Jump to content
PirateClub.hu

Harry Potter 6


larive
 Share

Recommended Posts

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nem hiszem h bárhol is fent lesz már a jövőhéten, én úgy tudom a hazai mozikban csak 23-án kezdik játszani, persze lehet rosszul tudom. Én már nagyon várom, bár félő,h a szinkron megint pocsék lesz mint az 5ben. Azért furcsa h nem tudnak jobb szinkront összerakni:S

Link to comment
Share on other sites

Az USA-ban még nem volt meg a premier az ugyan is 9-én este lesz (itthon már péntek) de ez mellékes. ;)

 

Arra azért nem látok esélyt,h valaki az angol kamerás verzióért tobzódna és kötve hiszem, h az itt fórumozók közül bárki is erre várna de ám legyen végül is egy kamerás Angliából/USAból származó film simán felkerülhet a netre és azért légyszi, aki azt akarja megnézni az írja már meg ide, mert kivi vagyok mit fog érteni belőle, ha olyan szuper lesz a hang, amit még magyarul is néha nehéz követni :P

Link to comment
Share on other sites

hát én angolul néztem végig egy csomó filmet problémát sztem nem jelentene megnézni nekem és sztem azért még vannak az oldalon hasonlóan mint én és megértenék de jobb lesz megvárlni a tiszta szép verziót de persze először a mozikban és IMAXben kell megnézni :lol: mert a 3D-s verziót is átvettük :) kíváncsi leszek rá :)

Link to comment
Share on other sites

Hátha én is Szóljak valamit . :) A Filmet még nem volt alkalmam meg nézni mert pont lekéstem róla. Sebaj. ^^ Na már most a játékot végig vittem és a Játéka film alapján készült akkor ......... Hát igen a könyvre a készítésnél se sokat áldoztak például: Mi az hogy Az odút felgyújtják és óda mennek a Gonosz bácsik. Ilyen még Említésbe se került a könyvben. Ha játék tényleg a film alapján készült (adja isten hogy ne így legyen) elég ratyi lett. Ez az én véleményem de Persze mindenki az gondol amit akar.^^

Link to comment
Share on other sites

Én iszonyú mérges vagyok magamra, mert nem tudtam hogy lehet már jegyet rendelni és lekéstem az éjféli premierről :(:lol: De sebaj, 23-án délután nézem :D Alig várom már...

 

Nem értem hogy miért kell az első napon az első vetítésen megnézni? :D

Én megvárom amíg le megy a villámfejű őrültek tömege, aztán beülök egy moziba és megnézem :)

Link to comment
Share on other sites

Hátha én is Szóljak valamit . :) A Filmet még nem volt alkalmam meg nézni mert pont lekéstem róla. Sebaj. ^^ Na már most a játékot végig vittem és a Játéka film alapján készült akkor ......... Hát igen a könyvre a készítésnél se sokat áldoztak például: Mi az hogy Az odút felgyújtják és óda mennek a Gonosz bácsik. Ilyen még Említésbe se került a könyvben. Ha játék tényleg a film alapján készült (adja isten hogy ne így legyen) elég ratyi lett. Ez az én véleményem de Persze mindenki az gondol amit akar.^^

 

Van egy rossz hírem, az bizony így lesz a filmben is, böngéssz át pár trailert és kiderül.

 

Én mellesleg azért nem gondolom,h bárki is kivi lenne az angol camos verzióra, mert 1 hét az eltérés mindössze a két premier között, ugyanis TEGNAP voltak azok a premierek, amelyekre jegyet lehetett venni nekünk földi halandóknak.

 

Meg én vagy megnézem moziban vagy megvárom a dvd-s verziókat mert megint elég sötét lesz az alapfilm úgy mint a Főnix Rendje és az camosban nem túl élvezetes?:D

Link to comment
Share on other sites

Nem értem hogy miért kell az első napon az első vetítésen megnézni? :D

Én megvárom amíg le megy a villámfejű őrültek tömege, aztán beülök egy moziba és megnézem :)

 

Vannak olyan fanboy/fangirl-ök akik nem bírják ki már a másnapot sem. Én is Transformers 2-nél voltam így, hogy 1 órával sem tudtam volna többet várni a filmre, és rohantam premier előtt 2 nappal, nem érdekelt, hogy tele volt a terem és mellettem beszélték meg a mindennapi gondjaikat a kocanézők. :D

 

Amúgy visszatérve a kis OFF után, Harry Pottert is szeretem nagyon, tehát mit mondjak a jegyem már megvan a premierelőadásra. :D;)

És hogy miért jó az első vetítést megnézni? Igazából válaszolni nem tudok, jó dolog, hogy előbb látom akárcsak 1 nappal is, mint más emberek. Olyan jó érzéssel tölt el, hogy "ez is letudva", és király. :D:P

Link to comment
Share on other sites

Hát én tuti nem az első napon nem nézem meg mert nem nagyon bírom a tömeget meg mi általában nagyon sokan megyünk megnézni mert nálunk szinte mindenki szereti :lol: de ahogy elnéztem a hely foglalásokat már szinte nincs is hely csak kicsit később :blink: De se baj inkább megnézem úgy hogy kevesebben vannak ;)

Link to comment
Share on other sites

Csütörtöktől játsszák a mozik!

