Jump to content
PirateClub.hu

Harry Potter 6


larive
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

kis kedv feldobó h nemsoká itt a film meg egy kis meglepi ;)

itt a legujabb előzetes angolul:

 

aztán meglepi h itt van magyar hanggal is bár sztem nem a legjobb:

http://videa.hu/videok/film-animacio/harry-potter-a-felver-herceg-elozetes-trailer-UESMCl7kqtaOTR5Q

 

have fun ;)

Link to comment
Share on other sites

Húú most akartam betenni ezt az új trailert mert láttam h megjelent! Amúgy ez azt jelenti hogy már le is van szinkronizálva csak a Warner Brothers szopacsolja a rajongókat? :S Szerintem is angolul jobb a szinkron! Ez az előzetes annyira jó lett hogy már nem bírok várni majd 3 hónapot!

Link to comment
Share on other sites

kitch minek oltogatod Zsepit? :D csak viccelek én is

nagyon jó, hogy már csak 3 hónap van hátra, bár annak nem örültem, hogy eltolták, mert így kitoltak mindenkivel. ennek ellenére természetesen meg fogom nézni, valószínűleg premier napon, a leghátsó sorból! :D (aki nem értené, miért onnan, annak mondom: azért mert onnan nem kell jobbra-balra kapkodni a fejemet a westendben)

nekem nem tetszett se az angol se a magyar hang nem tetszett, inkább a mongol szinkront várom meg, mert az az igazi! :D

Link to comment
Share on other sites

amúgy én az egészet nem értem :blink: a film elvileg már több mint 4hónapja szalonképes...tehát a magyar szinkront (bár én nem pártolom jobb lenne felirattal eredeti hanggal)már simán meg lehetett volna csinálni sőt ha álküldenek egy retkes forgatókönyvet simán le lehet film nélkül is szinkronizálni aztán hozzáigazítani <_< szóval nem tudom mire kell az ilyen szintű csúsztatás mert ez diszkrimináció sztem,h valahol sokkal hamarabb megjelenik és csodálkoznak h megnő az illegális letöltések száma...hát ne csodálkozzanak ha képesek ilyen mértékű időpontkülönbséget varázsolni <_< <_< :huh:

Az egy dolog, hogy átadják a forgatókönyvet, de azzal nem sokra megyünk. Az utómunkák során úgyis kivágják azokat a részeket, melyek rosszul sikerültek vagy nem annyira illik a többihez és célszerű az eredeti nyelvben lévő hangsúlyokat is figyelembe venni.

Link to comment
Share on other sites

Nem csak erről van szó, de egy sima szöveg alapján hogy a ...-ba lehetne szinkronizálni???

Fontos a hangsúly, időzítés, új szereplőknél megfelelő szinkronhang megtalálása stb...

Maximum a szöveget lehet lefordítani.

Link to comment
Share on other sites

Én valahogy nem várom a filmet. Az utolsó két film nagyon szar volt, bár egyszer nézhetőnek mondanám. A könyvek 1000000X jobbak!

 

 

Csatlakozom az előttem szólóhoz. A 3. résztől kezdve a film nagy csalódás volt számomra. Sok a hiba benne és össze-vissza kavarják a dolgokat.

Párom csak a filmet nézte és utána én meséltem el a történet lényegét, mert nem lehet követni a filmben.

pl: A 5. rész végén, amikor Dumbledore elmagyaráz Harrynek egy csomó fontos infot, na az a filmben 1 perc talán. Siralmas.... <_<

Link to comment
Share on other sites

Én már nagyon várom a 6. filmet, elolvastam könyvben is! Ez volt az első rész amit el is olvastam a többit csak filmen láttam, és kiváncsi leszek hogyan oldják meg a dolgokat! Filmek közül nekem a 4. nem tetszett, viszont az 5. annál jobb!

Ez rész egy fordulópont a Voldemort elleni harcban is, mivel most lesz először szó a horxruxokról!!

