Jump to content
PirateClub.hu

Milyen horror filmeket láttál eddig?


Balinteo
 Share

Recommended Posts

Nekem nem nehéz megmondani mien horrorokat láttam már. Ugyanis én még csak most kezdtem el horrort nézni :)

Ezeket már láttam :

 

- Az Átok 2

- Legenda vagyok

 

 

 

Nos hát a véleményem az Átok 2-őről az, hogy lehetne egy kicsit jobb is, és különben is mien befejezés az, hogy mindenki meghal csak a kisfiú marad a házban. Mármint én a nőre ( nem emléxem a nevére ) azt hittem, hogy főszereplő de a végén mégis meghal! Az a hapsi aki régebben megölte a csajt is aki most a hajával fojtogat hogy lehetett ott a házban? Hát ha én már visszatérek a másvilágról az első dolgom az lenne, hogy azt ölném meg aki megölt engem.

Ja és a kisfiú azon beszartam de nem a félelemtől hanem a röhögéstől :) . Esküszöm mikor megjelent és elkezdett macska módjára nyávogni én összehugytam magam :D .

 

A Legenda vagyokba meg nem tudom mi a horror, az hogy bőr nélküli szürke ábrázatú szaladgálnak? Nem kell kimenni a házból és kész!

Szegény kutyust sajnáltam mikor muszáj volt megölni :( .

 

NA valahogy így képzelem el a hsz-eiteket :) .

 

Link to comment
Share on other sites

ÚÚ tényleg az aki bújt aki nem-et is felveszem a listámba :) .

Már egy jó listám van csak kell hozzá egy kis bátorság is :rolleyes::blush:

Na itt a lista :

 

A kör 1-2 .

28 nappal + 28 héttel később .

Az Átok

Aki bújt aki nem 1-2 .

Démonok 1-2 .

 

 

Mondjátok meg, hogy miket érdemes még ezen kívül megnézni és miket vegyek le a listáról . A Démonokat nem ismerem, anyámnak az volt az első horrorja ő ajánlotta ő azóta se szeret horrort nézni :) .

Várom HSZ-eiteket! ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hungarian13 rajtad mindig megdöbbenek, hogy mennyire egyszerű egy ember vagy!!!

Miért kell 3-4 másik felhasználónevet használni? Félsz, hogy bannolnak, mert hülyeségeket írsz?

 

Amúgy hetente megnézek 2-3horrorfilmet, rengeteget láttam már, ebben a témában vannak nagyon rosszak, de műalkotások is, ajánlom a Silent Hill-t és a Dead Silence filmeket, amúgy ezeket nem éri meg magyarul nézni, ótvar szokott lenni a szinkron, az eredeti hang félelmetesebb...Ami meg nagyon gyomorfogató az a Wrong Turn 1-2 és a The Machine Girl, ott van vér rendesen és belezések is!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sikoly 1-2-3

Texasi lánfűrészes

Motel 1-2 (gusztustalan)

Zsákutca (inkább beteg mint horror)

Álmosvölgy legendája

Bújócska

Fűrész 1-2-3-4

 

Kör 1-2 az szerintem nem horror.

 

Szerk.: Fűrész 5, Magasfeszültség, A Balta (olyan rossz, hogy már nézni kell :D )

Link to comment
Share on other sites

Motel 1

Freddy vs Jason

Fűrész 3

Alien vs Predator 1

Resident Evil 1-2-3

A dolog

Valamint sok gagyi tini-horrort láttam még, de sajnos (szerencsére :)) azok címére már nem emlékszem. Egyébként nem vagyok a stílus nagy rajongója, de az igényesebbet szívesen megnézem.

Link to comment
Share on other sites

Ha alkalmam lesz rá én is megnézem a sikolyt csak most megyek táborba meg most jöttem haza nyaralásból :) .

Amúgy már ha horrorról dumálunk valaki megmondaná nekem mi a különbség a horror és a thriller között? Nem non értek hozzá :D .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Halloween - 20 évvel később - 10/8

Halloween - Feltámadás - 10/4

Hellraiser 1, 6 - 10/3 - nem jött be az első sem

Az élőhalottak éjszakája (1990-es remake) 10 / 7

Holtak földje - 10 / 7

Cannibal Holocaust - 10/2 -szerintem nagyon fos film

 

sokat láttam de ezeket mostanság

 

Link to comment
Share on other sites

A horror az véres film a thrilleren pedig izgulsz és félsz ez a kettő közti különbség, de a lényeg a horror a kettő közt véresebb kategória. thriller a weborditas.hu fordítása szerint rémregényt jelent a horror pedig irtózás, iszonyat; borzalom, rémület, rettegés; rémség (háborúé), borzalom (háborúé).

Link to comment
Share on other sites

felsorolni is nehéz lenne :D

 

Az első horror még annó a videós (tiltott) korszakból volt.

