Jump to content
PirateClub.hu

Romantikus,erotikus álmok!


aberut
 Share

Recommended Posts

Tegnap éjszaka nagyon furcsa álmom volt. Nagyon sokáig és nagyon romantikusan csókolóztam a Dawson és a haverok című egykori tinisorozatból ismert Joey Potter-ral, igazi nevén Katie Holmes-szal. Éppen együtt voltunk a gimiben, beszéltünk valamiről és utána nagyon romantikus csókot adtunk egymásnak. Szerintetek az ilyen jellegű álmok hatással vannak a valóságos életünkre is? Egyébként bevallom, hogy a Dawson és a haverok nekem még régen nagy kedvencem volt, amikor 15 éves voltam, 2000-ben ment a tv-ben.

Link to comment
Share on other sites

valamit jelentenek ezek az álmok...én már egy ideje egy lánnyal álmodok...akivel sajnos már nem vagyok együttt....de előtte azt álmodtam h csókolózom ami később igaz is lett :D

meg még sokkal régebben mikor még nem tudtam biciglizni..jó régen,,akkor hogy tudok :D

Link to comment
Share on other sites

énis szoktam ilyet álmodni, általában ha egy olyan nővel álmodok akit közelről is ismerek (szeretkezőset vagy csak egy szimpla csókosat)utána másként szoktam rátekinteni mintha tetszene vagy szerelmes lennék bele tiszta olyan érzés :blink:

de a legfurcsább hogy 2-3 maksz egy héten belül elmúlik,valamikor jobbis valamikor viszont kár :(:D

Link to comment
Share on other sites

Az ilyen álmok, a rejtett vágyakat tükrözik.

 

ebben igazad van nagyon soxor álmodok én is egy ojan lánnyal akibe nagyon szerelmes vagyok igaz hogy ő nem akar tőlem semmit de valahogy minden álmomban előkerül és csak csókolózunk és könnyes szemmel ébredek fel

 

off: ja az előző hsz kicsit komojtalan volt de most írtam egy fokkal komojabbat :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

utolsón jót röhögtem :D

 

amúgy én speciel utóbbi 21 év alatt max 5ször álmodtam szeretkezőset...

smárolósat se sokkal gyakrabban

romantikus együttlét ( fenntebb említettek nélkül ) volt már..

s volt már olyan is amit vki mondott, hogy álmomban kegyetlen szerelmes voltam az adott csajba.

 

igazából konkrét személyekkel is nagyon ritkán álmodok, bár van olyan....

 

az hogy ez mit jelent?

gőzöm sincs, nem értek hozzá ezért nem is mondok semmit.

 

de sztem leginkább - semmit...

Link to comment
Share on other sites

"Szerintetek jelentenek valamit?"

 

Még jó, hogy - sok a hormon benned, ha levezeted (hagy ne részletezzem hogy :lol:), akkor már nem lesznek olyan sokszor ilyen álmaid ;) - na persze mindenki magának dönti el mi a jó saját magának :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tegnap éjszaka nagyon furcsa álmom volt. Nagyon sokáig és nagyon romantikusan csókolóztam a Dawson és a haverok című egykori tinisorozatból ismert Joey Potter-ral, igazi nevén Katie Holmes-szal. Éppen együtt voltunk a gimiben, beszéltünk valamiről és utána nagyon romantikus csókot adtunk egymásnak.

 

kanos vagy... nagyon

Link to comment
Share on other sites

enisz hsz-e is király! :D

 

Van valami ezekben az álmos dolgokban. :unsure: Nem egyszer megálmodtam már, mi fog történni. :o És nem egyszer megálmodtam, és mégse az történt. :blush:

 

Értelem szerűen, ha sokat nézel valamilyen filmet, akkor álmaidban is megjelenik, részesévé válsz! ;) Hiszen álmainkban legtöbbet azt látjuk, ami egész nap történt velünk, amire egész nap gondoltunk. :)

 

Álmainkban mindent megtehetünk, csak a fantázia szab határt! Néha én is élvezem, hogy olyan személyekkel szexelhetek, szexelek, akikkel nem igazán volna lehetőségem élőben. :D De hát ezért is jó dolog álmodni. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nah én is hozzászolok már ehez a témához!! :rolleyes:

 

az van hogy a suliban van egy jó csaj aki 2 évvel fiatalabb mint én. szinte minden éjszaka álmodok vele de amior már arra kerülne a sor arra mindig felébredek............ ijenkor mi van?? :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Folytast az álmod a valóságban :lol: menj oda hozzá, minden csak az első szavakon múlik :)

Link to comment
Share on other sites

Ki tudja? Lehet hogy alvajáró vagy, és lesmároltad a szomszéd Marisnéne kecskéjét :lol: :lol: Bocsi muszáj volt ;)

Am. ha valami olyan dologról álmodsz, vagy fantáziálsz, amitől am nyáladzanál akkor beindul a nyálelválasztás.

Gondolj csak egy félbevágott citromra. Most gondold azt, hogy egyenesen a szádba nyomod a levét. Érzed a savanyú ízét... mmm... :P

 

 

Na ugye igazam volt? :D

Link to comment
Share on other sites

az erotikus álmok mindig a rejtett vágyakra utalnak. szeretnél vki olyan helyébe lenni aki nem vagy, vagy olyan szituációba akarnál létezni, keveredni vagy részese lenni, ami jelen helyzetben nem vagy. az álmok tengerében semmi sem lehetetlen. :) szipi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Hát, ha erotikus álmokról van szó, nálam mindig akkor jönnek elő amikor suli után lemegyek barátomhoz és szundítok mellette egy órácskát (ő ilyenkor általában még húzza a lóbőrt, mert reggel 10re ér haza munkából), de ezek olyanok hogy amikor magamhoz térek, nem igazán tudom elválasztani őket a valóságtól xD a vágyaim elég határozottan törnek felszínre^^ és látszik, hogy rég volt alkalmam kiélni őket...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...