Jump to content
PirateClub.hu

Zenei játék


Aric
 Share

Recommended Posts

ez a topic nem arra van hogy a zenei ízlést vitassuk.én lepontoztam.nekem is volt hogy amit én szeretek és szerintem a legjobb azt 2re pontozták.csak mert másnak tetszik azért pontozzam 10re?én sem voltam felháborodva hogy lepontoztak.megnéztem,meghallgattam nem tetszett.amúgy sem,mert gyűlölöm az ilyesfajta cuccot.a zenei műveltség pedig nem a pontozással kezdődik.és továbbra is fogok alacsony pontot adni vmire ami nem tetszett.nehogymár meglegyen mondva mire pontozzak?ne más akarja megmondani hogy milyen zene tetszen. köv:Moonspell - Night Eternal

Link to comment
Share on other sites

OFF: ízlések és pofonok. Ennyi!

Viszont, abban igaza van Kr@sstheon1ynak, hogy Pink Floyd és a Beatles klasszikusnak számít a maga műfajában. Szóval, még ha nem is tetszik, legalább tiszteletből nem 1 pontot adunk nekik. Még bele gondolni is szörnyű, hogy ha nem lettek volna ők, akkor hol tartana a mai világban a rock és a metál: SEHOL! Mondjuk a Beatlest én sem szeretem, de ettől függetlenül elismerem a munkásságukat. A Pink Floydra meg alap, hogy 9 pontnál nem adok kevesebbet, mivel fiatalabb koromban rengeteget hallgattam őket... főleg a The Wall című albumukat. Na az zseniális! :)

Csak ennyit akartam!

OFF vége

Link to comment
Share on other sites

Giorgio Moroder a világ egyik legjobb szintetizátor mágusa.Aki meg zsenikre 1 pontot ad annak a zenei műveltsége a béka sejhaja alatt van.Ennyit erről.

 

Lehet, hogy neked zseni, de nekünk nem, mert nem bírjuk ezt a stílust.

Meg miért adna valaki több pontot (ha nem tetszik neki), mint amennyire őt tartja???

Látom nem fogtad fel, hogy eltérő zenéket hallgatnak az emberek, és nem kéne olyasvalakire erőltetni a zenei ízlésünket, aki nem vevő az adott stílusra.

Bad Religion - New Dark Ages

 

http://www.youtube.com/watch?v=RGqA1lNXYhg

Link to comment
Share on other sites

OFF: Nem tudom, Ti hogy látjátok, de ennek az egész játéknak az a lényege, hogy hogyan fikázzuk le a másik ízlését. Többek közt ezért hagytam abba a belinkelgetést. Én tisztában vagyok, hogy nem mindenki szereti azt, amit én. Miért szeresse mindenki? Különbözőek vagyunk, különböző zenéket hallgatunk. Ettől szép az élet. El kell fogadnunk a másik ízlését és tolerálnunk. Én csak azt nem bírom, ha valaki elítéli, meg leszólja azt a stílust, amit én szeretek. Nem fogok (felhasználó)neveket mondani, de amíg bőszen linkelgettem zenéimet, páran egész regényeket írtak arról, hogy mennyire "sz*r" az amit én hallgatok (ha érdekel titeket nézzétek a korábbi bejegyzéseket). Most őszintén: ki a francot érdekli, hogy miért nem bírja? Nem szereti és pont! Nem kell kisregényeket írni, hogy attól "sz*r" a BM, mert hogy néznek ki a tagok és, hogy Bibliát tépkednek... Ha én ezt akarom hallgatni, akkor úgy is ezt fogom.

Mellesleg, én sem hallottam soha életemben Giorgio Moroderről és a munkásságáról. Több mint valószínű én is kevés pontot adtam volna rá... Én a rock és a metál "történelmében" vagyok jártas. És azok, akik igenis meghatározóak voltak az imént említett zenei stílusok fejlődésében, azokat tisztelem és becsülöm, még akkor is, ha nem tetszik, amit játszanak. :) OFF vége

 

Bad Religion - New Dark Ages: 7/10

Tegyetek helyettem!

Link to comment
Share on other sites

OFF: Nem tudom, Ti hogy látjátok, de ennek az egész játéknak az a lényege, hogy hogyan fikázzuk le a másik ízlését. Többek közt ezért hagytam abba a belinkelgetést. Én tisztában vagyok, hogy nem mindenki szereti azt, amit én. Miért szeresse mindenki? Különbözőek vagyunk, különböző zenéket hallgatunk. Ettől szép az élet. El kell fogadnunk a másik ízlését és tolerálnunk. Én csak azt nem bírom, ha valaki elítéli, meg leszólja azt a stílust, amit én szeretek. Nem fogok (felhasználó)neveket mondani, de amíg bőszen linkelgettem zenéimet, páran egész regényeket írtak arról, hogy mennyire "sz*r" az amit én hallgatok (ha érdekel titeket nézzétek a korábbi bejegyzéseket). Most őszintén: ki a francot érdekli, hogy miért nem bírja? Nem szereti és pont! Nem kell kisregényeket írni, hogy attól "sz*r" a BM, mert hogy néznek ki a tagok és, hogy Bibliát tépkednek... Ha én ezt akarom hallgatni, akkor úgy is ezt fogom.

