Jump to content
PirateClub.hu

Fimek, amiket meg kellene csinálni...


bmwsan
 Share

Recommended Posts

Valamelyik nap megnéztem a Bad Boys I-II-t és gondoltam de jó lenne ha lenne 3. is. Jó lenne ha például Crysis filmen vagy Jurassic Park4 ezeket szívesen látnám a mozikba. Ti melyik filmeknek szeretnétek folytatását látni? Ami nem biztos hogy elkészül...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nemzet aranya 3 biztos lesz, sőt lefoglalta a Disney a 4. résznek a címét is! Jurrasic Park 4-et is tervezgetik, elvileg ismét Steven Spielberg rendezi, Bad boys 3 az 50% (ha lesz akkor is 2012 előtt biztos nem). GTA filmről is beszéltek már, de ez csal pletyka volt...(bár ki tudja...)

Link to comment
Share on other sites

A Jurrasic Parkról én is hallottam vmit meg azt hogy Bad Boys lehet hogy nem lesz. :( Ha viszont csak 2012 ben lesz nem tom hogy lesz-e olyan mint ma akkorra a színészek már kicsit öregebbek lesznek és lehet hogy nem is lesz annyira pörős.<--------pedig ezért szeretjük.

Link to comment
Share on other sites

Egyet értek Jakuzával... Tolvajtempó 2... A Halálossabb iramban sorozatot a végtelenségig lehetne folytatni.... Gyűrűk ura 4 is jó lenne... Ha játékból kéne filmet csinálni én a Heroes 5-t választanám... a történet nem lenne sablonos... mint egy olyan játékban amiben egyedül elpusztítod a világot vagy pedig mindent megnyersz amit lehet... Ebben a filmben a csatákat rengeteg szemszögből le lehetne írni... már csak a történet hiányzik...

Link to comment
Share on other sites

Hmmm...

 

Van 1-2 ötletem...

-Szégyen és Gyalázat 2

-Az utolsó légiós 2 ( = Arthur király)

-Heroes of Might and Magic filmsorozatban

-A Might and Magic 1-9 sorozat filmsorozatban

-Stronghold (nem crusader, nem legends, nem 2) Military Campaign-je filmben... jó történet...

-Mindhalálig Buli 2

-

 

Több ötletem nincs... pedig van 1 csomó jó film, (főleg Fantasy-k) amiknek a nevére nem emléxem, de szivesen látném a folytatásukat

Link to comment
Share on other sites

Jah egy Bad boys 3 jó lenne, azok jó filmek lettek. Én a Halo filmet várnám de elvileg nem lesz, és egy S.T.A.L.E.R filmre lennék kíváncsi Steven Spielberg rendezésében.

Link to comment
Share on other sites

Nekem sok ötletem van. De ahhoz egy-két filmet meg kellene éznem, hogy újra eszembejussanak a nevei. Pedig sok jó fantasy / vámpíros / humor-akció / középkori-harcos filmet láttam, amikből nagyon sokat a kedvenceim közé sorolhatnék, ha megjegyzeném a neveiket. Pl... Dragonlance 2, nagyon jó lenne! Vagy kiváncsi lennék a Narnia 3-ra is :P Vagy van még 1 film, aminek a nevére nem emlékszek, de Fantasy film, és kiváncsi lennék a folytatására, hogy mi lesz a szereplőkkel.

 

De van 1-2 játék, aminek a megfilmesített változatára nagyon kiváncsi lennék. Történetesen ezek az Amnézia, Emlékcsavar, Kapu, Dreamland 1-3, és még sok.

Link to comment
Share on other sites

Egyet értek Jakuzával... Tolvajtempó 2... A Halálossabb iramban sorozatot a végtelenségig lehetne folytatni.... Gyűrűk ura 4 is jó lenne... Ha játékból kéne filmet csinálni én a Heroes 5-t választanám... a történet nem lenne sablonos... mint egy olyan játékban amiben egyedül elpusztítod a világot vagy pedig mindent megnyersz amit lehet... Ebben a filmben a csatákat rengeteg szemszögből le lehetne írni... már csak a történet hiányzik...

Gyűrűk Ura4?! Az azért érdekes lenne... Bár készül A hobbit...

Én egyébként szívesen látnám Steve és Stephani Perry Alien-könyveinek filmadaptációját (amennyiben egy jó rendező csinálná, aki normális Alien-filmet készítene).

Link to comment
Share on other sites

Mert csak 3 kötetes a könyv amiből a film készült. A 4.rész teljesen más lenne mivel azt valaki más írná, nem Tolkien :(

Ha jól tudom, akkor a fia írja a könyvtrilógia folytatását. Javítson valaki, ha tévedek.

 

De ha már Tolkiennél járunk: Volt neki még sok jó könyve, amiből jó filmek készülhetnének.

 

Más: A Warcraft történemléből is lehetne egy jót csinálni. A Warcraft 3 pl. tökéletes lenne ehhez.

Link to comment
Share on other sites

A Warcraft-ból lesz is film, a Warner Bros készítteti, elvileg jövő év végén akarja bemutatni.

Csontdaráló 2 tuti 100, hogy nem lesz, ahogy Gyűrűk ura 4. sem (csak a 2 részes Hobbit, ami előzményfilm!), viszont a Simpson családnak biztos lesznek következő részei (csak még nem tudni mikor).

 

Jay és Néma Bob 3??? Mé volt 2. része? Én nem emlékszek ilyenre...

Egy ilyen nevű film volt a: Jay és Néma Bob visszavág

A többibe csak benne voltak, de nem róluk szólt a film, ilyen pl. a: Dogma, Shop show, shop-stop 1-2, Képtelen képregény

Link to comment
Share on other sites

Mostanában végig néztem az összes Rocky-t (1-6) és kár hogy több nem lesz . Valahogy csinálni kellene egy filmet amibe Rocky az edző, és van egy rendes boxoló aki nem támadja hátba pl. a raszta a 6. részből így ha nincs Rocky a helyén van egy nagy űr... :(

Link to comment
Share on other sites

PKECSO az nem ugyan az? :D Visszavág vagy 2 nem tök mind1? :) Nem értem mit kell ebbe belerondítani szerintem nem alszol többe jobban, hogy ezt most hozzám vágtad. :D Szerintem a topic címe az arról szól mit látnál te filmben, ha valaki gyűrűk ura 4-et akar had akarjon nem kell beszólni neki, hogy már pedig nem lesz. Nem lesz nem lesz az 1 dolog a topic címe nem ezt kérdezte! Hanem milyen filmet akarsz látin mozivásznon! Akár lesz akár nem!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...