Jump to content
PirateClub.hu

AMD Radeon HD4850/70


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hali!

én nem igazán értek egyet bmwsan-al már bocs :)

igaz hogy a HD 4850 elveri a 9800GT de azért nem annyira...a HD4830 viszon közel nem veri el...a HD4830 éppen hogy győzedelmeskedik a 9600GT felett.

a HD4850 és a 9800GT közötti harcot itt megtudjátok nézni:

 

http://www.tomshardware.com/charts/gaming-graphics-charts-2009/compare,1170.html?prod%5B2481%5D=on&prod%5B2450%5D=on

 

szóval attis8 nem sok a külömbség a 2 kártya között ezt tapasztalatból is tudom...de azért szerintem is egyértelmű h a HD4850et kéne választani...főleg most mivel sokkal jobb árban van...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ahoj!

Egyszerű kérdésem lenne, de mégse tudom :rolleyes:

Tavaly szeptember környékén vettem egy 4850-es kártyát, ugye a melegedő fajtát, és meguntam hogy ahogy porosodik a hűtő úgy melegszik, meg hangos a 55%-os hűtő hogy mégse forjon fel a kártya stb... Kinéztem Arctic Cooling's Accelero Twin Turbo hűtőt rá. Kérdések:

1. Szerintetek megéri hűtőt venni rá, vagy nemsokára gyenge lesz a kártya és lehet újat venni és akkor fölösleges arra a kis időre... amúgy 1280-os felbontáson használom

2. Garanciás még, és olvastam hogy ha leszedik a hűtőt akkor vége... Van rajta ilyen "garanciális védelem" vagy mi :D vagy ha netalántán behalna a kártya, és visszarakom a régi hűtőt akkor nemveszik észre?

Link to comment
Share on other sites

hali!

1.hát nem tudom h mekkora a maximális hőmérséklete a kártyának de ha nincs több mint 80 fok akkor nem érdemes rá venni másik hűtőt,mivel az optimális hőmérséklete az olyan 70 fok körül van és a 80 fok az még nem olyan meleg(maximális hőfoka a kártyának 105 fok).

2.a kártyád nem fog tönkre menni csak ha húzod vagy hibás mivel ezeket 40-50 évre csinálják.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

2napja vettem az uj konfigot :

 

Processzor:AMD Phenom II X3 720 Processor (3 CPUs), ~2.8GHz

Memory: KINGSTON HyperX 4096Mb DDR2 1066Mhz CL5

Hard Drive: WD 500GB 7200rpm 16MB SATA2

Video Card: Sapphire HD4850 1GB Vapor-X PCIE

Operating System: Windows 7 Ultimate 64-bit (6.1, Build 7600) (7600.win7_rtm.090710-1945)

Motherboard: GIGABYTE GA-MA770-UD3

Computer Case: COOLERMASTER RC-331-KKN1-GP Elite

 

Minden jó volt, futott minden játék. Sokat játszottam gta 4-el 1100MB/1050MB grafika beálitáson. aztán egyszer csak befagyott, kék,fekete,szürke kockákat láttam, sok kicsit és nemtudtam kilépni csak egy restart oldotta meg. Megprobáltam ujra elinditani a játékot de megint ezt csinálta.

Legujabb videokari driver (win7.64bit.4800series)

Ötlet?:S

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...