Jump to content
PirateClub.hu

Mi volt a leghülyébb álmod?


iidavid
 Share

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Én egyszer 1 mosóteknőben szálguldoztam az x szárnyú hajók közt és a émet tanárom lézerszemével üldözött a darthveder hajójáján és kinyirta az összes szuper csapatos brigádot.

Link to comment
Share on other sites

vmiért kevesen írnak ebbe a topikba, pedig sztem mindenkinek volt hülye álma, nekem pl mindennap :)

 

konkrétat nemtok írni mert reggelre már el is felejtem mi történt :)

De olyan volt, hogy 1x apámmal beszélek fél percre rá meg átváltozozz egy másik emberré és azzal beszéltem tovább :)

Link to comment
Share on other sites

Hú.. :D

Itt egy msn beszélgetés, a haverom álmodta, ez is érdekes volt... :D

 

(21:20) ROSTI: váááááááááááá most du mit álmodtam xD

(21:21) ROSTI: ezen aszalni fogsz:

(21:21) [>>YOGHURT<<]: lökjed

(21:21) [>>YOGHURT<<]:

(21:21) ROSTI: te mondtad hogy találkozzunk este a koccba mert ünnepeljük a szülinapodat

(21:21) [>>YOGHURT<<]: pff

(21:21) [>>YOGHURT<<]: és?

(21:21) ROSTI: azt találkozok Erikával, jön oda hozzám hogy boldog szülinapot

(21:22) ROSTI: szal január 22volt

(21:22) ROSTI: és elfelejtettem a 18. születésnapom

(21:22) [>>YOGHURT<<]: LOL

(21:22) [>>YOGHURT<<]: beteg vagy

(21:22) ROSTI: várj ez még semmi

(21:22) [>>YOGHURT<<]: pf mi jöhet még

(21:22) ROSTI: mondom akkor zseer betolok vmi ütőset

(21:23) [>>YOGHURT<<]: ?

(21:23) ROSTI: kimegyek a pulthoz

(21:23) ROSTI: mondom neki(Gyurinak a koccbaXD ), hogy 2 feles vilmoskörte lesz meg egy sör

(21:23) ROSTI: és összeönti egy ilyen 10 literes pohárbaXDXD

(21:23) [>>YOGHURT<<]: xD háhá

(21:23) [>>YOGHURT<<]: bazz... és?

(21:23) ROSTI: és aztmondja

(21:24) ROSTI: 13000 lesz xD

(21:24) ROSTI: én meg csak állok

(21:24) [>>YOGHURT<<]: ááááááá

(21:24) [>>YOGHURT<<]: most aszalok... xD :D

(21:24) ROSTI: aztán mondom neki hogy nincs is nálam annyi pénz

(21:24) ROSTI: aszondja jó

(21:24) ROSTI: azután felvettem partnerlistára vmi játékba

(21:24) ROSTI: és akkor írnom kellett neki vmi levelet vagy mi a geci

(21:25) ROSTI: közbe meg elkezdett gitározni

(21:25) ROSTI: xDxD

(21:25) [>>YOGHURT<<]: LOOOL bazki....:D xD

(21:25) [>>YOGHURT<<]: beszívtál?

Link to comment
Share on other sites

Az MSN beszélgetés nagyon ütős!

 

Azért jó érzéssel tölt el h nem csak én vagyok néha elmekárolsult!

 

Gyerekkoromban mindig azt álmodtam h Csáki (nemtom hogy írják, tudjátok a gyilkos baba) kerget egy űrállomáson, de valahogy sohasem tudott elkapni! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Az, hogy a farkam leesett a helyéről, és szaladtam a boltba rémült fejjel pillanatragasztót venni. Hazamentem, és felragasztottam. Tovább nem nagyon emléxem, mi történt, de asszem megint leesett a helyéről! :( Ez volt életem 1ik legrosszabb álma. Asszem még sírtam is... :lol:

Link to comment
Share on other sites

hát nekem érdekes álmaim voltak, nekem csak ez jutott eszembe most:

 

álmomban felkelek, látom hogy apám nem lélegzik teljesen halott volt, hó fehérvolt, próbálom felkelteni nem kell..

felhívtam a mentőket, lementem a ház elé, jön le a fater megszólal: te mit csinálsz itt lent ilyenkor?

 

:D

Link to comment
Share on other sites

Az MSN beszélgetés nagyon ütős!

 

Azért jó érzéssel tölt el h nem csak én vagyok néha elmekárolsult!

 

Gyerekkoromban mindig azt álmodtam h Csáki (nemtom hogy írják, tudjátok a gyilkos baba) kerget egy űrállomáson, de valahogy sohasem tudott elkapni! :D

 

 

na az erő ugylátszik veled van iidavid

Link to comment
Share on other sites

Asszem tehnap előtt volt, egy álmom.

Érdekes volt. :D

A konyhaablakából néztem egy 2 méterre lévő tornádót.