Link to comment
Share on other sites

A 3. résztől kezdve a film nagy csalódás volt számomra. Sok a hiba benne és össze-vissza kavarják a dolgokat.

ez így nem igaz. a 3. rész sikerült nagyon gáncsra, mert nem is tudom ki volt a rendező, de erősen mellészúrt. a 3. film nekem se tetszik, pedig nagy fan vagyok, mindegyik könyvet legalább 10x és mindegyik filmet legalább 6-7x láttam.

nekem a személyes kedvencem a filmek közül a 2. rész. az nagyon jó volt, vitte tovább a Chris Columbus (az első két film rendezője) által megteremtett világot. rendesen volt benne kviddics, meg minden.

de a 6. se lesz piskóta, kíváncsi vagyok, milyen új, a könyvben nem megtalálható részeket tettek bele végül.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hunzeppel kell egyet értsek a 3as egy nagy melléfogás volt....az 1-2es volt az igazi majdnem szó szerint könyv nem farmer meg ilyen viselet...Alfonso Cuarón volt a rendező....de a 4esre váltottak is :D a 2es és 4es film lett eddig a legjobb sztem...a 6osban meg reménykedem...am Chris Columbust kellett volna végig hagyni rendezni....ak a könyvet kaptuk volna vissza...mert persze kell extra de nem történet varriálás... <_<

amúgy akit érdekel:

Windows média playerrel lehet lejátaszni letöltöd megnyitod megvárod míg betölt:(sok új jelenet van benne ;) )

Nagy felbontás:

http://raincloud.warnerbros.com/wbmovies/halfbloodprince/ncm2/HP6_NCM2_LARGE.asx

Közepes felbontás:

http://raincloud.warnerbros.com/wbmovies/halfbloodprince/ncm2/HP6_NCM2_MEDIUM.asx

Kicsi felbontás:

http://raincloud.warnerbros.com/wbmovies/halfbloodprince/ncm2/HP6_NCM2_SMALL.asx

aki szeretné nagyobban élvezni és szeretné letölteni :

HQ nagy 182MB:

http://pdl.warnerbros.com/wbmovies/halfbloodprince/ncm2/HP6_NCM2_1080.wmv.zip

HQ közepes 115MB:

http://pdl.warnerbros.com/wbmovies/halfbloodprince/ncm2/HP6_NCM2_720.wmv.zip

 

have fun ;) majd véleményeket várok a videóhoz :lol:

Link to comment
Share on other sites

joxy 17 ez a trailer nagyon király! Köszi hogy betetted!!! :D Már csak kb 2 hónap asszem, és kijön végre. Remélem Lumpsluck magyar hangját nem fogják elszúrni. Nem tudja valaki milyen hosszú lesz a film? Én annak örülnék ha 2 óra hosszánál több lenne. :)

Link to comment
Share on other sites

én is biztos megnézem moziba a legutóbbit is 2szer néztem meg moziban :lol: egyszer család máskor barátnő :lol:

 

Piccolino: valószínű h több mint 2 órás lesz...általában ilyen 2óra 10perc vagy hasonló időtartalmú a filmek többsége...

Lumpsluck magyarhangjához annyit h előzőleg belinkeltem egy magyar bemutatot asszem videan volt és ott hallani....maradjunk annyiban h messze áll attól h jó legyen szerintem.... :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok! Én is HP fan vagyok. Én láttam eddig az összes filmet, és az összes könyvet is elolvastam. Már nagyon kíváncsi vagyok a filmre. A filmelőzetes eléggé felkeltette a figyelmemet, szerintem jó lesz a Félvér Herceg is. Szerintem ez sokkal sötétebb lesz és több lesz benne az akció.

Link to comment
Share on other sites

nah igen ezzel én is így vagyok az 5 nem tetszett de a 4 nagyon is jó lett :blink::)

egy kis vérfirrsítés aki ide látogat és lehet hogy most ezen meglepődik !

felkerült youtubera az első 4és fél perc!!!igaz h német de nézhető!

a link nem tudom meddig él de ha kell fel tudom majd tölteni rapidra mert leszedtem ezt a 4és fél percet!

 

enjoy! ;)

Link to comment
Share on other sites

hát..megnéztem ezt a kis 4 perces videót...,,kicsit" más, mint a könyvben :mellow: remélem nem cseszik el..de szerintem úgyis megint sok infót kihagynak belőle,nem is értem h hogyan birjak azok az emberek felfogni ezt az egész HP-t ha nem olvasták a könyvet, én személy szerint biztos nem tudnám követni az eseményeket és nem is érteném ezt az egészet. <_<

Link to comment
Share on other sites

igen sajnos sok úgymond lényeges elemet hagynak ki ami által ha csak a filmet nézed nagyon nem jön le h mi a történet :lol:<_< de a filmes szakam ilyen...a rendező keze és lelkivilága is benne van ő rendezi és szó szerint a könyvet nem lehet visszaadni!kell bele valami változtatás is csak mondjuk nem ennyi....mert sztem ez már sok <_< én itt most főleg a 3asra értem a dolgot! <_<

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...