Jump to content
PirateClub.hu

Hajtrendek


coolboy01
 Share

Recommended Posts

Jah , berobbant de remélem hamar "ki is robban" ...nem tudom az ilyen hajviseletet hívják emósnak... (nem személyeskedni akartam bocsi)... én spec nem szeretem az ilyen "lenyalt" kicsit... hát hogy mondjam h ne sértselek meg... "Meleg"-nek nevezném ... még mindig csak azok körében terjedt el, aki ezt a zenei, illetve viselkedési formát követi!

 

A legegyszerűbb számomra a habozott, zselézett, félrövidre nyírt haj, könnyen lehet kezelni, nem korpásodik nem dzsuvázódik be , és még a lányoknál is jobban bejön :P Nem fényezésnek mondtam, írtam..és bocs, nem akartalak megsérteni csak nem szeretem azt a hajat, azt a style-t amit te is "hordasz" "képviselsz"

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nem tudom mi a "trend", de én most növesztem... soha nem volt hosszabb hajam mint 4-5 centi, úgyhogy beújítok rendesen :)

 

Egyébként a belinkelt képen lévő emberke... hát most mit monnyak? Nekem nem jön be az a haj. Ha neki ez kell viselje.... mások vagyunk más ízléssel :)

Egyébként nem lenne annyira rossz, ha a szemébe nem lógna bele... ott azért illene lenyírni mert így valóban ímósztájl ezerrel :)

Link to comment
Share on other sites

Szerintem egy a lenyalt félhosszú haj gusztustalan, elég sok embernél látom, de ha ez tetszik nekik, hát hajrá. Egyszer láttam egy kb. 16-17 éves srácot ilyen haja volt, répa nadrág, feszes ruhák, mindenhol piercing, közben meg száját nem bírja becsukni a kiálló fogai miatt. Majdnem elhánytam magam... ez a divat.

Link to comment
Share on other sites

Hát egyébként igy az elején szeretném tisztázni hogy én nem vagyok EMO ahogy ti írtátok <_<

Én nekem csak bejött ez a hairstyle és kész! Amit Dj Nyakesz mondott a zenei stílusom nem Emo hanem kemény HardCore. StreetCore, Punk, Punk-Rock és még talán egy kis Alternativ...! A bandánk is Punk-Rockot játszik!

Másrész mindenkinek más áll jól! Nekem is felzselézett rövid hajam volt ezelött és tavaly nyáron megnöveszettem!

És még egy fontos dolog nem vagyok "Meleg" - barátnőm van <_< Viselkedés pedig hát koncertekre járok mosholni meg pogozni vagy ha nem akkor a színpadon állok a zenekarral... ottis ugrálunk össze-vissza <_<

Még egy kis infó rólam hogy nincs nekem sehol se piercingem és nem szoktam feszülös ruhába járni! Egy térdfarmer meg mostanában kockás ingeket hordok .... :unsure:

Egyes embereknek pedig üzenem hogy van nevem is :blink:

U.I.: coolboy01 hát nem nagyon lehet látni de van benne egy kis szökítő ;)

Link to comment
Share on other sites

meXx16 kérlek szépen ez a hajviselet is az EMO-ból jött át ahogy még nagyon sok minden, elképesztő, hogy ez a divat, nőies haj, nőies testalkat ,érzékeny férfiak. És milyen emberek lesznek az ilyenekből? Eltűnik a klasszikus apa és ilyen érzékeny emberek lesznek ? És ha esetleg fegyverrel kell megvédeni az országot akkor sírnak egyet ?

Na ennyit a liberalizmusról, tönkreteszi a világot....

Link to comment
Share on other sites

Hát én tom de én sokkal előbb kidongolotam hogy nekem ilyen hajam lesz mint hogy ez a nagy Emo őrület lett!

Egyébként Tescoban dolgozok mint árufeltöltő mivel még csak diákmelót válallhatok! Kell a pénz új hangszerre meg erősítőfejre meg egy ládára... Szal engem ne könyveljetek el emonak mert az hogy a hajam emos attól nem vagyok az! <_<

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ázsiában kb ilyen az átlagos hajviselet....csak a tőle nyugatabbra fekvő országokban könyvelik emonak...szánalmas.

Ez a hajstyle nagyon is baró....színt visz az unalmas hétköznapokba :D Szerintem nagyon unalmas már az egyszerű zselézett haj...nemkell leragadni 1 divatnál.

