Jump to content
PirateClub.hu
Sign in to follow this  
bmwsan

Fimek, amiket meg kellene csinálni...

Recommended Posts

sztem egy magyar katonákról szóló első világháborús filmet lenne jó csinálni mert ienről még nem hallottam nagyapámnak voltak egész kalandos élményei a lövészárkokban!

ha a wolfenstein-Return the Castle című játékból filmet csinálnánk fasza II.világháborúba játszódó horror lenne :)

abból akaranak is ha jól tudom csak még nem jelentették be hivatalosan de olvastam róla h fognak csinálni belőle ha minden igaz!

Még a Darren Shan könyveket is lehetne mozivászonra dobni, lenne akkora kasszasiker mint a HP-filmek, sőt, lehet h nagyobb! :D

Lenne 1 -2 h ozzá szólásom nekem is, Robin Cook film változatai is csúcs szupik lennének már aki szereti ezt a műfajt sőt ha hasonló filmeket gyártanának mint a szitakötő vagy a hatodig érzek sorolhatnám

Nemtudom, hogy írták-e már, de én a Crysis-t szívesen megnézném a moziban. :D

Amikor megláttam a topic címét, én kicsit máshogy fejeztem be:

Filmek amiket meg kellene csinálni...

...rendesen.

Mivel most a Battle Royale című remekművet olvasom (immár másodjára), egyre jobban felzaklat a tudat, hogy a film, ami belőle készült az egyik legrosszabb feldolgozás volt, amit valaha láttam (azért nem a legrosszabb, mert a Dragonlance nevű istenharagja még a BR-t alulmúlja).

Nade hogy mit is látnák szívesen?

Könyvekből: A Gergő sorozatot, és a Csodaidőket, bár egyik se a jó öreg magyar alacsony költségvetésű produkciókra van szabva. XD

Játékból: Lineage II!!! Persze, MMORPG, nincs nagy sztorija (kivéve, ha valaki utána nem jár :P), de azért elég brutál dolgot lehetne belőle kihozni.

Folyatást: Csillagkapu!! O'Neill-lal, és ha már mindenképp szinkronosan, akkor az első verzióval. :D

Szerinted rossz volt a BR filmadaptáció? :D Akkor készülj fel, mert jön az amerikai remake... szal... nocomment. :D Örülök, hogy látok valakit, aki szereti a Battle Royale könyvet! :D

Szerintem a Trópusi vihar-hoz forgatott kamu trailerekből kéne filmet csinálni :D Hájasék, Sátán sikátora, Jámbor Jack... xD

A Vice City filmverziója felesleges. Ennek az az oka, hogy már létezik, ugyanis a Vice City egy az egyben a Sebhelyesarcú ,,koppintása''. Nézd meg, nem rossz film.

mondjuk egy Fallout filmet megnéznék vagy mondjuk egy GTA IV-et! :D vagy egy jó paródiát már oan rég láttam jót! :(

Én egy Splinter Cell filmnek örülnék. Például csinálhatnának egy teljesen új történetet, vagy elkezdhetnék feldolgozni mind az 5 részt. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én a főszerepben szívesen látnám George Clooneyt. Lehet nem a legjobb színész, de Fisher helyére nem igazán tudnék más arcot elképzelni.

Én a GTA San Andreast szívesen megnézném ugyanis fantasztikus szotira van a játékban is!

Felejtsétek már el ez ezeket a GTA filmeket... Rengeteg gengszterfilm van, azok mondhatni olyanok, mint a GTA. Nem kell külön még egy tök ugyanolyan film, a GTA névvel eladva.

De a God of War az nagyon faszányosan lenne megcsinálva ha egy sikeres rendező venné kézbe a dolgot

Még a Darren Shan könyveket is lehetne mozivászonra dobni, lenne akkora kasszasiker mint a HP-filmek, sőt, lehet h nagyobb! :D

emlékezetem szerint a "Rémségek cirkusza" erős bukta volt. pedig azt én is vártam. a "Harry Potter"-t sem ártana megcsinálni - rendesen!

Robin Cook film változatai is csúcs szupik lennének

Robin Cook adaptációkat én is szívesen néznék.

amit még kihagyhatatlannak tartok, az Isaac Asimov Alapítvány-trilógiá-ja. sajnos pletykálják, hogy Roland Emmerich meg 3D. remélem, tényleg csak szóbeszéd. de a Robotok vagy a Birodalom kötetekre is kíváncsi lennék filmként, mivel magát a könyvsorozatot nagyon élveztem.

Hát sok olyan kommentet olvastam amibe 1. illetve 2. világháborús filmeket említettek amelyek arrol szóljanak, hogy harcoltak a magyarok, németek vagy akár az olaszok.Sajnos ilyen filmet egy ideig nem fogunk látni.

Példának okáért szerintetek az Amerikaiak engednék, hogy olyan filmet csináljon akárki amibe lemészárolják a "gyerekeiket"

Első Wh.-s film még úgy ahogy belefér de az is késélen táncol mivel a Nácizmus megbélyegezte Németországot és minden szövetségesét.

Bocsi az OFF-ért.

Vannak németekről szóló háborús filmek... Sztálingrád, Das Boot, vagy éppen a Bukás. Sőt, már Drezda lebombázásáról is készült egy német film. Mi magyarok sajnos még nem dolgoztuk fel a II.vh.-t egy normális filmen. Pedig szükség lenne rá.

De a God of War az nagyon faszányosan lenne megcsinálva ha egy sikeres rendező venné kézbe a dolgot

God of War? The Movie? Nem adná vissza azt az élményt, amit a játék nyújt. Nagyon profi munka esetleg. De nagyon profi. Szerintem nem kellene bántani.

Lehet h igazad van de ha olyan sülne ki a filmből mint a játékból akkor ténylwg fantasztikus lenne!

Én a Holtak hajnala fojtatását várom már 6 éve :D

Halo filmet 2012-re ígérik, arra nagyon kíváncsi leszek...

Én nagyon örülnék,ha elkészülne a Kalandférgek című film 3. epizódja. :lol:

Jóbarátok filmre várok már egy ideje. :D

Szerintem a Metro 2033(könyv)-ból is összelehetne hozni egy ütős filmet .

Manhunt film jó lenne :P

ha játék adaptációról van szó akkor szívesen megnéznék egy Prey filmet. a játéknak nagyon jó története van. vagy a Half Life! igaz már jóideje vannak pletykák h lesz film/készül de semmi konkrét....

Hitman 2

Call of Duty

-Jurassic Park-ot szívesen látnám új köntösben, de nem mindig ezen az egyszerű meneküljünk az életünkért szálon.

-Shop Stop 3

-Gears of War-ból is megfelelő összegekért, Gyűrűk ura szintű triológiát képzelnék el.

De ezek csak elgondolások, nem kell belekötni.