelenet van mind kis kép....ki lett élezve Voldemortra h bemutató...remélem a fim jobban fog tetszeni :)

Link to comment
Share on other sites

joxy17:én az 5. rész premierjén voltam(akkor volt a bemutatója európában)az szinkronos volt meg minden!!!

traaaack:lehet hülyeséget mondok,de úgy tudom,hogy azért várnak ennyit, mert az egész világon 21.-én akarják bemutatni!(eddig tart a szinkronizálás)Ezzel remélnek nagyobb bevételt,mert a fanok(mint én)nem tud még egy napot várni,hogy letöltse az olcsó,de annál silányabb minőségű kalóz filmet

Link to comment
Share on other sites

joxy17:én az 5. rész premierjén voltam(akkor volt a bemutatója európában)az szinkronos volt meg minden!!!

de ez ilyen premier előtti vetítés volt tudod szoktak ilyet csinálni éjfélkor kezdődött és komoly még nem volt szinkronos!nem találom ki csak azért h igazam legyen :) emlékszem rá még Lumos.hu-n nézegettem h hírdetik h lehet menni és szép számmal mentek is. ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Joxy17:én ott voltam éjfélkor kezdődött és SZINKRONOS volt!Emlékszem aznap Székesfehérváron voltunk(ilyen 3 napos nyaralás)és az ottani plázába néztem meg telt ház volt.........lehet még megvan a jegy, ha megtalálom, holnap felrakok róla egy képet

Link to comment
Share on other sites

nekem is tetszik az új, és végre rendes trailer... elvégre az előző 23 másodperces nem lett valami sikeres. Izgatottan várom a filmet, remélem nem csúszok majd le az online jegyfoglalásról... az ötödik filmnél csak fél órát késtem, de már nem volt jegy a termekben... nagyon durva világban élünk! :D

Ja, és éljenek a Harry Potter fanok!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...