Aztán kimentem,de sütött a nap. hátranézek és elüt egy kocsi. :o

 

 

Régebben olyan volt,hogy egy papír fejű,fogú róka rohan felém.

Másik :

Egy régi hajón voltam.

Bejártam a szobákat,láttam sokféle dologot.

Volt egy folyosó a hajó szélén, ami összekötötte a kabinokat.

Épp mentem volta át egy másik szobába, egy homályos alak megragadott és nem bírtam segítséget hívni (nem tudtam beszélni)

Link to comment
Share on other sites

Nekem az volt eddig a leghülyébb álmom, hogy a padlás lépcső tetején voltam (a dolgok tök ugyanolyan voltak az álmomban, mint a valóságban, csak a lépcsők bazi nagyok voltak), aztán egyszer csak leestem előzmény nélkül és arra eszméltem, hogy csurom verejték vagyok.

 

Egyébként nem tudjátok, hogy az mitől van, hogy ha valaki az álmában leesik valahonnan, akkor pont a "földetérés" pillanatában ébred fel? Mert engem érdekelne ez a dolog.

Link to comment
Share on other sites

Arra én is kiváncsi lennén, hogy mért mindig az álom csúcspontján ébredünk fel. Például ha valahonnan zuhanok lefelé, és mikor eesek (leesnék), akkor felébredek. Vagy jobb álmoknál, mikor pl. van egy nagyon jó csaj, és vele smárolsz (smárolni fogsz) de ezt már nem látod, mert felébredsz. Miért van ez így?? Nemtudom, de szerintem nem vagyok egyedül. Nekem is 2 napja volt egy olyan álmom, hogy valami bátorságpróbán, vagy mi a francon vettem részt. Mentem egy hosszú ösvényen, lövéseket hallottam, és...vége. A következő pillanatban már egy tó mellett álltam, és egy csajjal smárolok. Még az érzést is éreztem! És egyszercsak arra ébredtem, hogy folyik a nyál a számból. Visszaaludtam, és ekkor ugyanott a tónál voltam, és a csaj (akivel smároltam) úszott felém a vízből még egy csomó emberrel, és piranhák üldözték őket. Beugrottam, a csajt kimentettem, és hallom, hogy nyílódik a szobám ajtaja (ekkor már ismét ébren), és apu kérdezi, hogy "megyünk?" Van még egy csomó. Főleg olyanok, amiben ha csinálok valamit, akkor érzem azt az érzést. Az a legfurcsább, hogy még nem is smároltam, és kiváncsi vagyok rá, hogy milyen érzés. Olyan-e, amilyent az álmokban érzek?? Nemtudom...ha olyan akkor nagyon jó. Hát ha nektek is vannak ilyen furcsa álmaitok, akkor írjátok le.

 

Kár, hogy az ilyen hosszú hozzászólások is csak egynek számítanak...

 

Link to comment
Share on other sites

Hát nekem mikor leesek valahonnan nem úgy ébredek fel h fenvok és kész. Hanem akkorát rándulok h majd leesika fejem. Szal így totál megijedek.

 

Unokatesóm mesélte h azt álmodta h az anyjának nem volt feje aztán felébredt kiabált az anyjának bement a szobába és ott se volt feje. Aztán igazából felébredt :D

 

Nekem kis koromban volt egy hihetetlennül hülye álmom amit azóta se felejtettem el. Anyámékkal temetőben kerestünk limonádét (ami az álmomban kék színű paradicsom volt ami a sírok tövében termett. Aztán jött egy minotaurusz és hazamenekültünk. És az ajtónkon dörömbölt a minotaurusz és mi a konyhában álltunk és ettük a kék paradicsomokat....

 

Sokszor olyanok vannak h szörnyek kergetnek és azok elől menekülök, és az esetek nagy részében hazajutok és bezárok minden ajtót h ne tudjanak bejönni. Többre nem nagyon emlékszem.

 

Jajj és a kegyelemdöfés. Nagyon szar h történik vmi iszonyúú jó dolog az álmomban aztán felébredek és: A K*RVA ÉLETBE CSAK ÁLOM VOLT! Szal értitek. De kitaláltam egy stratégiát. Ha jó dolog történik azonnan megvizsgálom álmodok e. Natehát. Azt álmodtam h jedi vok. Fú állati volt. Kinn voltam az utca közepén az üres úton. Álltam és körbenéztem: Ismerem ezt e helyet, a József Attila utca. Letérdeltem a földre. Megkocogtattam az utat és ezt mondtam:

-Hát érzem az utat, hát kemény meg minden. Akkor ez valóság. ja 10 perc mulva felébredek..... Érdekes h valósághűnek tűnt még ígyis. A stratégia nem jött be...