Mellesleg, én sem hallottam soha életemben Giorgio Moroderről és a munkásságáról. Több mint valószínű én is kevés pontot adtam volna rá... Én a rock és a metál "történelmében" vagyok jártas. És azok, akik igenis meghatározóak voltak az imént említett zenei stílusok fejlődésében, azokat tisztelem és becsülöm, még akkor is, ha nem tetszik, amit játszanak. :) OFF vége

 

Bad Religion - New Dark Ages: 7/10

Tegyetek helyettem!

Link to comment
Share on other sites

OFF: Nem tudom, Ti hogy látjátok, de ennek az egész játéknak az a lényege, hogy hogyan fikázzuk le a másik ízlését. Többek közt ezért hagytam abba a belinkelgetést. Én tisztában vagyok, hogy nem mindenki szereti azt, amit én. Miért szeresse mindenki? Különbözőek vagyunk, különböző zenéket hallgatunk. Ettől szép az élet. El kell fogadnunk a másik ízlését és tolerálnunk. Én csak azt nem bírom, ha valaki elítéli, meg leszólja azt a stílust, amit én szeretek. Nem fogok (felhasználó)neveket mondani, de amíg bőszen linkelgettem zenéimet, páran egész regényeket írtak arról, hogy mennyire "sz*r" az amit én hallgatok (ha érdekel titeket nézzétek a korábbi bejegyzéseket). Most őszintén: ki a francot érdekli, hogy miért nem bírja? Nem szereti és pont! Nem kell kisregényeket írni, hogy attól "sz*r" a BM, mert hogy néznek ki a tagok és, hogy Bibliát tépkednek... Ha én ezt akarom hallgatni, akkor úgy is ezt fogom.

Mellesleg, én sem hallottam soha életemben Giorgio Moroderről és a munkásságáról. Több mint valószínű én is kevés pontot adtam volna rá... Én a rock és a metál "történelmében" vagyok jártas. És azok, akik igenis meghatározóak voltak az imént említett zenei stílusok fejlődésében, azokat tisztelem és becsülöm, még akkor is, ha nem tetszik, amit játszanak. :) OFF vége

 

Bad Religion - New Dark Ages: 7/10

Tegyetek helyettem!

 

Én ezzel egyetértek, de egyszerűn egyes emberek nem bírják felfogni, hogy ha nem tetszik, akkor nem fogok előtte fejet hajtani.

Link to comment
Share on other sites

Legjobb verziója a klippnek.Először Lengyelországban láttam. :)

10/9

 

 

HURTS - Better Than Love

 

http://www.youtube.com/watch?v=bn8tBgI1BVQ

 

Lehet, hogy neked zseni, de nekünk nem, mert nem bírjuk ezt a stílust.

 

Szerintem nálad kicsit jobban értők mondták, hogy zseni az illető.Így mondhatsz akármit is.

Link to comment
Share on other sites

Ez valami gusztustalan UFO (slovenský jazyk?) nyelven van amit nem értek.Ráadásul a zene is silány.Gitároznak benne és így megér 2/10 pontot.

 

Dream Theater - The Glass Prison Pt. 1

 

http://www.youtube.com/watch?v=P0wk7pw5pqA

Link to comment
Share on other sites

10/10 szeretem a DT-t.szerintem nem is tudod miről zenél a Konflikt.tuti hogy a begyedben van a punksrác,mert mellém állt és megmondta amit gondol. King Diamond "Give Me Your Soul"

voltam már csomó konflikt koncerten és haláli bulikat csinálnak.én lehet hogy lepontoztam azt a szintis vmit,de nem kezdtem el ócsárolni,milyen ki****tt szar,zseni ide vagy oda lesz**om.és látod?nem kötekedésből írtam,ezt csináltad te is mert lepontoztam.és mostmár koncentráljunk a feladatra.
Link to comment
Share on other sites

10/10 szeretem a DT-t.szerintem nem is tudod miről zenél a Konflikt.tuti hogy a begyedben van a punksrác,mert mellém állt és megmondta amit gondol. King Diamond "Give Me Your Soul"
voltam már csomó konflikt koncerten és haláli bulikat csinálnak.én lehet hogy lepontoztam azt a szintis vmit,de nem kezdtem el ócsárolni,milyen ki****tt szar,zseni ide vagy oda lesz**om.és látod?nem kötekedésből írtam,ezt csináltad te is mert lepontoztam.és mostmár koncentráljunk a feladatra.

 

Hát látod, vannak még ilyen emberek...amúgy nem nagyon érdekel, ki nem bír, vannak elég sokan mögöttem, akik kedvelnek, (nagyon is) úgyhogy ilyen arcokon nem akadom fenn :)

 

10/9

 

Cattle Decapitation - "Regret and the Grave" Metal Blade

 

http://www.youtube.com/watch?v=k3LXOtI-WFk

 

Kr@sstheon1y-nak sok szeretettel ajánlom eme csodálatos zenét :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...