Jump to content
PirateClub.hu

Zenei játék


Aric
 Share

Recommended Posts

A maga műfajában jónak számít ez a szám. Az, hogy én magamtól nem hallgatok ilyen zenéket, az egy dolog. 8/10

 

Powerwolf - Amen & Attack

 

http://www.youtube.com/watch?v=KmqgRAXygDg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Üdv Minenkinek!

 

Visszafele megyek az utolsó 3 zeneszámot illetően.

 

1. Before The Dawn - Star Of Fire : Annyira nem rajongok a metál-ért, de meghallgatom. Ez a szám egész jó, nem csak röfögés és hörgés, vannak benn dalamos részek is. Az a női vokál meg egész jól feldobja.A végére érve már kezdtem megkedvelni.  10/6

 

2. Powerwolf - Amen & Attack : Maga a szám nem tetszett, de az énekesnek bitang jó hangja van, operába is elmehetne csórikám. Nem tudom hogy a rocker körökben ez hogy megy de választhattak volna maguknak valami eredetibb nevet is, mint Powerwolf , de lehet velem van a baj. 10/4

 

3. Pitbull ft. Christina Aguilera - Feel this moment :  Szurnám a csajt piszkosul,szerintem ez a szám kevés az ő hangjához. Pitbull hozza a formáját, amióta kijött az első klippje szinte ugyanazt tolja mindegyik videojában. Jól áll neki a szemüveg, imádkozom is hogy ne vegye le, de akkor nem tudná eltolni az ál-roszfiús kacsintását minden egyes számában az ombre. Aquilera miatt : 10/4

 

Engedjetek meg hogy én is berakjak egy számot. 

Roni Size n Cypress Hill Child of the Wild West

Link to comment
Share on other sites

Fásy Ádám? Ez most komoly?Tőled ezt nem nagyon vártam. :lol:

 

A pozitivum hogy nem nyomtak alá gagyi techno alapot meg hogy a lányának írta ezt a számot aki a dalban is énekel. Bár az érdek inkább az volt hogy a lányát is kivigye ezáltal a közönség elé és megmutathassa hogy milyen jó énekel.

 

NEOKHROME - Stellar outcast és Paraidese Lost

Hát ezeket elég komolyan összerakták. Szeretem ha egy szám nem csak 3 perces, van eleje van vége. 9/10.

Link to comment
Share on other sites

Nekem nem nagyon tetszett, a beindulós részek viszont jók voltak 5/10

 

 

Artillery - Legions

 

http://www.youtube.com/watch?v=sG8A0zugWmY
Link to comment
Share on other sites

Sin of God -  Az a baj nem sok metált hallgatok, úgyhogy nem tudom belőni hogy ez mennyire jó vagy nem jó ,magyar viszonylatban. Lehetne erőteljesebb meg karcosabb az a baszusgitár, de kis tulzással lehet hogy megállná a helyét külhonban is. 6/10

 

Evezzünk kicsit nyugisabb vizek felé:

 

Emancipator - Anthem (music video)  --A 10-es listámban benne van ez a track.

Módosította ica
Közvetlen hivatkozást nem használhatsz!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...