 

Azt utálom nagyon mikor az álmokban elkapnak vkik. És kiabálnék segítségér, de perszee, há méris nee. Elment a hangom és nemtok kiabálni... Csak ilyen lehelő hangokat adok ki... Jajj azt utálom...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nekem az volt eddig a leghülyébb álmom, hogy egy magas móló tetejéről (amin pont egy autó elfér) álltam és néztem le a sötét vízbe. Aztán a következő pillanatba elütött egy trabant és a mélybe zuhantam. :lol:

 

Nem tudom van-e olyan köztetek, aki álmodott már olyat, hogy alszik de tudatánál van!

Én például még kiskoromba (nem tudom pontosan hány éves lehettem) álmomban ébren voltam, de nem érzékeltem semmit csak a tudatom volt jelen. Azután pedig nagy erőfeszítések árán felkeltem abból a tudatosságból, de még mindig aludtam. Végül is megparancsoltam magamnak, hogy keljek fel és arra ébredtem, hogy felülök az ágyon és nem kapok levegőt. Irtó rossz érzés volt! :wacko:

 

Másik gyakoriság az álmokban, hogy ha menekülsz kimegy a lábadból az erő és csak botorkálsz. :P

Link to comment
Share on other sites

Nekem rengeteg hülye álmom volt,de a legdurvább az volt amikor álom közben gondolkodtam és meg tudtam változtatni az álmom menetét elég érdekes volt..de az is egy rém álom lehetett nem történt semmi durva(csak sok hülyesék harcolok a Yakuzákkal aztán megyek egy szekéren.. xD) viszont oylan rossz érzés fogott el utána,nem tudtam az okát.:S

Link to comment
Share on other sites

Én olyat álmodtam egyszer hogy egy liftből mentem ki, és egy folyosó volt, bal oldalt egy adag rohadt sok ajtóval. Kinyitom az első ajtót: Éppen teát szürcsöl két ilyen FBI ügynök. Második ajtó: 4-en 69-eztek. Harmadik ajtó: Az egyik haverom, aki nagy kocka, ilyen Barbie öltöztetős játékkal játszik. 4-ik ajtó: a BassHunter - DotA című szám klipjének az a része, amikor a sok kocka éppen mindenféle játékkal gamel. 5-ik ajtó: húgom bohóc jelmezben ugrik be az osztálya ablakán. 6-ik ajtó: Barátnőm szabályosan beránt a szobába, mint mikor, khmmm... És ekkor felébredek. :D

Link to comment
Share on other sites

Én egyszer kb 3-4 évvel ezelőtt azt álmodtam, hogy itt cegléden a tescóba üldöz engem a Múmia(tudjátok a film) és miközben menekülök ordította utánam hogy: "VEDD MEG A CSOKIS CSIGÁT 100ft ért!!!" és hirtelen a semmiből előtűnt egy kisebb teherszállító amin egy csomó arab meg kínai próbált lenyesni a szablyáival és eközben molylepkék repültek ki a múmia szájából aztán azok leették a ruhát rólam és ott álltam tök hülyén a sok ember között :happy::wacko: .

(Azt viszont tudni kell, hogy 4 éve nem volt Tescó cegléden most viszont van és ugyanúgy álmodtam meg mint ahogy a mostani is néz ki még a parkolót is. :happy: )

 

Volt még egy ugyanilyen álmom csak abban a múmia éppen jött felém hogy szétcincáljon, de megfogtam a fejemet és oldalra reccsentettem és megúsztam mert fölébredtem.

 

Azt viszont tudni kell, hogy 4 éve nem volt Tescó cegléden most viszont van és ugyanúgy álmodtam meg mint ahogy a mostani is néz ki még a kürtös kalács standot is ami a bejáratnál van xD :happy: .

Link to comment
Share on other sites

Egyszer olyat álmodtam hogy mentem a suliba és egyszer csak Bam Margera házába kerültem és nálam volt a deszkája és én meg hozzá vágtam a falhoz a deszkáját es akkor megfogott Bam és hozzá vágott a falhoz.

 

Meg olyan is volt hogy gépeztem és egyszer csak kiszabadult a gépemből a comodore 64 szörny és engem meg comodore 64 robottá változtatott és tovább már nem emlékszem. De ezeknél már volt hülyébb álmom csak nem emlékszek rá.

Link to comment
Share on other sites

Én szinte mindig hülyeségeket álmodok.

Az egyik legmerészebb az volt hogy menni kellett vmi ünnepségre vagy mire a suliba és én úgy tudtam hogy pucéran kell elmenni, közbe nem is és csak én voltam pucéran. :)

Meg nekem is szokott olyan lenni hogy egyik pillanatról a másikra megváltozik a helyszín, szereplők stb, elég fura... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Nekem volt régebben egy visszatérő álmom, sé ez elég hülye volt. Na szóval. Régebben panelban laktunk. Azt álmodtam mindig hogy kergetnek az örgekek :D De kb 30 percen keresztül, én meg futok előlük :D Ja és nektek szokott olyan lenni, hogy már majdnem alszotok és egyszer csak így...hogy is mondjam...mintha leesnétek valahonnan és mikor leérkezel igy "feldobod magad" :D De az nagyon jó :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...