Külföldi verzió szombat/vasárnap környékén esedékes. Elvileg a feliratot el is kezdik majd amint kijön egy angol nyelvű változat, tehát lehet, hogy magyar szinkronos premierrel együtt nézhetjük a feliratos verziót is. Persze ez csak a fordító sebességétől függ. ;)

Link to comment
Share on other sites

nah én leszedtem (torrentről) de nem néztem meg viszont rengeteg önfegyelem kellett hozzá :lol: moziban akarom átélni meg majd IMAXben is meg akarom nézni :)

aki csütörtökön megy annak jó szórkozást én még tudtam volna jegyet foglalni az éjfélire bőven de én inkább várok :) amúgy is kissebb csapattal megyek :lol:

Link to comment
Share on other sites

hát joxy én gyors reflexeimnek köszönhetően tudtam foglalni 10 db jegyet éjfélre és szerintem egész jó helyen :lol: . szal a én is kissebb csoporttal megyek. a Camos verziórol meg annyit, hogy nem rontom el az élményt azzal, hogy azt megnézzem! Első a mozi!!!!!!! és nem az a gondom, hogy nem magyar(sőt mindenképp megnézek egy feliratos változatot is) hanem a gyenge kép és hang minőség.DE aki ezt is elfogadhatónak találja az nézze meg nyugodtan. nálam elvárás a várakozáson felüli :P

Link to comment
Share on other sites

tesómmal felmegyünk Győr citybe 23-án de sajna nem az éjféli premier-vetítésre, mivel szlovákiaiak vagyunk nem megoldható, mert kicsit messze van, de nem is gond h nem a premieresre megyünk, mert nem vagyunk akkora fanok,az a fő h lássam a moziban :happy: és mivel elég jónak ígérkezik, nem elégszünk meg a camos változattal :lol:

Link to comment
Share on other sites

Sikerült jegyet szereznem az éjfélire, igaz kicsit sz@r a hely, de legalább van!A filmmel kapcsolatban nincsenek nagy elvárásaim, eddig csak a 2 és a 4 jött be valamennyire!Könyvben utánozhatatlan de az alap!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Látom itt is tombol a Potter-láz, úgy mint az én baráti körömben :D

Nekem már 11-én sikerült jegyet foglalnom. Kár, hogy Debrecenben nincsen IMAX 3D vetítés pedig kiváncsi lettem volna rá.

 

Véleményem a filmről:

Látottak alapján jó filmnek igérkezik, "darkosnak" ami felfokozza izgalmamat :D

Az Odú jelenetet nem értem. Mi a francot keresnek a halálfalók az odúnál? Ginny miért ront be egy köntössel a tengeribe? Miért kiabál Holdsáp?

Istenem, hogy lehet ekkora fatális otrombaságot beletenni a filmbe!

A játék amúgy egész jó. Nekem főleg a párbaj kihívások tetszenek benne. De a Kviddicsezés se rossz benne.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Látom itt is tombol a Potter-láz, úgy mint az én baráti körömben :D

Nekem már 11-én sikerült jegyet foglalnom. Kár, hogy Debrecenben nincsen IMAX 3D vetítés pedig kiváncsi lettem volna rá.

 

Véleményem a filmről:

Látottak alapján jó filmnek igérkezik, "darkosnak" ami felfokozza izgalmamat :D

Az Odú jelenetet nem értem. Mi a francot keresnek a halálfalók az odúnál? Ginny miért ront be egy köntössel a tengeribe? Miért kiabál Holdsáp?

Istenem, hogy lehet ekkora fatális otrombaságot beletenni a filmbe!

A játék amúgy egész jó. Nekem főleg a párbaj kihívások tetszenek benne. De a Kviddicsezés se rossz benne.

 

amit itt leírtál az számomra is elég érdekes, h mik történnek...mert emlékeim szerint ezek a dolgok h pl. a halálfalók az Odúnál csak a 7-esben van, és Ginny, azt meg már végképp nemértem, mert se a 6. ,se a 7. könyvben nincs olyan... <_< hát nagyon kíváncsi vagyok, h mi sül majd ki ebből, ha ilyenek lesznek benne akkor nem sok jót remélek... :(

Link to comment
Share on other sites

Most jut eszembe! Ginny mit keresett a Szükség Szobájánál, és miért ott csókoloztak? Tudtommal akkor csókoloztak amikor megnyertek egy kvidiccs mérkőzést és Harry akkor smacizta le őt.

Az Odú jelentre visszatérve:

Az egy dolog, hogy pár jelenetet nem tesznek a filmbe, de, hogy ilyen "durvákat" is beletesznek...

Link to comment
Share on other sites

Tény, hogy a HP filmek egyre inkább annak a korosztálynak szólnak, akik ebben nőttek fel szerintem, mégse lehet már minden kis aanyos meg varázslatos mint az első részben, Harry karaktere is felnő és Voldemort bácsi se sz@rozik már annyit, vért akar meg szenvedést :D Jó igen a rendezőnek néhol elszabadult a fantáziája és mi jogosan várjuk azért, hogy a könyvet kapojuk vissza, de hát oly' sokszor bizonyosodott be, hogy aki a könyvet akarja, olvassa inkább :)

Link to comment
Share on other sites

nem értem a panaszotok! én örülök, hogy vannak benne új részek, amit a rendező talált ki, mivel ha szórol szóra azt látnánk a mozivásznon mint amit a könyvbe, akkor nem lenne benne semmi érdekes. Mivel nekem van fantáziám és gondolom nektek is, ezért mikor olvassátok a könyvet ezt már elképzeltétek. Szóval én örülök a frissítéseknek, és kíváncsian várom!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...