 

Egy szigeten játszódott ahol egy "félzombi" kinyírta a társaságot, illetve a végén az egyik tagtól kap egy csákányt a hasába , a belei kifolynak , erre ez még abba is belekostólt :D :D

 

tényleg nem tudja valaki melyik film lehet, retroként elmenteném :)

Link to comment
Share on other sites

Nem sokat nem is keveset. :) Fejből nem tom az összeset ami eszembe jut leírom most:

-Alkonyattól Pirkadatig

-Sikoly

-Sikoly 2

-Texasi láncfűrészes 3 (asszem nem tom melyik)

-Alien vs Predator

-Land of The dead (a magyar címe ennek a holtak földje? nem írtam ki azt mert lehet nem az :) )

 

Ennyi jut eszembe többet láttam, de fejből nem tom. :P

Link to comment
Share on other sites

Na akkor jöjjön az én listám:

 

Péntek 13 összes (10 rész), Rémálom az Elm utcában összes (7 rész)

Freddy vs. Jason, Alien 1-2-3-4, Motel 1-2, Sziklák szeme 1-2

Halálos Kitérő 1-2, Halálosztó, A Balta, Simon Mondja, Valami Van Odalent

Egyedül A Sötétben, Végső Állomás 1-2-3, Csapatleépítés, Harag 1-2, Kör 1-2

Stephen King: Alvajárók, Álomcsapda, Éjjeli Műszak, Langolierek - Az Idő Fogságában

Holtsáv (mondjuk ez nem nagyon horror, de ideírom), Sorvadj el, Kedvencek Temetője 1-2, Maximális Túlhatás

A Pokolból, Kocka 1-2-3, Faust - Kárhozott Szerelem, Alkonyattól Pirkadatig

Penge 1-2-3, Kárhozottak Királynője, Az Álmosvölgy Legendája,

Sweeney Todd - A Fleet Street Démoni Borbélya, Mélyen Az Erdőben, Anakonda 1-2,

Temetőkapu, A Halál Szaga, Magasfeszültség, Viasztestek, Fűrész 1-2-3-4, Sikoly 1-2-3

Feltámadás, Rottweiler - A Halálkutya, A Sötétség Leple, Boogeyman 1-2, Halálos Hullámvasút

Ház A Kísértet-Hegyen, 13 Kísértet, Kórház A Pokolban, Underworld 1-2, , Halálhajó

A Mars Szelleme, Kaptár 1-2-3, 28 Nappal Később, Holtak Hajnala, Holtak Földje, Vérszomj

Drakula 2000, Aki Bújt, Aki Nem 1-2, Silent Hill - A Halott Város, Alien Vs. Predator 1-2

A Kaszás, A Légy 1-2, Vércsapda, Halálos Hallgatás, Gyerekjáték 1-2-3-4-5, 75, Ezt éld túl

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Huhh!

Szigorú horror-diétán vagyok nagyon régóta,így csak az elmult pár napok terméséről írnék.

La Terza Madre: Imádom Dario argento mun káit,a Suspiria,a Tenebre és az Inferno filmtörténeti remekművek. Ez sajnos nem igaz erre a filmre. Ratyi CGI,felesleges gore és logikátlan zagyva sztori. Szégyen az Anya trilogoiára nézve!

Midnight meat train:

Nem ezt vártam. a történet akár még jó is lett volna(thanx C. Barker) de a rossz casting hazavágta az egészet. V.Jones fapofasága engem idegesített,a karaktert nem vele képzeltem el.Itt is említhetem a bűnrossz számítógépes effekteket,de ez sajnos már annyira megszokott.. Csalódtam ebbe a filmbe. Mint mostanában mindenben amihez Barker a nevét adja.

Dark Divorce:

Ez nagyon rendben volt:-))) Szeretem ittenbach mester munkáit. Nyers,durva de szórakoztató filmecskék.Ez pedig a megszokottnál is durvább,meglepően jól kidolgozott történettel. Kötelező!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Huh.Mit láttam? Inkább azt kéne kérdezni mit nem? Folyamatosan töltöm a horror filmeket,és nézem is amint van idöm rá. Nagyon sok jó alkotás van,de nekem a szellemes históriák jönnek be legjobban.(Hideg csontok,Fehér zaj 1,2, Haunting in connecticut, the unborn , mezsgye 1,2,3, hideg préda 1,2 ......)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Nagyon szeretem ezt a topikot , mert nem vagyok egyedül !

Úgy értem anyám szerint nem egészséges dolog ennyi horrort nézni , és idetévedtem ehhez a topikhoz és mindenki azt sorolja hányat látott már !! Ez klasz :P

 

Én ezeket láttam már nagyjából ( sok horror címre már nem emlékszem ) :

Halálos Kitérő 1

Sziklák Szeme 1-2 ( a kettő valamiért nem tetszett )

Rettegés Háza ( bár thriller , de nagyon ijesztő film )

Elhagyott Szoba

Penge1-2-3

Underworld1-2

Fekete Karácsony

Texasiláncfűrészes

Texas láncfűrészes mészárlás : Kezdet

Motel1-2

Pihenő a pokolban1-2

Szanatórium

P2- a rettegés új szintje

Esély a halálra

Freddy VS. Jason

Fűrész 1-2-3-4-5

Végső Állomás 1-2-3

Kéjutazás1-2

Tudom mit tettél tavaly nyáron

Turistas - Végzetes Kitérő

Viasztestek

Alien VS. Predator

Félelem.com

Vérszomj

Boncasztal

Tükrök

Hívatlanok

Bárányok hallgatnak

Hannibál

Hannibál ébredés

Amusement - Gyilkos tréfa

Azonosság

Aki bújt aki nem

Silnet Hill-A Halott Város ( de ezt amint megnéztem ki is töröltem , nagyon nem tetszett )

1408

23-as szám

Holtak Hajnala

Alkonyattól pirkadatig

Átok ( az a változat amiben Sarah Michelle Gellar játszik , ez a legijesztőbb horror amit láttam , megijedtem tőle :) )

 

Hát nagyjából ennyi !!! ;):lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...