Jump to content
PirateClub.hu

Mi a véleményetek a replika kocsikról?


ps2fan
 Share

Recommended Posts

Szaisztok... Régóta nézegetem ezeket a csodákat... Szinte hihetetlen hogy 1.5 millióért lehet kapni egy "lebutított Ferrarit" vagy 1 misiért egy még nem összerakott de minden alkatrésszel rendelkező szintén -"butított Lambo. Diablo-t.Igazábol még nem láttam ilyeneket csak képen... Szinte elképesztő hogy barkácsolhatunk megunknak egy sportkocsit ösz visz 2 millióból. Persze vannek készen is ... Akárelyik használ autó keresőbe írjátok be replica vagy replika... és csoda gépeket olcsón ki fog adni... Én nem ismerem ezeket elehet hogy nem éri meg egy ilyen gépet venni... de lehet hogy mégis... Mi a véleményetek?

Link to comment
Share on other sites

szerintem az ilyen replika kocsik csak kinézetre jók. ha belegondolsz az a másfél misi egy olcsóbb motor, és a kasztni (és akkor a kasztni drágább mint a motor) és azért az elég gyökérül néz ki, mikor piroslámpánál mindenki megnézi, hogy húúú lamboo :o aztán nyomsz neki egy padlógázt, és előtör a barkas motor hangja :D

 

jól néz ki, meg minden, de én nem vezetnék ilyet... akkor már inkább valami olcsóbb sportkocsi szerintem

Link to comment
Share on other sites

hát egy 4.2 -es audi motor van benne.... szerintem nem néznek ki gagyin csak az olcsóbbak de ami olcsó az lehet hogy azért olcsó mert még félkészek...Jah és ey törött audiból nagyszám kivenni a motort... én kipróbálnám:D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ha már replikán gondolkodtok akkor nem olyan kell ami hasonlít valamire, hanem egyedit azt jobban megnézik.

Pl: Gyerekkori álmom hogy vezethessek egy Dodge Ms4 Turbo interceptor.

 

Ha valakinek nem rémlene akkor itt a link.

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=yuH7Oil15e4

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Attól függ milyen replikára gondolsz.

 

Én egy fórumon olvastam vagyis követtem ahogy egy csávó lépésről lépésre csinál / fejleszt egy Ferrari replicát, elég komoly lesz a végeredmény szerintem :) Most olyan 70%-ban kész van kívűlről az autó...

 

ferrari_replica_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

ferrari_replica2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

ferrari_replica3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Hogy megéri-e?! Ez nézőpont kérdés :)

Link to comment
Share on other sites

Truemaster

Tetszik ez a Ferrari replica, de olyan mintha a középső traileres képen nem is az az autó lenne mint az 1. és 3. as képen.

Más a felni, elsőspoiler.

Ha magának csinálja az ürge, biztos nem spórol. Legjobb anyagokból gyártat cuccost.

Ha pl egy ilyen autóba tesznek egy 4.2-es audi motort, szerintem untig elég, jó nem tizenakárhány henger, de elég.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

bono92: Az első kép a legfrissebb, az utolsó az régi kép, ott még csak az eleje volt kész, az is csak rá volt téve az Eclipse elejére :) Ha jobban megnézed látszik hogy csak próbaképpen rátette a srác hogy megnézze hogy fog kinézni :)

 

De az első képen nagyjából kész a hátulja, azon meg nem mondod mire épült :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Man0waR-nak igaza van :) Egy ilyen replika nem azért készül hogy a Ferrari márkaszervizeseket is átverje az ember, hogy olyan autót épített amire nem lehet megmondani hogy replika :)

 

A célközönség gondolom a nők :) Szerintem egy fullos csaj pont lesz@rja hogy van-e tetőablak egy igazi Ferrarin :lol:

Azok akik kritikusak, mind irigyek hogy ők nem egy ilyen "Ferrarival" járnak :) :)

 

 

Néztem a fórumot ahol a srác írta az infókat, de ahogy néztem nem igazán tett fel új képet. Lehet hogy egy kicsit leállt a folyamat pénz vagy idő híján. De ha lesz új kép akkor linkelni fogom :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...