Link to comment
Share on other sites

hát mostanság nincs igazán hajtrend szerintem legalábbis mindenki mást mond hogy milyen haj a "trendi", sokan járnak rövid hajjal középhosszú hajjal meg nagyon hosszúval is és mindenkinek más tetszik más áll jól. télleg egyre több embernek van ilyen manga stílusú haja. nekem ezek is tetszenek de Cloudokat valószínűleg nem fogunk látni rohangálni legalábbis európában nem sokat :) de ázsiában sok embernek van ilyen ha csak megnézel egy mostani japán filmet.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Nekem most kb. 5 centis lehet. Már elég hülyén nézek ki, szóval kellene valamit kezdeni vele. Zselézni nem szeretem, mert ragad tőle a fejem :huh:

Egyébként egyre több ilyen mókusfejet is látok. Oldalt fél centi, középen 3 :huh: Oroszlánkirály volt a kedvenc meséjük? :D

Link to comment
Share on other sites

En mar kb 4 eve nem voltam fodrasznal, ha toredezik az alja akkor bnom nyir belole egy kicsit. Lofarokba kotve olyan 40-45 cm hosszu most. Mielott megnovesztettem akkor felhosszu volt, de nem ez a szopottgomboc fej, hanem kozepen elvalasztva, hajhabbal egy kicsit az eleje megemelve neha.

Link to comment
Share on other sites

Végigolvastam a hozzászólásokat és egy kicsit elszomorított, hogy így elítélitek az embereket a hajstílusuk alapján. Egyébként pedig a hajtrendek időről időre változnak, és attól, hogy nekünk épp nem tetszik a mostani divat, nem kell elítélni a viselőjét. Gondoljunk csak bele, hogy még húsz évvel ezelőtt is ( amikor én még meg sem voltam :rolleyes: ) olyan hajak voltak, amiken ma már jót nevetünk... Lehet, hogy még 20 év múlva majd rajtunk nevetnek... És ez így természetes... :)

Mindenkinek más áll jól attól függetlenül, hogy mi épp a divat.

Nekem például kimondottan tetszik ez a haj, és biztos vagyok benne, hogy MeXx is nagyon jó apa lesz attól függetlenül, hogy így hordja a haját... :happy::D

Egyébként az ikertestvéremnek is félhosszú, vasalt haja van és szerintem neki is nagyon jól áll. Pedig ő sem "érzelgős emós". :rolleyes:

Félre ne értsetek, én nem szeretnék leszólni senkit, remélem nem jött nagyon úgy le... :unsure:

Azért én megmutatnám, hogy nekem milyen a hajam, hogy legyen itt egy lány-stílus is.. :

Én szeretem a többszínű, tépett, kicsit extrémebb hajstílusokat. :) ( bár mostmár nem túl extrém az enyém... :rolleyes: )

 

(gondolom a kép ismerős lesz... de jobb perpillanat nincs ... :unsure: )

d703db244c1e9ade99bd2a4bb89b5abe78538934.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Őőő ezt most komolyan megkérdezted, :D sosem volt egységes hajtrend :P kinek mi tetszik és mi áll jól ;) ha azt kérdezed milyen a hajam, arra azt mondom: hosszú barna egyenes, általában hátrafogva hordom. De ez nem hajtrend, nekem ez tetszik, ez vagyok én. ENNYI! :P

Link to comment
Share on other sites

nekem is hasonló hajam van mint mexx-nek, kb 1 éve már ilyen , viszont nekem a pajesz részénél hosszabb, hátul pedig rövidebb. most növesztem az egészet olyan vállig érőig. mellesleg én sem vagyok emos, bár már 3 éve vasalom a hajam, amikor az emo sehol se volt kb, egyszerűen azért vasalom mert nagyon irritál ha hullámos. metalcore/deathcore/ hardcore zenei szférában mozgok tehát szintén semmi köze még a zenei ízlésemnek se az emohoz ;-)

elhiszem h a haj az az de azért tényleg utána kéne nézni a dolgoknak mielőtt beszóltok h HŐŐŐ DE EMOOOOS =D

 

 

Link to comment
Share on other sites

hát nekem most kb 4 centi, és úgy hordom ahogy felkelek, és ami a mai trendeket illeti... hányinger, itt főleg a "fiúkra" gondolok... rövid haj, hátul hosszabb, kivasalva, esetleg festve is, valamikor elöl is félrenyírt, egyszerűen...áá de most komolyan?

Link to comment
Share on other sites

Akármennyire is nem szeretem a mai trendeket, szerintem pozitív dolog hogy manapság mindenki olyan hajat hordhat amilyet akar, és már szinte semmi nem okoz botrányt.

Link to comment
Share on other sites

Ez az úgymond "emo-s" haj nagyon nagy tévedés! A japán, visual-kei stílus követői hordták először, aztán anime és manga hajviseletnek is nevezték, és ott senkit nem néznek le emiatt. Nekem tetszik, pedig az emo-tól nagyon messze állok... Fel tud menni a vércukrom, amikor egy felzselézett hajú menőcsávó ugat, hogy "emós"... le tudnám csapni <_<

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...